Skocz do zawartości

Zdjęcie

VINI VIDI .... czyli jak zwalczam kilogramki


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1065 odpowiedzi w tym temacie

#81
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
cukierek ,a ja pozwolisz ,że się zapytam z innej beczki,bo nie pamiętam,a widzę same jakieś kanapki
to taki wyjątek ten dzionek ,a normalnie jesz coś gotowanego,ciepłego? czy same kanapki? jak to z tym u Ciebie? :hmmm:
Dołączona grafika Dołączona grafika



...



...



#82
szczypta_cukru

szczypta_cukru

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 081 postów
u mnie z tym tak ze wogóle i tak dobrze ze ja jem snaidanie.. zwyczajnie nie mam czasu gotowac lece na uczelnie 8-9 wracam 18-20 :shock: ;-)

staram sie jesc własnie cos w miedzyczasie czesto i zdrowo... i tylko tyle moge zrobic bo gotowanie niestety odpada :-(
Dołączona grafika

#83
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
szczypta_cukru dietka elegancka.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#84
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
A szkoda bo cos ciepłego trzeba zjeśc może w weekendy chociaz spróbuj coś ugotować ;-)
Dołączona grafika

#85
szczypta_cukru

szczypta_cukru

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 081 postów
no postanowiłam sobie że w sobote ugotuje siakąs rybke a na niedziele może kurczaka :tongue:

mam nadzieje ze wytrwam w diecie ;-)

wczoraj popelniłam mały grzeszek :blush: wypiłam pół lampki wina :oops: :oops:
Dołączona grafika

#86
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
też mi się wydaje,że same kanapki to nic dobrego dla żołądka,tak jak Kamus mówi,może chociaż jak masz wolne na uczelni,staraj się jeść cos gotowanego :hmmm: jeszcze wrzodów dostaniesz :hmmm: (mam nadzieję ,że aż tak źle nie będzie :thumbsup: )
Dołączona grafika Dołączona grafika

#87
Zakochana_owca

Zakochana_owca

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 242 postów
Szczypta-cukru dziewczyny maja racje same kanapeczki to wiesz troszke jednostajna dietka. Moze sprobowalabys sobie porobic tak jak ja robie ostatnio, czyli jakies jedzonko w przeddzien do pudeleczka do zabrania na uczelnie. Jakas salatka, albo nawet kawalek miesko i suroweczka. Mowie Ci jak przyjemnie sie takie cus zjada przygotowanego swojego, a nie jakies oblesne fujjj :sick: tluste z barkow akademickich, ktore zdecydowanie nie dbaja o linie swoich studentow. Mowie Ci, sprobuj, a bedziesz juz zawsze sobie brala jedzonko do szkolki. Swoja droga mozna w ten sposob zaoszczedzic troszku kaski ;-) :lovers:

#88
szczypta_cukru

szczypta_cukru

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 081 postów
Owieczko staram się nie jadać na uczelni.. jedyna rzecz na jaka sobie pozwalam to sałatka grecka i sałatka z tuńczykiem (obie praktycznie same ważywka plus pyszny sos vinegrat-czy jak to sie tam pisze :tongue: ) no i kawusia... reszte biorę z domku.. kanapki jabłuszka


a teraz może dzień dzisiejszy:
:arrow: sniadanko kanapka razowca z serkiem light i jabłuszko
:arrow: 2 sniadanko znowu kanapka tysz z serkiem
:arrow: obiadek to kanapka kolejna :blink: sałatka z tuńczykiem i kawusia
:arrow: kolacja to kolejna kanapka i jabłco

no i litr wody ;-) dzisiaj byłam tak zaganiana ze nie miałam czasu nawet zrobic zakupów ale mam nadzieję ze nie wypadam najgorzej

kupiłam nowego shape'a w sumie bardzo fajnie wygladają te cwiczenia.. sa takie krótkie programy np 5 min na brzuch czy 12 min ekspresowy trening na całe ciałko... zobaczymy co oni tu wymyslili i czy się nadaje :grin: to chyba dla takich nie mających czasu( czyli mnie) :evil:

buziaczki dziewczynki :lovers:
Dołączona grafika

#89
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Szczypta cukru a moze jakis jogurcik,kefirek maslaneczka przecież ty się zatkasz ttmi kanapkami :lovers:
Dołączona grafika

#90
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
szczypta_cukru, dietkowo może być ale jakiś jogurcik mogłabyś dorzucić ;-)

#91
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
cukiereczku ,wolne się zbliża ,jakie plany? co słychać ? ćwiczonka robiłaś wczoraj te nowe? :wave:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#92
szczypta_cukru

szczypta_cukru

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 081 postów
no wiem.. wczoraj było ubogo ale dzisiaj jogurcik na mus!

aaaa... mam znowu kilogram mniej^^ jaka jestem szczesliwa... dzisiaj ćwiczyłam z moja kumpela... nie dość ze było śmiesznie to się jeszcze przez godzinke poruszałysmy :tongue:

rozkład jazdy na dzisiaj

:arrow: sniadanko - razowiec z serkiem
:arrow: drugie sniadanko - sałatka z dynią i fafunia:)
:arrow: obiad- klopsik z piersi z kurczaka plus sałatka z tunczykiem (mniaaam z dwiema łyzkami jogurtu)
:arrow: jogurcik plus różowy grapefruit

no i ćwiczonka ćwiczonka :grin:
Dołączona grafika

#93
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Cukiereczku, rozpiseczka na medal.

Złapałaś godzinkę ruchu to bardzo dobrze. A pamiętaj, że jak się śmiejesz to też palisz kalorie.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#94
szczypta_cukru

szczypta_cukru

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 081 postów
Anusiaczku staram się jak mogę :tongue: chociaz musze przyznac bez bicia ze coraz czesciej mam ochote na słodkieee :grin: dzisiaj będzie sprawdzian silnej woli bo jade do babci... bede musiała sie tłumaczyc dlaczego nie jem tego czego mi nagotowała przeciez tam "mizernie" wyglądam :fun: :fun: :fun: babciom to sie chyba czesto bardzo wzrok pogarsza :grin:

shashua wczoraj własnie z koleżanką próbowałyśmy.. ta serię 12 min i 2 razy po 5 min na brzuch.. przy okazji zapodałyśmy sobie naukę tańca z boolywood (to se ne da :grin: ) tańczyłysmy ale wiecej sie chichrałyśmy chyba bo ciagle nam sie kroki myliły.. babka liczyła kroki do 4 ja juz byłam na scianie bo policzyłam do 8 .. ale troche sie zgrzałyśmy i było super... nie ma to jak towarzystwo ;-)

pozdrawiam wam moje Kochane (rozpiska wieczorem bo nie wiem czy pokonam babcie... tj bardziej nie wiem jak :grin: )
Dołączona grafika

#95
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
cukiereczku jeszcze nie miałam okazji ci pogratulować utraconych 2 kilosków, wielkie brawa :clap2: :clap: :thumbsup:

#96
natali94

natali94

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 288 postów
Fajnie że się dobrze bawiłyscie przy tym tancu :mrgreen: masz rację, z towarzyszką zawsze ławteij :lol:

#97
Iskierka ;-)

Iskierka ;-)

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 664 postów
Szczypa cukru no patrz kolejny kilogramek poszedł w zapomnienie.Ale superancko!!! :clap2: :clap: Babcie zawsze tak mają. :grin: Tak że nie daj sie i pomyśl sobie że my też zmagamy sie z pokusami i będzie łatwiej Ci. :-)
:lovers:
http://straznik.diet...1707b92f0b0.png

Odrobina motywacji..wyrzeczeń i ambicji a efekt będzie widoczny!!Pozytywne myślenie i uśmiech przyda sie. ;-)

#98
szczypta_cukru

szczypta_cukru

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 081 postów
dziekuje dziewczynki :tongue: uchowałam się :!: :!:

babcia mnie chciała dokarmiac ale sie nie dałam.. za to wziełam na zgode rosołek na jutro w sumie chudy jest wiec mi nei zaszkodzi i bedzie cos ciepłego :grin:

dzisiaj wtryniłam:
:arrow: sniadanko jogurt naturalny z musli, kawałek razowca z serem
:arrow: 2 sniadanko razowiec z serem
:arrow: obiad rybka(ciepła :!:) z sałatką grecką
:arrow: kolacyjna jogurt naturalny

poza tym wlałam w siebie póltorej litra wody, dwie fafunie z mleikiem( ale o dziwo bez cukru) i herbatke

buziaczki kochane lece czytac wasze posty :lovers:
Dołączona grafika

#99
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
strasznie sie cieszę ,że zaliczyłaś rosołek i rybkę :clap: nareszcie cos gotowanego i cieplego :-D i pewnie smakowało jak nie wiem? :mrgreen:
i wielkie brawa za 2 kiloski! :clap2: :-D :win:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#100
szczypta_cukru

szczypta_cukru

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 081 postów
dzisiaj zaczełam 6 weidera... hmmm. łoo jezuu jak mięsnie bolą :yikes:
ale to dobrze... jak cos boli znaczy sie że zyje :grin:

jedzonko na dzisiaj:
:arrow: sniadanko musli z jogurtem. nat, sałatka grecka, fafunia
:arrow: 2 sniadanko kawałek razowca z serkiem
:arrow: rosołek od babci i może ejszcze troche sałatki greckiej
:arrow: kolacyjka jakis owoc

dzisiaj czeka mnie generalnie sprzątanie bo mam jak to mówią artystyczny nieład... poza tym musze sie zmoblizowac do nauki.. a to jest chyba trudniejsze niż odchudzanie :grin:

buziaczki moje Kochane :lovers:
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych