Skocz do zawartości

Zdjęcie

Iskierka zaczyna walke z widzialnym wrogiem. ;-)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1702 odpowiedzi w tym temacie

#1681
Iskierka ;-)

Iskierka ;-)

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 664 postów
Anulka jestem,żyję i ledwo dycham...Sajgon na tych studiach jak nie wiem i dają nam w kość.Ostatnio jakby w ogóle w jakimś innym świecie żyję,mam mnóstwo zajęć bo nakładają się nam na sesję..tak mądrze nam rozplanowali że teraz dogadujemy się z wykładowcami i nadrabiamy wykłady żeby skończyć przed sesją... :-/ Poza tym póki co wszystkie kolosy zaliczone,ostatnio prowadziłam aerobik i dostałam 5. :mrgreen: Dzisiaj miałam kolosa z fizjologii..we wtorek mam z mikrobiologii i tylko czekać aż facet z biochemią wyskoczy..Mówię Wam kochane baterie już mi się wyładowały a gdzie tu do końca..Poza tym miałam małe problemy natury osobistej,rodzinnej i jeszcze z psiapsiółami z mieszkanka,no ale jak się wali to wszystko na raz.Już doszłam z tym wszystkim do ładu więc chociaż jedno z głowy.Tęsknię za Wami i żebyście nie myślały że zapomniałam o Was bo serduszkiem jestem ciągle przy Was. :lovers: :lovers: Obiecuję jutro zaglądnąc to może Was dołapię. :-) buziaki :lovers:
http://straznik.diet...1707b92f0b0.png

Odrobina motywacji..wyrzeczeń i ambicji a efekt będzie widoczny!!Pozytywne myślenie i uśmiech przyda sie. ;-)



...



...



#1682
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
Iskierka ;-), współczuje problemó no ale cóż niestety jak sie wali to wali wiem coś na ten temat

troche nas zaniedbujesz ale rozumei że to przez szkołe :grin:

#1683
Iskierka ;-)

Iskierka ;-)

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 664 postów
Sabinka wiem... :cry: Ostatnio wszystkich zaniedbuje..ten semstr zapowiada sie gorzej niz poprzedni bo mam przedmioty z którymi nigdy nie miałam styczności i musze dwa razy tyle nad wszystkim siedziec... :-( Mam nadzieję że już niedługo jakoś to się wszystko poprawi i będę miała więcej luzu..Ehhh nie było to jak się obijać w kafejce internetowej przynajmniej mogłam z Wami do woli siedzieć..Miłego dnia kochane! :lovers:
http://straznik.diet...1707b92f0b0.png

Odrobina motywacji..wyrzeczeń i ambicji a efekt będzie widoczny!!Pozytywne myślenie i uśmiech przyda sie. ;-)

#1684
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
Iskierko ciesze sie ze sie odezwalas :clap: :clap: :clap: :clap:
biedulko w biegu ciagle jestes...a jak dietkowanie?
na pewno sobie ze wszystkim poradzisz,twardzielka jestes,uda ci sie :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Milego weekendu :lovers:

#1685
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Iskierka ;-), najpierw siostra zalicz ten semestr a później wracaj do nas a my spokojnie na CIebie poczekamy :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:
No i dbaj o siebie :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:

#1686
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Iskiereczko :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: za sesyjkę bez kampanii wrześniowej
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#1687
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Iskierko musisz dac radę jak nie Ty to kto? :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Dołączona grafika

#1688
buziaki444

buziaki444

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 828 postów

jak nie Ty to kto?

to moze chociaz ja??? :smiech3: :smiech3: :smiech3: no dobra zartuje :tongue: obie damy rade :grin:

#1689
Iskierka ;-)

Iskierka ;-)

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 664 postów
Kochane dziękuję że rozumiecie mnie...wstyd się przyznawać ale dietka zaniedbana zresztą widać po suwaczku że stoi w miejscu...no mam taką nadzieję że w miejscu a nie rośnie w górę. :blush: Dobra wiadomość..zaliczyłam fizjologie opisówkę a teraz tylko czekam na wyniki z mikrobiologii..z promocji zdrowia jestem zwolniona z egzaminu. :mrgreen: Dzisiaj przyjechałam do rodziców bo mama ma imieninki i rodzinka ma wpaść w odwiedziny,a poza tym jutro mam wolne...już nie pamiętam kiedy miałam i już zdążyłam zapomnieć kiedy w domu byłam ostatnio.. :roll: :roll: Teraz tylko czekam z utęsknieniem do czerwca..nie mówiłam Wam jeszcze ale Lahcen postanowił mi zrobić niespodziankę i przyjeżdża do mnie do Krakowa na miesiąc i już cała w skowronkach jestem. :love: :love: :love: :love: Niestety pomieszało mi to inne plany czerwcowe...ale mam nadzieję że to jest zrozumiałe. bo w sumie nie widzieliśmy się od sierpnia. :mrgreen: W ogóle wpadłam do domku, złapałam w łapkę swojską kiełbachę jeszcze cieplutką bo nasz sąsiad robi i teraz tak mnie brzuch boli że zaraz się skończę..
wszystko przy okazji mi się w brzuszku przewraca.. :nie wiem1: :crazy: Zmykam niebawem spać bo mam kilka załatwień jutro,do lekarza muszę się wybrać z rana i takie tam jeszcze drobne rzeczy które przydało by mi się załatwić no i mamie coś kupić bo ma imieninki. ;-) Kochane tęsknie za Wami...a najbardziej ubolewam nad niewypałem... Chyba wszystko jasne. :roll: :roll: Miłego wieczorku i do usłyszonka. :lovers:
http://straznik.diet...1707b92f0b0.png

Odrobina motywacji..wyrzeczeń i ambicji a efekt będzie widoczny!!Pozytywne myślenie i uśmiech przyda sie. ;-)

#1690
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
Iskierko zycze ci przyjemnego weekendu w domku :lovers: odpoczywaj sobie :lovers:

jak twoje wspollokatorki zareagowaly ze facet do ciebie przyjezdza??nie robia problemow???czy to ten o ktorym mysle i o ktorym pisalysmy :hmmm: :hmmm: :hmmm:

#1691
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów

no i mamie coś kupić bo ma imieninki.

moja mama, Julia, też ma dziś imieninki i w dodatku urodzinki :grin: :grin:

już cała w skowronkach jestem. :love: :love: :love: :love:

ach, jakie to piękne uczucie jest - te skowronki a potem motyle w brzuchu a potem... inne fruwajki :usmiech5: :usmiech5: :usmiech5: :usmiech5: :skacze: :skacze: :skacze:

#1692
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Iskierka wszystko rozumiemy ale ta kiełbach na szybkiego przez to brzuch bolał
Ale mam nadzieję ,że się poprawisz i na drogę dietkowania powrócisz a zresztą przez miesiąc i tak miłoscią będziesz żyła więc pewno suwaczek poleci w dół :wave:
Dołączona grafika

#1693
Iskierka ;-)

Iskierka ;-)

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 664 postów

jak twoje wspollokatorki zareagowaly ze facet do ciebie przyjezdza??nie robia problemow???czy to ten o ktorym mysle i o ktorym pisalysmy :hmmm: :hmmm: :hmmm:

Agnieszka z kumpelami się dogadałam i zamienimy się pokojami jak przyjedzie..Myślałam że uda mu się przyjechać po 15 lipca bo kumpele jadą do rodziców do U.S.A na miesiąc ale niestety..jak teraz nie przyjedzie to wcale już się nie uda bo zmienia miejsce pracy od któregoś lipca a tak z buta mu nie dadzą urlopu..Tak że lepsze to niż nic. :-) Poza tym do kumpeli non stop chłopak przychodzi i śpi u nas więc skoro ja to akceptuję to ona też teraz będzie musiała. :-) One bardzo chcą go poznać więc myślę że jakoś to będzie,najgorsze te egzaminy i kolosy które będę miała jak on będzie ale jakoś dam radę. ;-) Taaaaaak...to ten,nawet odległość nie przygasiła uczucia. :love: :love: :love: :love:

A tak z innej beczki to dzisiaj pomagałam cioci malować płot...i teraz strasznie oczka mnie szczypią..no i nie wiem czy nie przytrułam się czymś bo mam rewolucję w jelitach od rana...Tak jak pisałam zaniedbałam dietkę ale jem zazwyczaj lekkie posiłki i może to jest powód..bo w domku wiadomo jak to jest.Miałam wypoczywać a póki co męczę się przez swoją głupotę i obżarstwo... :blush:
Miłego wieczorku kochane! :bawi: :lovers: :love:
http://straznik.diet...1707b92f0b0.png

Odrobina motywacji..wyrzeczeń i ambicji a efekt będzie widoczny!!Pozytywne myślenie i uśmiech przyda sie. ;-)

#1694
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów

Miałam wypoczywać a póki co męczę się przez swoją głupotę i obżarstwo...

to teraz jest czas...na zmianę :clap: :clap: :clap: :clap: Co Ty na to :whistle: :whistle:

#1695
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Iskierka siostrunia wracaj do dietki,bo starsza siostra Ci po dupsku natrzepie :po dupsku: :po dupsku: :po dupsku: :po dupsku: :po dupsku: :-> :-> :->

#1696
Iskierka ;-)

Iskierka ;-)

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 664 postów
Kochane witajcie. ;-)
Jestem na półmetku drugiego semestru,jeszcze został mi jeden egzamin z anatomii i kilka zaliczeń w tym najstraszniejsza biochemia ale będzie dobrze..musi być!! Ostatnio jestem strasznie zakręcona i z utęsknieniem czekam do środy bo mój ukochany przyjeżdża i jestem taka szczęśliwa że ostatnio tylko tym żyję. :mrgreen: Poza tym mówiłam wam że troszkę popuściłam pasa ale ostatnio dwie osoby które dawno mnie nie widziały stwierdziły że schudłam i ślicznie wyglądam więc źle chyba nie jest. 8-) Skoro widać efekty no i że się nie zapuściłam aż tak strasznie. :-> Tęsknię za Wami...buziaki kochane i do usłyszonka.
Będę zdawała Wam w miarę często relacje. :lovers: :lovers: :tula:
http://straznik.diet...1707b92f0b0.png

Odrobina motywacji..wyrzeczeń i ambicji a efekt będzie widoczny!!Pozytywne myślenie i uśmiech przyda sie. ;-)

#1697
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów

Będę zdawała Wam w miarę często relacje

mamy nadzieje, i kciuki trzymamy za zakonczenie sesji, no i pamiętaj o diecie, żeby utrzymać to co już zdobyłaś, czyli swietną figure. ;)
Dołączona grafika

#1698
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
Iskierka nasza z lowersikiem czy jak że o nas zapomniała?????? :cry: tak sobie po forumku latam i :oczy2: kto tu nas rażąco zaniedbuje :ojoj: :ojoj: :ojoj: :ojoj: :ojoj: :ojoj: :ojoj: napisała by przynajmnie jak egzaminy 8-) :usmiech5:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#1699
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
no jak lowersik u niej siedzi to i czasu za duzo nie ma :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3:
Ale co racja to racja-Iskierka lobuzie,jak egzaminy?mozemy juz gratulowac?
:wave:

#1700
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
teraz to Ci sie nie upiecze zdjęcia na NK widziałam czyli dostęp do internetu jest
a u nas nic nie skrobnełaś :walek: :oczy:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych