Skocz do zawartości

Zdjęcie

Schudnąć i pokochać siebie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
93 odpowiedzi w tym temacie

#61
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
ja tez w czwartek byłam na rowerku, a weekend na długich spacerach spędziłam



...



...



#62
AgnesM

AgnesM

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 postów
Wiecie co.... fajnie być tak anonimowym - można napisać wszystko co w sercu leży i nikt nie będzie wiedział o kogo chodzi i o co chodzi.... można śmiało napisąć, że nic mi się nie chce, że od tygodnia ponad nie nałożyłam kremu na twarz - a kiedyś był i pod oczy i na dzień i na noc i balsamy, maseczki - ale nic mi sie nie chce - mam wrażenie, że zaczynam tonąć pod stertą problemów, smutków, ponoć to się nazywa depresja - kiedy siadasz w fotelu i bez najmnijeszego powodu zaczynasz płakać, łzy sie leją bo jest smutnoi i źle z nieznanego powodu - czemu tak się dzieje - czemu akurat mnie to spotkało? Przecież teoretycznie jestem szczęśliwa - mam pracę, faceta, który mnie rozpieszcza czasem ale do tego stos problemów, które zasypują i nie wiem jak sobie nimi radzić

ech
Dołączona grafika

#63
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów

Wiecie co.... fajnie być tak anonimowym

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: i tak i nie... fajnie i nie fajnie.
Osobiście powiem szczerze, chyba jestem starej daty, ale ta anonimowość, to pozór, w zasadzie szukamy tu wsparcia, nie raz pomocy i co, ? anonimowo? nie , dla siebie, a ja to nie Jazoo to ksywa, ja to ja z całym bagażem tego o czym i Ty piszesz :mrgreen: więc wole mówić kim jestem , bo wtedy wiem , że na pewno ktoś kto mnie słucha , mówi do mnie , mówi bardziej osobiście niż do anonima.. poza tym udawanie kogos niesie zagrozenie utraty wiarygodności , a tego bym nie chciał...
AgnesM masz sporo racji z depresją , jak coś nas boli , tłamsi, tłumi i nie wiadomo co to jest ... wyć się chce, to prawie na pewno depresja , albo dolek... :hmmm:
wiem jednak , że przebywając tu już dłuzej , mogę liczyc na ludzi. I nie jest to wirtualne, to autentycznie rzeczywiste ciepło dajace siłę ... czego i tobie zyczę... w końcu stanowimy "rodzinę" :lovers:
Dołączona grafika

#64
aneta1080

aneta1080

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 56 postów
Witaj AgnesM nie martw się, wszystko się ułoży tylko musisz tego pragnąć i dążyć ,na pocieszenie dodam [jak mi zawsze powtarzała znajoma] ''zawsze może być gorzej'' miała rację ale gdy mi tak mówiła to się wtedy złościłam [niesłusznie]. Doła to my wszyscy często mamy bo już takie nasze zakichane życie jest jeden krok do przodu dwa do tyłu.Myśl proszę pozytywnie :tula: :tula: :tula: :tula: idź na zakupy zrób coś TYLKO dla siebie to trochę pomaga pozdrawiam :wave:

#65
AgnesM

AgnesM

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 postów
ja wiem, że zawsze moze byc gorzej - tylko czemu do jasnej anielki ja się o tym muszę ciągle przekonywać na własnej skórze? Mam coraz bardziej dosyć siebie, tego co się dookoła dzieje, nie potrafię się zmobilizować do wszystkiego - a właściwie do niczego - nie pamiętam kiedy ostatnio zrobiłam coś dla siebie - najchętniej zwijam się w fotelu i w nim zostaję pracując kilkakrotnie wolniej na kompie niz normalnie...

Często też siedzę i robię nic - dosłownie nic - nie oglądam filmu, nie czytam książki, nie robię nic - siedzę i smutkuję się - nicość i pustka...
Dołączona grafika

#66
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
AgnesM, ja wierzę że wszystko co złe mija, nie jesteś sama. Ta pustka która Cię dopada, to jest jak czarna dziura, wiem, ale z pewnej perspektywy nie warto się tarmosić z życiem w ten sposób. Spróbuj różnych technik , zmuś się wręcz ale spróbuj od technikm medytacji np Jacobson po modlitwę, nie jest ważne co da Ci wyciszenie, ważne jest by było skuteczne. Otwórz się , opowiadaj o tym co boli, wyrzuć wszystko z siebie, może właśnie tu znajdziesz kogoś kto wysłucha i wesprze cię . Próbuj, tylko się nie poddawaj. :bawi: :bawi: :bawi: :bawi: :bawi:
Dołączona grafika

#67
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
:bawi: :bawi: :bawi: :bawi:

#68
kaska0404

kaska0404

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 729 postów
  • Location[url=http://straznik.dieta.pl/][img]http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=845355a009bbbe88c.png[/img][/url]
AgnesM, :tula: :bawi: :tula: :bawi: :tula: :bawi: :tula: :bawi:

#69
aneta1080

aneta1080

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 56 postów
witaj poniedziałkowo . skarbie oglądałam pewien dokument pod tytułem''the secret'' z napisami niestety, mówi o życiu ,jak pragnąć i jak to osiągnąć ale żeby zrozumieć i uwierzyć w twoim stanie obejrzyj go kilka razy.polecam

#70
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
AgnesM, gdzie jesteś??
Na gfrze forumowej Cię potrzebujemy nier wspominając już o tym,że tak wogóle Cię potrzebujemy na forum noooooooooooooooooooooooooo :cry:

#71
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
AgnesM, musisz sie zmobilizowac albo poszukac pomocy na zewnątrz :bawi: :bawi: :bawi: :bawi: Bo cięzko samemu z taka jakby nie pisac depresją :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: Ja na szczeście(nieszczescie tez) musze zawsze byc na chodzie.Mi pomaga rowerek :lovers: :lovers: ale taki normalny nie pedalowanie w domku.Jeździsz nadal do pracy rowerkiem :?:

#72
aneta1080

aneta1080

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 56 postów
I znowu witaj AgnesM, jak samopoczucie :?: .Spróbuj może ostro maszerować ,pobiegać mi na doła zawsze trochę pomagało.Szłam biegać ze złością ,ostra muzyka na mp3 i jechane kilka dni tak i już lepiej, trzymam kciukasy za ciebie tylko się odezwij :tula: :uklony:

#73
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
AgnesM , popatrz jak się wszyscy martwią , nie pozwalaj na to , zeby za długo to trwało... :mrgreen: poza tym zajęcie się czymkolwiek to też sposób na stresy niezły :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lovers:
Dołączona grafika

#74
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
ja tez mam takie smutne dni :-/ liczę ze szybko ci to przejdzie-ściskam

#75
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
To normalne... Ja tak mam od smierci tatusia. Jak mnie nachodzilo to nie była w stanie sie z tego wyrwac... znalazlam na to metodę... przestaje myslec. Jak cos sie pojawia nie tak, to moze dla niektorych smieszne, ale wtedy klekam i sie modlę przez chwilę... a jak skoncze to biore ksiazke i juz jestem gdzies indziej.
Buziaki :lovers: :tula: :bawi:

#76
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
dla mnie ludzie szukający ukojenia w Bogu nie są śmieszni-spojrzcie na Adamka-on nie ma sztabu psychologów-on codziennie modli sie........

#77
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Każdy musi swoją drogę wytyczyć, jeśli nie chcemy być marionetkami, kukiełkami, musimy sami decydować o sobie. Depresja to cięzki stan umysłu, ale mozna go pokonać, mam tylko nadzieję że nie poddasz się całkowitej apatii, lepiej złościć się , niż szlochać, znajdz wyzwania... :lovers: :lovers: :lovers:

Wczesniej ktoś wspominał o filmie Sekret, jesli chcesz daj mi znac, umożliwię ci obejrzenie filmu ... :mrgreen:
Dołączona grafika

#78
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
Jak tam Kochana sie czujesz?
:lovers:

#79
KropkA

KropkA

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 567 postów
:tula: :tula: :tula: :tula: :tula: :bawi: :bawi: :bawi: :bawi: :bawi: Nie jesteś sama. Mozesz na nas liczyć. Potrzebujemy Cie. Odezwij sie . Daj znać jak sie sprawy mają. Jak samopoczucie...

:lovers:

#80
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
:bawi:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych