Skocz do zawartości

Zdjęcie

mój cel 27


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
97 odpowiedzi w tym temacie

#61
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
Mnie najbardziej boli fakt, że niektórzy ludzie patrzą na mnie jak na jakąś trędowatą, bo jestem z rozbitej rodziny. Takie starodawne, pospolite myslenie.. Wstrętna sprawa.. Jakby to była moja wina, że mój ojciec był imprezowić i kobieciaż i mama nie mogła na niego liczyć.. etc..
Spotkałam sie z takim postępowaniem nie raz.

A już najgorsze było jak ktoś zapytał, czy ja i mój brat jesteśmy z jednego ojca.. To mnie dopiero zabolało. Jakby moja mama była nie wiem kim.. :!: :!: :!:



...



...



#62
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
nadzwyczajna, gdyby ktoś mnie o coś takiego zapytał to w ryło by ode mnie dostał i tyle

#63
mcichon

mcichon

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 postów
najlepsze bylo pytanie agdzie twój tatuś :?:
mcichonDołączona grafika

#64
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Ale wiara potrafi być chamska ja nie mogę :evilmad: :evilmad: :evilmad:

#65
mcichon

mcichon

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 postów
oj ludzie sa nietolerancyjni i tyle niektury wszystko pszeszkadz a toze masz nadwage a to ze jestes za cuda nosisz okulary
moja dietka
kanapka z twarozkiem
jogurt
kawałek rybki z ziemniakami i surowką
jabłko
gruszka na kolacje resztka zupki z soczewicy cwiczenia 20 minut stoperka jak na razie i godzinny spacer :-)
mcichonDołączona grafika

#66
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
Ludzie potrafią okropnie ranic. Nienawidzę w ludziach takiego płytkiego, zaściankowego myślenia, braku kultury, chamstwa.

Miałam taką sytuację latem 2 lata temu. Mama mi kupiła taką spódnicę zwiewną do pół łydki. Ja od wielu lat nie nosiłam spódnic i mama mnie przekonała, że wyszczupla mnie i ładnie wyglądam. Ona była taka lekka czarna. Założyłam do tego wysokie klapki i było nieźle.
To były moje imieniny w pracy. To założenie spódnicy było dla mnie wielkim wydarzeniem i w ogóle cudem niemalże.
Wszyscy mi mówili, że ładnie wyglądam. A jedna dziewczyna z pracy powiedziała mi, że nieładnie wyglądam i pogrubia mnie ta spódnica. Zacisnęłam zęby i nic. Ale potem się poryczałam jak wyszła. :cry: :cry: To było okropne :!: :!: :!:

#67
mcichon

mcichon

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 postów
nadzwyczajna, ale robią to tylko ći co maja sami ze jakieś kompleksy i w ten sposóp sie pocieszają a wiec główka do góry i nie przejmuj sie takimi tekstami bo tak naprawde to są biedni ludzie
mcichonDołączona grafika

#68
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
Ja teraz na szczęście przestałam się przejmować. Uważam tego typu ludzi za pozbawionych kultury. Ale najgorsze, że często są to starsi ludzie, którzy pozornie wydają się dojrzali i doświadczeni życiowo.. to jest zaskakujące..

#69
mcichon

mcichon

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 postów
mnie zycie tez nauczyło ze nie można sie wszystkim przejmowac bo by człowiek zwarował :-)
mcichonDołączona grafika

#70
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
Odchodzę bez słowa i olewam. Brak reakcji jest dla tych ludzi bardziej wkurzające niż jakbym się denerwowała. Wtedy mieliby radość..

#71
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
nadzwyczajna, pięknie zalatwiasz tych belfrów,którym moim zdaniem brakuje piątej klepkihahahahaha :clap2: :clap2: :clap2:

#72
mcichon

mcichon

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 postów
i tak drzepa traktować takich ludzi ignorować nie ma innej rady :-) pamiętam jak ważyłam 6 kg znajomy prosto w oczy stwierdiłże jestem gruba i mam wielką d....wtedy mnie to zabolał a teraz olewam to
mcichonDołączona grafika

#73
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
Człowiekowi robi się twarda skóra, jak wiele razy słyszy coś złego i bolesnego..

#74
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
kiedyś ,jak mi tak jeden powiedział :
"aleś się upasła" -ja na to:
wiesz, ja schudnąć zawsze mogę,ale ciebie to już nikt i nic kultury nie nauczy... :crazy:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#75
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
shashua, no toś mu dowaliła-pieknie :clap2: :clap2: :clap2:

#76
mcichon

mcichon

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 postów
mi sie wydaje ze inaczej sie nie da wczoraj byliśmy na trzygodzinnym spacerku cała rodzink super pozwoliłam sobie nawet na małą porcje spageti :-) dzisiejszy jadłopisik umieszcze wieczorkiem :lovers:
mcichonDołączona grafika

#77
mcichon

mcichon

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 postów
no witam jestem ćwicze dietkuje sie jest ok ciekawa jestem jak waga wskaże jutro czy cosik sie ruszył mam taką nadzieje
kurcze już prawie dwa latapo urodzeniu malucha a ja nadal wyglądam jak słonica ostatnibabcia spytała sie mnie czy oby nie jestem w ciąy znowubo mam taki brzuch jeju juz nie moge
dzisiaj kupiłam maluchowi nocnikz pozytywką ciekawa jestem czy cosik pomoże :!: jak narazie ma radoche bojak zroi siku to gra melodyjka zrobił jż naniego trzy razy :hmmm: zobacze jutro
mcichonDołączona grafika

#78
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
mcichon, fajne te nocniki widziałam w sklepie-a waga na pewno ruszy jak dietkę trzymasz ;-)

#79
mcichon

mcichon

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 postów
Anja, nocniki saą fajne i nie wiele koszyują ja zapłaciłam 11 zł i już mi sie inwestycja zwruciła ograniczalimy sie do dwóch pieluch dziennie
co do dietki ićwiczonek to bez zmian czyli trwam w postanowieniach na wadze jest 82,5 :-) zaraz wychodzimy na spacerek
mcichonDołączona grafika

#80
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
Mcichon,coś ucichlas,jak dietkowanie,jak leci i co słychać? wracaj,mam nadzieję,że wszystko OK?
Dołączona grafika Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych