Skocz do zawartości

Zdjęcie

Iskierka zaczyna walke z widzialnym wrogiem. ;-)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1702 odpowiedzi w tym temacie

#1661
Iskierka ;-)

Iskierka ;-)

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 664 postów
Witajcie.
Kochane troszkę zabiegana jestem i dlatego do Was nie zaglądam..to uczelnia..dom i nauka bo znowu nam wycisk dają..kolosy się posypały jak nie wiem ale byle do świąt. Grzecznie dietkuję oczywiście bo myślę sobie o Was i o tym że jak nie będę grzeczna to po dupsku dostanę i pomaga. :-] Przynajmniej odstraszam jakoś pokusy które czasem tak męczą.. :cry:
Wczorajsza rozpiska:
:arrow: musli z jogurtem,
:arrow: rybka z ryżem i surówką,
:arrow: jabłko.

Dzisiejsza:
:arrow: ziarenkowa z szynką i warzywami,
:arrow: batonik musli,
:arrow: makaron z pieczarkowym sosem,
:arrow: sok marchewkowy.

Piję mineralne jedną za drugą ale ostatnio jakieś 3 litry dziennie mi schodzi. buziaki i do następnego.Miłego wieczorku! :lovers:
:lovers:
http://straznik.diet...1707b92f0b0.png

Odrobina motywacji..wyrzeczeń i ambicji a efekt będzie widoczny!!Pozytywne myślenie i uśmiech przyda sie. ;-)



...



...



#1662
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów
Iskierka,zabiegana dziewczyno :biegnie: zwolnij trochę bo Ci serducho nawali :love:
Ucz się Kochana ucz,strasznie Ci tego zazdroszczę bo jedyna rzecz jakiej ludziom zazroszczę to wiedza :lovers:
Dołączona grafika

#1663
Iskierka ;-)

Iskierka ;-)

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 664 postów
Kochane wpadam na chwilkę i zaraz zmykam bo jutro kolos z anatomii..z dwóch układów.. :yikes: Asiula przeglądałam wczoraj posty niektóre i trafiłam na Twój wykładzik o diecie nie łączenia i z jednej strony dało mi to do myślenia a z drugiej strony zdałam sobie sprawę że u mnie w rozpiskach nie za bardzo to się zgadza: kurczak + ryż i warzywa.. :roll: Złapałam schiza i postanowiłam się powzorować na tym łaczeniu produktów ze stronki..
Oto moja rozpiska dzisiejsza:
:arrow: 2 jajka na twardo,
:arrow: jabłko,
:arrow: warzywa z ryżem.
Mam nadzieję że tak już pozostanie dzisiaj,jeśli będę robiła jakieś błędy to poprawiaj mnie. ;-) Oooo i duzo wody mineralnej bo ostatnio wypijam ok 3 litrów dziennie. ;)
Idę się ukać kochane,miłego wieczorku. :lovers:
3majcie za mnie jutro kciuki bo będzie masakra!!!!!!!!!! :yikes: :yikes:
http://straznik.diet...1707b92f0b0.png

Odrobina motywacji..wyrzeczeń i ambicji a efekt będzie widoczny!!Pozytywne myślenie i uśmiech przyda sie. ;-)

#1664
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów

bo będzie masakra

:hmmm: :hmmm: a są takie oceny? Ja myślę, że pięteczka będzie. :myśli1: :myśli1: :myśli1: :myśli1: Nie będzie, tylko musi być ;-)
Dołączona grafika

#1665
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
Iskierka ;-), :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Zarełko idealne ale brakuje mi kolacji np. jakis jogurcik :hmmm:

#1666
Iskierka ;-)

Iskierka ;-)

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 664 postów
Kochane jestem...co za dzień.. :-/ Facet od anatomii przegiął na maksa jak zawsze dawał 25 pytań tak dzisiaj było 50 i wszystkie typu..ile cm ma jelito grube..itd jakieś % rzeczy i ogólnie wszystko co wydawało by się najmniej ważne,normalnie pytania z kosmosu! Nie widzę tego kolorowo tym bardziej że 30 dobrych odp jest na zaliczenie ale postanowiłam poczekać na wyniki i nie myśleć póki co.Bez sensu sobie psuć weekendzik! :mrgreen: A poza tym co..dzisiaj miałam bardzo długi dzień ale jakoś wybrnełam dietkowo.Wczoraj zrobiłam 50 brzusiów i dzisiaj też a oto moja rozpiska:
:arrow: ziarenkowa z serkiem topionym,
:arrow: batonik musli,
:arrow: szklanka soku marchewkowego,
:arrow: makaron z sosem grzybowym.
Co prawda miałam inny plan na dzisiaj jedzeniowy no i nie chciałam żadnego pieczywa jeść nawet ciemnego ale wiem że cały dzień pokusy by za mną chodziły a na głodzie to jeszcze gorzej!Zresztą i tak dziewczyny mnie kusiły zapiekanką...ale się nie dałam! 8-)
Kochane idę się kąpciać,buziaczki dla Was i do usłyszonka i oczywiście miłej nocki. :lovers: :lovers: :lovers:
http://straznik.diet...1707b92f0b0.png

Odrobina motywacji..wyrzeczeń i ambicji a efekt będzie widoczny!!Pozytywne myślenie i uśmiech przyda sie. ;-)

#1667
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów

Wczoraj zrobiłam 50 brzusiów

troche sie o tym robieniu brzuszkow tak z marszu dowiedzialam i troche to nie ma sensu ;-)

Trzymam kciuki za pomyslny wynik kolokwium :thumbsup: i gratuluje nie zjedzonej zapiekanki :clap:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#1668
Asiula

Asiula

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 100 postów
Przyszłyśmy się przywitać.A&A :lovers: :wave:
Dołączona grafika

#1669
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
Iskierka ;-), wyspałas się, jak dzień mija :lovers:

#1670
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów

troche sie o tym robieniu brzuszkow tak z marszu dowiedzialam i troche to nie ma sensu ;-)

Tomsiaczku rozwiń temat :hmmm: :hmmm: :hmmm: :hmmm: :myśli1: :myśli1: :myśli1: :myśli1: :myśli1:

#1671
Iskierka ;-)

Iskierka ;-)

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 664 postów
Kochane witajcie!
Ja przed chwilka wróciłam do domku, byłam z kumpelami nad Wisłą no i muszę się przyznać że wypiłam piwko..Ale ogólnie bardzo miło dzień spędziłam.Rano porobiłam pranko,sprzątanko a później było szwendanie po mieście. :) Jest tak miło i cieplutko że nie mogłam siedzieć w domku o nieee... :mrgreen: Załapałam się pod Wawelem na zachód słońca..to było cudo natury. ;-)
Moja rozpiska dzisiejsza:
:arrow: jajecznica z 2 jaj z pieczarkami,
:arrow: makaron ze szpinakiem,
:arrow: maślanka truskawkowa.
Miłego wieczorku kochane!Jak kumpela zejdzie z kompa to pozaglądam co u Was ale od 3 tygodni laptopa ma w naprawie więc korzysta z mojego,bo jakieś tam artykuły musi pisać więc..muszę jej pomóc.Buziaki :lovers: :lovers:
PS:Tomsa własnie dlaczego z brzuszkami nie ma sensu??? :hmmm:

Rozpiska wczorajsza:
:arrow: 2 deski,
:arrow: makaron ze szpinakiem,
:arrow: jogurt.
http://straznik.diet...1707b92f0b0.png

Odrobina motywacji..wyrzeczeń i ambicji a efekt będzie widoczny!!Pozytywne myślenie i uśmiech przyda sie. ;-)

#1672
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
Iskrusia wesołych świąt i napisz w końcu jak i co u Ciebie bo tęskno :lovers:

Załączone pliki

  • Załączony plik  s.gif   6,7 KB   5875 Ilość pobrań

Dołączona grafika Dołączona grafika

#1673
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Iskiereczko Wesołych Świąt Ci życzę :lovers:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#1674
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Iskierko zdrowych i spokojnych świąt :lovers:
Dołączona grafika

#1675
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
Iskierka ;-), zdrowych i spokojnych świat :lovers:

#1676
Iskierka ;-)

Iskierka ;-)

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 664 postów
Kochane...
Z świątecznego korzystam zwyczaju,
By przesłać życzeń tyle, ile kwiecia w maju
I życzyć wam naprawdę z całą serdecznością
By święta napełniły wam duszę radością
Czegóż jeszcze Wam życzę?
Zdrowia i dostatku!
Szóstki w Totka, a także ogromnego spadku!
Siedmiomilowych butów i czapki niewidki,
Spełniającej życzenia małej złotej rybki
Kury ze złotym jajem, Lampy Aladyna,
Sezamu Ali Baby i szczodrego dżina,
Niebieskich koralików, zwierciadeł magicznych,
Dywanów latających i talentów licznych.
Samych miłych perspektyw, uwag błyskotliwych,
Wielu ludzi przyjaznych, niewielu życzliwych.
Masy sukcesów małych, wielkich, gigantycznych,
Poklasku i uznania i awansów licznych.
Mieszkania w Nowym Jorku, willi w Kopenhadze,
Przytulnej garsoniery gdzieś tam w Czeskiej Pradze,
Rezydencji we Włoszech, w Alpach małej chatki,
A w południowych Indiach plantacji herbatki.
Super rancho w Meksyku, pałacu w Pekinie
I innego schronienia w wybranej krainie.
Rejsu dookoła świata, gdzieś w nieznane wypraw,
Ekscytujących doznań, smaku nowych przypraw.
Może nagrody Nobla w jakiejś kategorii,
I życia w stanie choćby lekkiej euforii.
Do tego wiele zdrowia, kondycji, miłości,
Dużo radości z życia i wiecznej młodości.
Wesołych Świąt!!! :lovers: :lovers:

Dołączona grafika

Kochane Wy moje dietkowo się trzymam w porządku,teraz troszkę udaje mi się grzeszyć ale trzymam rączkę na pulsie żeby nie przedobrzyć. :-) Jestem z rodzinką i ogólnie miło spędzam czas..szkoda tylko że w środę już muszę wracać do krk... :-( Nic to damy radę!
Mokrego Śmigusa Dyngusa na dzień dobry Wam życzę. :mrgreen: 8-)
http://straznik.diet...1707b92f0b0.png

Odrobina motywacji..wyrzeczeń i ambicji a efekt będzie widoczny!!Pozytywne myślenie i uśmiech przyda sie. ;-)

#1677
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów

PS:Tomsa własnie dlaczego z brzuszkami nie ma sensu???

Iskierko , moze sie zle wyraziłam - jako gimnastyka , kazdy nawet skłón jest dobry dla organizmu- ale brzuszki jako takie nie maja wpływu na spalanie tłuszczyku. wiadomo , ze do tego potrzebne sa aeroby albo interwał- na co pewnie nie masz czasu przy zabieganym studenckim zyciu :grin: co jest zrozumiałe :tanczy2:

A wierszyk z Zyczonkami super- biore wszystko- no moze za pałac w Pekinie podziekuje ;-)
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#1678
Iskierka ;-)

Iskierka ;-)

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 664 postów
Kochane melduję się że zyję i mam się w miarę dobrze. :-) Zagoniona trochę jestem ostatnio..to już kolosami nas męczą to coś tam,to znowu zajęcia na uczelni i tak mi leci...
Jutro znowu mam kolosa z anatomii.. :yikes: Już mi bokami wychodzi ale wolała bym jednak zaliczyć bo poprawianie już jest ustne. :roll: Oooo właśnie dietkuję w miarę dobrze, tak mi się wydaje..czuję że już mi się zrzuciło co nieco bo aż lepiej się jakoś czuję i od razu wszystko inaczej wygląda. :mrgreen: Dzisiaj trochę zgrzeszyłam bo przez tą @ tak mi się słodkiego chciało że wciełam dwie łyżeczki nutelli... :oops: Pójdzie sobie w dal i znowu będę grzeczna ale juz dzisiaj wytrzymać nie mogłam..W sumie nie mamy nic słodkiego na mieszkanku ale ta nieszczęsna nutella już któryś miesiąc tak stoi i w końcu mnie podkusiła..Kochane ja zmykam się dalej uczyć bo będzie źle... :-/ \
Miłego wieczorku i do usłyszenia kochane! :lovers:
http://straznik.diet...1707b92f0b0.png

Odrobina motywacji..wyrzeczeń i ambicji a efekt będzie widoczny!!Pozytywne myślenie i uśmiech przyda sie. ;-)

#1679
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów

dietkuję w miarę dobrze, tak mi się wydaje..czuję że już mi się zrzuciło co nieco bo aż lepiej się jakoś czuję i od razu wszystko inaczej wygląda

to gratulacje w pełni Ci sie należą :D Trzymam kciuki za Twoją edukację :D

#1680
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Iskierka ;-), tej a Ciebie gdzie wcięło co?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych