Skocz do zawartości

Zdjęcie

czas na zmiany.........


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
834 odpowiedzi w tym temacie

#1
Dorotek21

Dorotek21

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 678 postów
Witajcie drodzy Forumowicze... nie wiem od czego zaczac wiec moze napisze troche o sobie... od zawsze bylam przy kosci... gdy przegladalam gazety z chudymi dziewczynami zawsze budzilo sie we mnie cos w rodzaju zazdrosci ze one sa ladne zgrabne itd a ja nie :( teraz mam w sobie tyle siely i pokaze kazdemu ze ja tez potrafie bys szczupla.... obecnie waze 61 kg nie jedna pewnie powie ze to nie duzo ale ja mam problem z odstajacym brzuchem i boczkami.... moim problemem sa slodycze :/

mam nadzieje ze moge liczyc na wasze wsparcie

serdecznie pozdrawiam Dorota



...



...



#2
moniczka

moniczka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 008 postów
witaj Dorotka :lovers:
zrób sobie suwaczek ze swoją wagą, taka forma motywacji i wyobrażenie..
ile chciałabyś schudnąć? masz już jakiś plan?
pozdrawiam
Monika

#3
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
witaj Dorotko :-)

Powiedz nam jeszcze ile masz wzrostu :-)
Oczywiscie zycze sukcesów ;] zawsze mozesz liczyć na nasze wsparcie :-) pisz na bierząco o swoich planach :-) jaka diete zastosujesz? jakie ćwiczenia?? :-)

#4
Dorotek21

Dorotek21

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 678 postów
suwaczek oczywiscie zrobie ale musze sie jakos do tego zabrac....

ile chciałabyś schudnąć? masz już jakiś plan?


chcialabym schudnac tak z 6 kg bo zawsze chcialam wazyc 55 kg... hmm co do planu to konkretnego nie mam... bede poprostu sie ograniczala z jedzeniem oczywiscie 0 slodyczy i bialego pieczywa... mysle ze dieta 1000 kcal bedzie najlepsza....

Powiedz nam jeszcze ile masz wzrostu :-)

hmmm szczerze powiem to nigdy nie wiem ile mam wzrostu ale gdzies ok 170+

jakie ćwiczenia??


kurcze wstyd sie przyznac ale jakos nie moge sie zmobilizowac do jakichkolwiek cwiczen :/ kiedys codziennie robilam 100 brzuszkow i abs na brzuch i postaram sie do tego wrocic bo naprawde byly widoczne efekty

#5
moniczka

moniczka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 008 postów

mysle ze dieta 1000 kcal bedzie najlepsza....

właśnie chyba tak, sama stosuje :thumbsup: trzymam kciuki i życze powodzenia

#6
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
to moze zamiast diety ograniczającej znaczni kalorie.. zacznij jesc zdrowiej... i ćwicz.. bo wage z pewnoscia masz prawidłową

#7
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów
też tek uważam, zadna dieta Ci nie jest potrzebna, wystarczy, że będziesz miała wiecej ruchu, np. spacery, jazda na rowerku itp.
pozdrawiam
Dołączona grafika

#8
buziaki444

buziaki444

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 828 postów
Dorotek21, witaj :wave:
i jasie tez zgadzam z dziewczynami :grin: jesli odstawisz slodycze i zacziesz cwiczyc to brzuch i boczki Ci znikna na pewno :thumbsup:
i dietka tu jest nawet nie wskazana bo przy twoim wzroscie nie wazysz duzo :grin:

#9
Dorotek21

Dorotek21

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 678 postów
dziewczyny ja wiem ze "niby" mam prawidlowa wage ale naprawde zle wygladam :-/ dziekuje za rady i napewno zaczne sie zdrowiej odzywac... teraz sezon na pomidorki i ogorki wiec bede je szamac :tongue:

jak bylam nad morzem i wbilam sie doslownie wbilam w stroj kompielowy to az sie wstydzilam wstac z koca tak mi brzuch sie wylewal znad majtek :shock:

jestem teraz pelna energii i zapalu zeby jakos zmiejszyc ten brzuszek....

tylko teraz potrzebuje mocnego kopa zebym sie zmotywowala i zaczela cwiczyc

#10
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
Powiem Ci tak .. mając 174 i chcąc wazyć 55 prosisz sie o niedowage ! najmniej ważyć mozesz 57.. i bez gadania głupot..
brzucha nie zmniejszysz objadaniem sie.. tylko musisz ćwiczyć i jesc zdrowo..samo odchudzanie ci brzucha nie zmniejszy aż tak jakbyś chciała.. tylko wielotygodniowe ćwiczenia.. mozesz sie na mnie obrazic jak chcesz... ale jezeli nie zmienisz zdania co do swoich planów wagowych to ja się nię nie mam zamiaru udzieleć...

#11
Dorotek21

Dorotek21

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 678 postów
kkasiaa123, masz racje teraz obliczylam swoje BMI i rzeczywiscie 55 to stanowczo za malo... wiec suwaczek zmienie na 57 chociaz szczerze powiem ze na wadze to mi az tak nie zalezy... che sie pozbyc poprostu tego tlustego brzucha :-/

ciezko mi sie jakos zmobilizowac do cwiczen no ale jak chce byc piekna to musze.... moze na poczatek zaczne od 25 brzuszkow i codziennie bede dodawala sobie po 5 az dojde do 100 i wtedy dolacze abs?? jak myslicie to dobre rozwiazanie??

#12
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
ale oczywiscie brzuszki wykonywane z wyprostowanymi lub lekko uugiętymi nogami i nie zachaczone o grzejnik, fotel, łóżko czy coś takiego?

#13
Dorotek21

Dorotek21

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 678 postów
no oczywiscie :-P a wlasnie co z rekoma?? moga byc zlozone w krzyz na klatce piersiowej czy musza koniecznie byc z tylu na akrku wyprostowane?? hehe mam nadzieje ze zrozumieliscie o co mi chodzi :mrgreen:

#14
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
Dorotek21, witam :wave: i życzę powodzenia :thumbsup:

#15
moniczka

moniczka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 008 postów
mogą być jak najbardziej, możesz też ręcę zmieniać jak Ci wygodnie ;-)

#16
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów

moze na poczatek zaczne od 25 brzuszkow i codziennie bede dodawala sobie po 5 az dojde do 100

jA PROPONUJE KUP SOBIE KOLYSKE DO ROBIENIA BRZUSZKOW cena 30-50zl bardzo pomaga w robieniu brzuszkow jest owiele latwiej

#17
Dorotek21

Dorotek21

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 678 postów
syla19799, moze i bym kupila bo 30-50 zl to nie majatek ale mam problem... kompletnie nie mam gdzie tgeo trzymac mam may pokoj i kazdy kat i tak jest zapchany czyms :-(



dopisek 19:10

wstawie rozpiske i jesli moglybyscie powiedziec co jest nie tak to bardzo prosze i z gory dziekuje
:arrow: 2 parowki na cieplo troche keczupu i 2 kromki chleba slonecznikowego
:arrow: 2 kawalki miesa i 2 pomidory
:arrow: jablko
:arrow: 2 kromki slonecznikowego z serem do smarowania i pomidorem

#18
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów

kompletnie nie mam gdzie tgeo trzymac mam may pokoj i kazdy kat i tak jest zapchany czyms

to jest skladane i sa to doslownie 3 rurki mozna miec w kartoniku

#19
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Pierwsze słyszę :hmmm: ż jest takie cudo musze sobie obejrzeć na allegro

Co do rozpiski to jest wporządku :mrgreen:
Dołączona grafika

#20
Dorotek21

Dorotek21

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 678 postów
ja juz ogladalam ja na allegro... ale nie jest uciazliwe ciagle skladanie i rozkladanie jej?? kurcze chyba sie skusze :-) a daje ona efekty?? mozna dzieki niej zrobic wiecej brzuszkow?? hmm i czy one sa tekiej samej jakosci jak te normalne??

kurcze tyle pytan :-P no ale chce dowiedziec sie jak najwiecej bo zalezy mi na zgubieniu brzuszka

Co do rozpiski to jest wporządku :mrgreen:

nie jest za duzo?? bo ja sie czuje jakas taka pelna




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych