Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jazoo czyli - moja droga Smoka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2791 odpowiedzi w tym temacie

#81
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Cały czas trzymam rękę na pulsie, dzisiaj waga +/- 0,5 oscyluje. To zdecydowanie w moim odczuciu tak jak by bez zmian. Niestety obawiam się że w pracy będą cięższe chwile, bowiem zapowiedziała się jakaś kontrola w firmie :blink: . Pewnie będzie stresowo , jak zawsze przy takiej okazji. pozdrawiam, popiszę , jak zdołam. :wave:
Dołączona grafika



...



...



#82
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
JAZOO, miłego dzionka. A kontrola mam nadzieję wypadnie dobrze i nie będzie się czego czepić
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#83
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
JAZOO, miłego dzioneczka dietkowego życzę no i wiesz jakby co na baty od nas zawsze możesz liczyć :-> :-> :-> :-> :->

Baty u nas wyglądają mniej więcej tak:
:po dupsku: :po dupsku: :po dupsku: :po dupsku: :po dupsku: :po dupsku: :po dupsku: :po dupsku: :po dupsku: :po dupsku: :po dupsku: :po dupsku: :po dupsku: :po dupsku: :po dupsku: :po dupsku: :po dupsku: :po dupsku: :po dupsku: :po dupsku:

#84
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
:yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: :yikes: Co to za forum ?????? Sado Maso ?? :grin: Już się boję. Na razie nie bardzo :crazy: , ale fakt , już po kontroli, krótka lotna z Inspekcji Pracy he he he.. poszłooooo.
Nie mnie dopadli :thumbsup:
Za to na wadze żadnych radykalnych zmian - stoi jak byk. Jestem cierpliwy (chyba) więc poczekam . Od jutra 5-cio dniówka samych protein. Tak naprawde wszystkim życzę pogody ducha i spokoju, słoneczka i nastroju .... :wave: :wave:
Dołączona grafika

#85
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Witam serdecznie , dzisiaj krótko , za chwilkę wyjeżdżam nie wiem na jaki czas , ale waga na razie stoi w miejscu oscylując po przecinku :mrgreen: , wszystkim życzę spokojnego dnia i super nastroju. :thumbsup: :wave:
Dołączona grafika

#86
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów

za chwilkę wyjeżdżam nie wiem na jaki czas

widzę że albo delegacja albo urlopik-za jedno i drugie :thumbsup: oby OK i szerokiej bezpiecznej drogi :wave:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#87
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
JAZOO, niom mam nadzieję,że jak bezpiecznie wrócisz do nas to nam więcej o tym wyjeździe opowiesz :wave: :wave: :wave: :wave:

#88
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Witam, witam cieplutko, wróciłem , ale nie była to żadna szaleńcza wyprawa, ani nawet delegacja.... po prostu raz po raz muszę załatwiać różne służbowe sprawy i wtedy pół dnia jestem w mieście. jak ktoś nie wie jak jeździ się po ulicach stolicy Krainy Kwitnącego Ziemniaka, zapraszam na wycieczkę :smiech3: :smiech3: Horror.... dzisiaj natomiast mój szef obiecał zorganizować mi czas donosząc zawirusowany laptop - zupełnie jak bym był doktorem Hausem :oczy: z tego stresu zapomniałem napisać --- waga stoi, a właściwie oscyluje +- 0,5. Moje drogie , bardzo wam dziękuję wszystkim za każde słówko jakie kierujecie do mnie. W gruncie rzeczy to bardzo miłe móc przeczytać nawet kilka słów. Nie mam zbyt wiele czasu na przyjemność buszowania na forum , ale jestem wdzięczny za ciepłe słowa i życzliwe podejście. Doceniam to, wierzcie mi. Buziaczki dla Was wszystkich.
Dołączona grafika

#89
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
:oczy2: co jest ??? Już nikt mnie nie kocha ??? :myśli1: za chwilkę weekend więc zniknę na całe 2 dni :biegnie: :tanczy: - Niestety - Wrócę :jupi: życzę więc wszystkim wzorowych wyników na wspólnym froncie , radosnych chwil relaksu i wypoczynku. Do zobaczenia w poniedziałek (najpóźniej) :clap2: :clap2: :clap2: :wavecry: :thumbsup:
Dołączona grafika

#90
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Jazoo u nas tu ostatnio tak jest - cicho wszędzie głucho wszędzie. Każdego wywiewa z domów do roboty, nad wodę do ogródków
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#91
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Wiem, wiem

cicho wszędzie głucho wszędzie. Każdego wywiewa z domów

zdaję sobie sprawę. ja byłem na urlopie w maju, ale inni , wiadomo teraz i później nieco próbują odsapnąć. dopóki będę mógł , będę zaglądał, wszystkiego Anusiak dobrego.
Dołączona grafika

#92
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
hejka co nie kocha jakie nie kocha??????????? :walek: :-> :-> :-> :-> ćwiczyło sie a jakże a potem łapało resztki słoneczka na balkonie coby sie zbrązić :-> :-> :->,dlatego nie wpadło sie tu wcześniej :-> Ty sobie JAZZZO nie mysl że się mnie tak łatwo pozbędziesz ze swoich salonów :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :tongue: :grin: :fun: :oczy:
baw się dobrze i ditetkowo podczas weekendu :wave:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#93
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów

coby sie zbrązić

"Dziewczyny lubią brąz" :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3:
No, shaska ma rację, Ty jako aktualnie męski rodzynek , jestes dla nas no wiesz...... taka odskocznia hihihi.
Krzyś, miłego weekendu. :grin:
Dołączona grafika

#94
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Witam wszystkie słonecznie zbrązowione dziewczyny ;-) wiem, że jestem rodzynkiem, dlatego też z czystym sumieniem mogę o sobie powiedzieć że nie mam sobie równych :))))), żartuję...... przyzwyczaić się do dobrego łatwo. Zawsze się o mnie ktoś troszczy.... to piękna sprawa, bardzo budująca. Za to muszę regularnie dziękować, zapewniam Was to dla mnie przyjemność pisać do Was . Może robię to nieudolnie, nieciekawie , ale za to staram się być uczciwym. Zaciągam kredyt w banku serc i pewnie kiedyś go spłacę , cóż powiedzieć , bez względu na końcowy efekt mojej i Waszej pracy nad sobą i innymi, postaram się wesprzeć forum i forumowiczki , nawet po jej zakończeniu. Jestem Wam to winny.....
Weekend minął mi na sprawach raczej przyziemnych, bez względnych komplikacji. Powoli szykujemy się do remontu. Pomijając koszty, sam wybór mebli do pokoju córki jest stresujący. Co Polak - 3 zdania. Jakoś w końcu udaje nam się osiągać kompromis i pewnie konkretnie niebawem zakupimy zestaw. przedtem jednak czeka mnie zdzieranie tapet, malowanie, kładzenie wykładziny dywanowej.... nie wiem czy będę w stanie dostać urlop, bo remontowanie po pracy - to raczej ironia losu a nie remont.
Tak czy inaczej bałagan zbliża się wielkimi krokami.... :shock:
Jeśli chodzi o "nasze" sprawy - waga po weekendzie ok 120, piszę ok. bo pewnie będzie się kiwać, a od jutra znów mogę nieco warzywek. Trochę mnie męczy myśl o czasie trwania tej diety- przy moich planach może rok nie starczyć !!! co tam , pożyjemy zobaczymy. Sorry za rozwleczony temat. czasem mnie najdzie.... :-P Wszystkim życzę miłego dzionka, słonecznego ( jak u nas w Poznaniu), samych sukcesów i ....
Dołączona grafika

#95
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
JAZOO, widze ze u kolejnego forumowicza remoncik sie szykuje fakt balagan przy tym nie milosierny ale jaki piekny efekt koncowy bedzie i to sie liczy a jeszcze jeden plus bedzie z tego waga napewno spadnie przy takim wysilku.

Sorry za rozwleczony temat. czasem mnie najdzie.

ale pisz ile zechcesz bo ostatnio takie pustki na tym forum sa ze nawet nie chce sie dietkowac . milego dnia

#96
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów

ostatnio takie pustki na tym forum sa ze nawet nie chce sie dietkowac

prawda, prawda, ale trzeba uwzględniać fakt że to okres "naświetlań" ku urodzie i dobremu samopoczuciu. Co do mojego pisania, jak mam czas wpisuję coś nie coś, ale wiesz , w pracy bywa różnie.
Dołączona grafika

#97
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
skonczy sie czas urlopów i wakacji.. to wrocą wszyscy :-)

#98
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
Jazoo pisz co ci na serduchu lezy,my zawsze wysluchmy :grin: a remont to zawsze koszmarna sprawa,zwlaszcza sprzatanie po nim :blink:
Dietkujesz ladnie :clap2: :clap2: :clap2: podziwiam bo teraz na urlopie to u mnie porazka totalna,dietkowac sie nie chce :cry:
Milego dnia zycze :wave:

#99
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
hej Rodzynek poniedziałkowo- :wave: jakie sorry ,po to jest forumek żeby tu pisac o wszystkim ,nie tylko o dietkowaniu :-> widzę że przez co najmniej rok mammy Twoje towarzycho zapewnione :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :fun: tę córę masz jedną czy cos tam się jeszcze plącze? ;-) u mnie np-jedna ,za to prawie że pełnoletnia ,więc każda decyzja też wymaga porozumienia :roll: 8-)
miłego poniedziałku i dawaj troszke tego słońca bo jakieś tu chmurzyska u nas na horyzoncie :-P :wave:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#100
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
JAZOO, widze że dietka rewelacynie idzie :clap2:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych