Skocz do zawartości

Zdjęcie

historie kuchenne Loany:)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
729 odpowiedzi w tym temacie

#21
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów
:grin: no kochana, pośladki twarde jak stal, uda sprężyste... takie małe moje marzenie :geek: w zestawiku dostarczonym Ci dziś jest specjalny program z VITY na pośladki i brzuch oraz biodra - te części faktycznie trudno odtłuścić i wytrenować... Mam sama z tym duży jeszcze problem ale wierzę, że konsekwentnie aż do 65 :dumbells: potem może dalej :whistle: A może wspomóc się jakimiś kosmetykami :?: Wiem, że z kofeiną są pomocne w spalaniu w tych miejscach...



...



...



#22
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów

specjalny program z VITY na pośladki i brzuch oraz biodra - te części faktycznie trudno odtłuścić i wytrenować.


:wave: witam, chciałam zapytać o ten program czy by chodził na DVD? :hmmm: Bo ja nie lubię na kompie odtwarzać takich rzeczy i tak sobie tłumaczę lenistwo. :blush: I jeszcze ile trwa ten program?

A może wspomóc się jakimiś kosmetykami Wiem, że z kofeiną są pomocne w spalaniu w tych miejscach...


Fajna sprawa, tylko polecam oziębiający bo ja sobie strzeliłam rozgrzewający i jak mi rozgrzało uda i brzuch to się prawie zawyłam a nr tel do straży pożarnej oczywiście zapomniałam :crazy:
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#23
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów

Aha, przy okazji obiecuję Wam, a szczególnie Tobie Anja, że jak Loana zacznie się rozklejać, to mam możliwość wykonania „kopasków” już nie w świecie wirtualnym ale jak najbardziej realnym

hahahahaha no to mnie uspokoiłaś ale macie fajnie,zazdroszcze Wam,że blisko macie do siebie-bo ja taka sama....Gufinka mieszka ze 100 kilosów ode mnie a tak to bieda....

#24
kasikkol

kasikkol

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 17 postów
Ajć dziewczynki, w dobie internetu wszystkie mamy do siebie "na jedno kliknięcie" :-) normalnie nie wyobrażam sobie życia bez tych wszystkich nowinek XX i XXI wieku :-)
Dołączona grafika

W GRUPIE SIŁA :-) Niech moc będzie z Wami :-)

#25
Myrthi

Myrthi

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 309 postów

A może wspomóc się jakimiś kosmetykami :?: Wiem, że z kofeiną są pomocne w spalaniu w tych miejscach...


Podobno najlepsze, ja niby się smaruje takim żelem odchudzającym z kofeiną chociaż i tak nie widzę rezultatów.
Jest jeszcze peeling kawowy, który dziewczyny tu na forum polecały. Tańszy bynajmniej, niż te kosmetyki a też kofeina :P
Kiedyś:- 76kg
08.2008- 68
Aktualnie:
Dołączona grafika157 cm wzrostu

#26
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów

Gufinka mieszka ze 100 kilosów ode mnie


:evil:

Załączone pliki

  • Załączony plik  155.gif   11,69 KB   3820 Ilość pobrań

Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#27
Loana

Loana

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 672 postów

chciałam zapytać o ten program czy by chodził na DVD?


mam przed sobą Ellowe płyty... i brzucho-pośladko-biodra są płytami DVD (to nie VITA tylko SHAPE), więc będą śmigać aż miło... nie będzie opcji wymówki ;-)
co do długości programu... to pierwszy trwa w całości 40 minut (35 minut trening obwodowy; 5 sam brzuch). do tego jest jeszcze jakiś bonusowy trening (12 minut). a na drugiej płytce...ekhm... jest opisany tylko całościowy czas (91 minut), ale Ell mówiła mi,że są tam 3 czy 4 programy... zresztą pewnie sama napisze :-)

ale macie fajnie

hmm... no mamy fajnie... ale to podwyższa ryzyko otrzymania kopa :lol:
Dołączona grafika

#28
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów

jakiś bonusowy trening (12 minut


Ładny mi bonus :yikes: :yikes: :yikes: zamiast batonika :cry:
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#29
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów

hmm... no mamy fajnie... ale to podwyższa ryzyko otrzymania kopa

no i mnie rozwaliłaś na łopatkiDołączona grafika
Guffinka dawaj jak najszybciej do mnie :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

#30
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów

Guffinka dawaj jak najszybciej do mnie


A wiesz że spróbuję namówić koleżankę, ona lubi takie wypady do 100 km mniej więcej i kto wieeeee :evil: :evil: :evil:
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#31
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
gufinka, :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: ale by super było

#32
Loana

Loana

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 672 postów

Ładny mi bonus

tak... to jest bonus... 12 minut wycisku gratis ;-) spocenie i padanie na twarz w cenie ;-) a poważniej... to ponoć ten bonus jest takim programem minimum, jeśli nie ma się czasu na całą czterdziestkę (uuuu...musi się tam nieźle dziać...taka kostka rosołowa knorr - czyli jak z 40 minut wycisku zrobić 12 minut :-D)

no i mnie rozwaliłaś na łopatki

tja... taka jestem powalająca...hehe... mam nadzieję, że się nie potłukłaś ;-)
Dołączona grafika

#33
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów
Hej, faktycznie, sorry za przeinaczenie :grin: Och, taka jestem roztrzepana :oops: To nie o VITA mi chodziło tylko o SHAPE :geek: Ale Loana czuwa :thumbsup: Poza tym Loana - nie strasz Dziewczyn :!: :!: To są urocze programy i jak widzisz, że prawie na twoich oczach spada brzucholek, to naprawdę masz ochotę na więcej :thumbsup: no dobra - żartuję :whistle: Nie masz ochoty, bo faktycznie czasem padasz na twarz, ale wtedy uruchamiają się hormony szczęścia :!: Przyrzekam :!: :!: Płaczę i ćwiczę :dumbells: i potem płaczę ze szczęścia :clap:

#34
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów

to ponoć ten bonus jest takim programem minimum,


To ja tego bonusa wydolę chyba :whistle: :whistle: :whistle: Ja też mam 18 do końca!!! ale tak sobie myślę, że może to za dużo? NIe wiem. Kiedyś ważyłam 50 i nie wyglądałam źle. Ja mam strasznie drobne nadgarstki, normalnie anorektyczne!!! Może te kości mam takie, że mogę ważyć mało i wyglądam odpowiednio :hmmm:
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#35
Loana

Loana

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 672 postów

To ja tego bonusa wydolę chyba

no ba...kto wydoli, jak nie Ty ;-)
ja nie wiem dokładnie ile mi zostało... bo ważyłam się w niedzielę... i pewnie ponownie to uczynię w okolicach niedzieli (tej lub przyszłej)... ale pozytywem jest to, że ciuchy luźniejsze...żeby nie powiedzieć, że kiecka zjeżdża na bioderka :-)

ja do drobinek nigdy nie należałam... od dziecięctwa raczej plasowałam się grupie "z zadatkiem na pulpet lub pulpecisko" :-D więc nawet trudno mi sobie wyobrazić taką przemianę... pożyję to może zobaczę

Poza tym Loana - nie strasz Dziewczyn

nie straszę... co ja baba jaga jestem,żeby straszyć? nie imputuj mi tu :tongue:

uruchamiają się hormony szczęścia

no to akurat prawda... się człowiek naskacze, to staje się chodzącą fabryką endorfin :-)
Dołączona grafika

#36
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów

Fajna sprawa, tylko polecam oziębiający

A czy mogę prosić Cię o jakiś konkret (w sensie nazwa :-> )? Najlepiej niezbyt drogi :whistle:
Chodzi mi oczywiście o żel mający właściwości wyszczuplające :geek:

#37
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
Ell-odnośnie regulaminu-nie piszemy posta pod postem ,korzystamy z funkcji edytuj w prawym górnym rogu ,zachęcam do zapoznania się z regulaminem i netykietą ,-tak,aby nie popełniać błędów,i gaf -warto poświęcić parę minut-a całe funkcjonowanie forum stanie się jasne i czytelne -zapraszam :wave:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#38
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów
A to przepraszam :blush: Jak pisałam, jest to moje pierwsze forum :blush:

#39
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów

A to przepraszam :blush: Jak pisałam, jest to moje pierwsze forum :blush:

:lol: :lol: nic się takiego nie stało-spokojnie,nie chcę Broń Boże wystraszyć ,ale sama rozumiesz-porządek musi być w każdym bałaganie ;-) :lol: :lol:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#40
Loana

Loana

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 672 postów
bry dzień :-) zgodnie z nową, świecką tradycją - jedzeniowe confesio:
- wczoraj na kolację jednak był zestaw: dwie wasy z łosiem i jedna z plasterkiem indyka oraz mikrokoktajl (6 truskawek, 150 ml mleka.. truskawki nawet były zamrożone, ponieważ nastawiłam zbyt mocne chłodzenie w mojej lodówce ;-) )
a wieczorkiem zaczęłam przeglądać te płyty z ćwiczeniami... no i z rozpędu poskakałam sobie godzinkę.

a plan na dziś ma się następująco:
- dwa sucharki z odrobiną konfitury, 2 łyżki jogurtu naturalnego z podobną ilością płatków (plus kilka dyniowych pestek)
- mus jabłkowo-gruszkowy (kubeczek 50 g.)
- dwie wasy z pastą jajeczną (wg forumowego przepisu :-) oraz trzy rzodkiewki, herbaty zielonek kubełek
- porcja dorsza gotowanego (ok 100 g.), dwie łyżki pomidorów z puszki, gotowane brokuły (3 różyczki)

i duuuuuużo wody...czyli jak zwykle 1,5 - 2 litry

niom... to ja pozdrawiam i uciekam porabotat 8-)
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych