Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jazoo czyli - moja droga Smoka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2791 odpowiedzi w tym temacie

#101
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów
chociaż jednemu jakoś się udaje dietkę trzymac.
brawo Krzyś (oj jak mi się toTwoje imię zawsze podobało i podoba) :lovers:
Dołączona grafika



...



...



#102
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów

oj jak mi się toTwoje imię zawsze podobało i podoba

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: bez komentarza , bardzo mi miło . Jednak Iwonko, czuję się zawstydzony. Pewnie tak jest że jak słyszy się takie miłe słowa to człowiek urasta :-) Co do mojej bytności na forum - tu już odpowiadam Sashua - mam jedną córę - prawda i to pełnoletnią - w tym roku skończyła studia ( prawie - jeszcze obrona pracy magisterskiej) i od września do pracy do szkoły . Będzie uczyć kl 1-3 + angielski w tych klasach. Dlatego też ten remoncik musi być, bo i zmiana wystroju i potrzeba dostosowania do nowych warunków. Wybory co , jak z czym - jak najbardziej zależą od niej (jeśli chodzi o jej kącik), reszta to kwestia umowna . Przy okazji pewnie stopniowo będziemy odremontowywać po kolei i korytarz i łazienkę i kuchnię i inne nasze pomieszczenia. Być może , a raczej na pewno , wezmę kilka dni wolnego na ten okres, bo praca po pracy nie jest efektywna...
Jeśli chodzi o dietkę - hmm dieta trwa , ale waga poszła na wakacje - stoi w miejscu :tongue: Jednak w tak przesympatycznym towarzystwie , mogę i stać w miejscu , nie szkodzi. :mrgreen: Miłego dzionka życzę Wam dziewczyny

dopisek/po chwili
zapomniałem przypomniec jeszcze że na stanie domowym, prócz córki jest jeszcze koszatniczka i kocur Puzon. Ten drugi należy do tych którzy najbardziej okazują radość z mojego powrotu do domu :smiech3: :smiech3: :smiech3:
Dołączona grafika

#103
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
Twoja sytuacja domowa bardzo przypomina mi czyjąś i to z rodzinki ,i też z Pyrlandii :-> :-> :-> :-> jedynie kota nie mają :tongue: (a może i mają :hmmm: ) tyle że na zdjęciu to jednak nie wójcio :-P
nie szkodzi-jesteś przesympatyczny i to nawet lepiej :jupi:

kocur Puzon

:smiech3: :smiech3: :smiech3: dobre! Puzon bo nadęty i ważny chodzi? :smiech3: :smiech3: :smiech3:
miłego dzionka JAZOO, :wave:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#104
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Widzisz Sashua - szkoda że nie jestem Wójciem , :mrgreen: , choć ostatnio przyznaję że poznaliśmy córkę znajomej, już kobitkę 20 kilku letnią, a i tak stwierdziła że najlepiej jak mi będzie mówić :wójciu: Dobre co? Co do kota - Puzon to on jest dlatego że jako maluch straaaasznie potrafił rozciągać się jak by ktoś na puzonie grał.... miło mi bardzo słyszeć o sobie dobre rzeczy, powiem szczerze: ze względu na dość szerokie zainteresowania przeglądam różne fora, w różnych tematach , dziedzinach. Nie wiem może to specyfika uczestników (masa własna forumowicza podniesiona do kwadratu i zsumowana z masą utraconą daje krotność życzliwości, ciepła i serdeczności)nie wiem do koca co, sprawia że relacje tu są na stopie rodzinnej, bez pseudo-żargonów, bez udawania Guru itp. Jest to na pewno jedno z najsympatyczniejszych, najżyczliwszych for w necie. Za to dziewczyny kocham was :lovers: Nie podlizuję się nikomu, ale zadziwiające jest to że na tych łamach wspólnie dogadują się dwudziestolatki z xxx latkami (np. ze mną). To trzeba wielkiej kultury i serca wielu, wielu. :love: uczestników.... Pomijam fakt że (tu wypowiem się jako facet) uczestniczki tego forum to w wielu przypadkach są bardzo atrakcyjne kobiety, a odchudzają się bo chcą się udoskonalić. To przyciąga je jak magnes do tego miejsca, bo jest ono w swoim klimacie jedyne. Dziękuję za wszystko (ale i tak czekam na jeszcze :jupi: ) :smiech4:
Dołączona grafika

#105
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów

nie wiem do koca co, sprawia że relacje tu są na stopie rodzinnej, bez pseudo-żargonów, bez udawania Guru itp. Jest to na pewno jedno z najsympatyczniejszych, najżyczliwszych for w necie. Za to dziewczyny kocham was :lovers:

w tej dziedzinie masz racje.nasze dziewczyny sa niesamowie :lovers: :lovers: :lovers:

dieta trwa , ale waga poszła na wakacje

moze teraz akurat ten czas pzestoju wagowego masz :hmmm: czasem waga stoi i nie chce sie ruszyc...troche cierpliwosci i na pewno ruszy :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
milego dnia Jazoo :wave:

#106
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
przestój musisz przetrwać i być cierpliwym wiem ze to najcieższa próba :blink:

#107
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów

wiem ze to najcieższa próba :blink:

proba ogniowa :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: przetrwaja tylko najsilniejsi i najwytrwalsi :tongue: :smiech3: :smiech3: :smiech3:

#108
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
Aguś racja :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3:

mnie sie niestety :smiech3: pare razy nie udało :blush:

#109
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów

mnie sie niestety :smiech3: pare razy nie udało :blush:

Sabinka nie jestes osamotniona :tongue: ja tez cos na ten temat moge powiedziec :smiech3:

#110
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów

mnie sie niestety :smiech3: pare razy nie udało

Sabinka nie jestes osamotniona

powiem tak , Agnieszko i Sabinko, i ja w tym bólu jednoczę się z wami. Miewałem nie raz momenty w życiu (nieźle brzmi co? ) i odpadałem, a paskudne kilogramy przyklejały się spowrotem i to chyba z rodziną, bo ciągle ich więcej :mrgreen: ale teraz daleki mi do załamki. Pewnie dlatego że ta dieta nie jest mi na razie straszna i nie ogranicza mnie do liczenia kalorii, ważenia porcji, daje stosunkowo duży luz ilościowo jakościowy. To mnie trzyma, ale nie odszczekuję też tego wpływu Was jako filarów działania. Czasem wsparcie od nieznanych osób da więcej niż od rodziny. Nie damy się prawda? :thumbsup:
Dołączona grafika

#111
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów

nie wiem do koca co, sprawia że relacje tu są na stopie rodzinnej, bez pseudo-żargonów, bez udawania Guru itp. Jest to na pewno jedno z najsympatyczniejszych, najżyczliwszych for w necie. Za to dziewczyny kocham was :lovers: Nie podlizuję się nikomu, ale zadziwiające jest to że na tych łamach wspólnie dogadują się dwudziestolatki z xxx latkami (np. ze mną). To trzeba wielkiej kultury i serca wielu, wielu.

wzruszyłam sie i pobeczałam Jazzo :lovers: a gdybys wiedział jakie one kochane są? jakie z nich aparatki ,to komedia :-> ale to naprawde wzruszające-echh....

no dobra ....nie ma to tamto zaciskamy pasa i omijamy lodówe ,co nie? ;-) :-> :thumbsup:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#112
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów

Nie damy się prawda? :thumbsup:

nie damy :thumbsup: twardo walczymy dalej :dumbells: :dumbells: :dumbells:

#113
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Zwarci, silni, gotowi.... waga stoi, ale to nic, gdyby cały czas spadała bez zahamowań to był by kłopot :-) Cierpliwie czekam nie zmarnuję tego co już osiągnąłem... Miłego dnia wszystkim ... lekkiej pogody i czegoś dla ciała i duszy.... :thumbsup:
Dołączona grafika

#114
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Witam wszystkie zdeterminowane dziewczyny (chłopaków też) stan na dzisiaj Mój stan na dzisiaj 120 czyli oscylacja , czy postój 121-120 Na dzisiaj nie przewiduję ekstra niespodzianek. Za to od poniedziałku przygotowania do remontu :crazy: Miłego dnia wszystkim. :wave:
Dołączona grafika

#115
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
również życze miłego dnia :-)

#116
Za-Duza-Aga

Za-Duza-Aga

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 892 postów
Przy remoncie na sto procent stracisz kilka kilogramów - ruch i to męczący - jak to przy remontach

#117
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów
o to urlopik masz od poniedziałku? :hmmm: :hmmm:
Dołączona grafika

#118
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
myślę że intensywna praca uszlachetni i charakterek i ciałko :slinka: , a co do urlopu , myślę że dopiero będę mógł od 3-4 :nie wiem1: bo muszę w pracy kończyć papierki - wypłaty, kartoteki i takie tam dziwolągi... :placz: więc potem kilka dni urlopu i pełne ręce pracy za to potem.... :aniolek: spokój. :tanczy: :tanczy:
Dołączona grafika

#119
buziaki444

buziaki444

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 828 postów
JAZOO, a ja sie jeszcze nie przywitałam bo miałam przerwe w forumkowaniu...
a zatem witam "wójcia" ;-) :grin: :fun: :wave:
no i gratuluje zgubionych kilogramów i oby jak najwiecej kolejnych przed Toba :grin:

#120
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów

Przy remoncie na sto procent stracisz kilka kilogramów


Aga na racje :D a kg polecą tak szybko, że wszyscy będziemy w szoku :D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych