Skocz do zawartości

Zdjęcie

Moja droga do celu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
366 odpowiedzi w tym temacie

#121
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Moniko, pozdrawiam i życze dalszych sukcesów, fajnie się czyta miłe wiadomości :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika



...



...



#122
monika22

monika22

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 645 postów
Dziekuje za odwiedzinki wam wszystkim. U mnie znowu pół kilogramka mniej :clap: wam tez zycze samych sukcesów. Pozdrawiam :lovers:
Dołączona grafika

#123
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
monika22, mega brawa za spadek wagi :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2:

#124
kaska0404

kaska0404

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 729 postów
  • Location[url=http://straznik.dieta.pl/][img]http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=845355a009bbbe88c.png[/img][/url]

U mnie znowu pół kilogramka mniej

no kochana niema Cię :walek:
a jak wchodzisz :jupi: to zawsze z dobra nowinka :clap:
gratuluje
:clap: :thumbsup: :thumbsup:
tak trzymac

#125
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
:clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :tanczy: :tanczy: :tanczy: :tanczy: :tanczy: i oby tak dalej :mrgreen:

#126
KropkA

KropkA

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 567 postów

U mnie znowu pół kilogramka mniej

:jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: super i trzymaj tak dalej! :wave: :wave: :wave:

#127
monika22

monika22

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 645 postów
Witam was serdecznie! Znalazłam troche czasu w tym przedswiatecznym nastroju i wpadłam was odwiedzic :wave:
jesli chodzi o wage to tym razem nie mam dobrych wiesci bo jak narazie stoi :grin:
ale juz wiosna wiecej sie człowiek rusza to moze wkoncu spadnie a tak mysle ze moze po swietach zaczne biegac wieczorami :biegnie: :biegnie: :biegnie:
A tak wogóle to u mnie wszystko po staremu. Mam nadzieje ze u was tez i ze jakos wam te kilogramy leca na dół :myśli1: Dziekuje wszystkim za odwiedzinki. :lovers:
Wpadne do was jak jeszcze znajde chwilke. Pozdrawiam i mocno całuje :lovers: :lovers: :lovers: oraz zycze udanych i niemeczacych przygotowan do swiat :dumbells: :lovers:
Dołączona grafika

#128
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Moniko, fajnie ze się odezwałaś :mrgreen: , waga stoi... skąś to znam :-/ ale chyba wiosna przyniesie efekty, czego Tobie i sobie i innym .... zyczę... :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#129
monika22

monika22

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 645 postów
Wpadam zyczyc wszystkim wesołych a zarazem spokojnych swiat i szalonego smigusa dyngusa :grin: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: no i zeby nam waga do góry nie podskoczyła wczasie tych swiat :fun: :tongue:
Dołączona grafika

#130
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
I jak Moniko z tą wagą po świętach ??? Chyba wszystko ok , co? :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#131
monika22

monika22

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 645 postów
Witam wszystkich!

I jak Moniko z tą wagą po świętach ??? Chyba wszystko ok , co?

tak ok nic nie przybyło swieta łagodnie przeszły pod tym wzgledem :grin:
u mnie wszystko ok. a jesli chodzi o wage to narazie niuc nie ubywa :cry:
Bardzo jestem ciekawa jak u was wagowo wyglada :myśli1: :grin: :lovers:
Dołączona grafika

#132
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
Dobrze, ze Kochana ze chociaz u Ciebie swieta lagodnie zywieniowo, bo u mnie to Ci mowie, porazka pod tym wzgledem. buziaki :lovers:

#133
monika22

monika22

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 645 postów
Witam Was popołudniowo :wave:
Ale dzisiaj wiatrzysko u mnie okropne. Własnie zrobiłam sobie kawke i siadłam troche na laptopika zeby do was zagladnac :oczy2:
Waga u mnie dalej stoi. Tak własnie sobie mysle ze to taki trudny próg do przejscia a jakby spadła to kilo to potem by znowu szybko leciala. Ale póki co ja tu cwicze a ona nic :cry: I tak uwazam ze teraz lepiej sie odchudzac niz w zimie bo ciepło na polku sie robi, dzien jest dłuzszy no nie wiem jak wam, ale mnie to wtedy sie tak bardzo nawet jesc nie chce Zawsze jak jest lato to nawet nie mysle o jedzeniu potrzebuje tylko wody niegazowanej i duzo słońca :grin: :grin: o rany juz sie nie moge doczekac takiego prawdziwego słoneczka zeby sie poopalac :grin: :fun: :lovers:
Dołączona grafika

#134
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Najważniejsze ,że waga nie rośnie trzeba przeczekac w końcu musi zacząć lecieć
Miłego weekendu :lovers:
Dołączona grafika

#135
monika22

monika22

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 645 postów
Ale ta moja waga uparta jest! :myśli1: dalej stoi...... :cry: Nie wiem jak tak mozna człowiek cwiczy :clap: :dumbells: meczy sie, a ona niczym sie nie przejmuje tylko sobie słodko stoi :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: a czas leci, lato sie zbliza :evilmad:
oj ile ja bym dała zeby ona tak szybko leciała w dół jak w góre :smiech3: :hmmm:
pozdrawiam wszystkich popołudniowo i lece :biegnie: czytac co tam u was :lovers:
Dołączona grafika

#136
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
monika22, może ta Twoja waga kopa na zapęd potrzebuje albo co :hmmm: :hmmm: :hmmm: :->

#137
monika22

monika22

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 645 postów
Oj chyba tak :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: jakbym wiedziała ze to pomoze to nawet pare takich kopów by sie sprzydało :hmmm: :hmmm: :-> :->
no to panie i panowie kto zaczyna kopać :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: zapraszam :tongue: smiało kopcie ile wlezie :smiech3: :smiech3: :smiech3:
Dołączona grafika

#138
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
:bicz: :walek: w Twoją wagę, co ona sobie mysli?
Eh no uparte stworzenie!
Monis ja mysle, ze to kwestia czasu jest. Ze teraz stoi , stoi, stoi, a pozniej jak ruszy w dol to juz na leb na szyję :mrgreen: . I tego Ci wlasnie zyczę! :lovers: :love:

#139
monika22

monika22

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 645 postów
Witam Was niedzielkowo :wave: A jak tam u was dzionek mija?
bo u mnie nawet fajnie ale szybko. :grin: a jutro znowu poniedziałek..... :evilmad: Pozdrawiam was serdecznie i zycze udanej reszty niedzielki a jutro cos wiecej napisze a teraz ide na polko do słonka sie wygrzac :fun: :grin: :lovers:
Dołączona grafika

#140
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
monika22, i jak po słonecznych kąpielach ? :lovers: Lekko wytopiona ? :smiech3: :smiech3: , świetna pogoda była to i słusznie że odpręzyłaś się . Pozdrawiam Moniko, miłego dnia i tygodnia :love: :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych