Skocz do zawartości

Zdjęcie

historie kuchenne Loany:)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
729 odpowiedzi w tym temacie

#41
kasikkol

kasikkol

    Pocz?tkuj?cy odchudzacz

  • Members
  • 17 postów
Jej ale Wy jesteście zaparte ... mi się nawet paluszkiem nogi nie chce ruszyć, a Wy tu o godzinnych ćwiczeniach ... ale mama mnie namawia na aqua aerobic od września ... więc chyba się skuszę. Chodziłam na aqua jakieś 3 lata temu, fajne ćwiczenia, zero zmęczenia tylko strasznie nie lubię tego momentu wychodzenia z wody ,,,, brrrr zawsze jest mi zimno - taki mały zmarźluszek jestem i ogólnie wiecznie mi zimno :-)
Dołączona grafika

W GRUPIE SIŁA :-) Niech moc będzie z Wami :-)



...



...



#42
Loana

Loana

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 672 postów

mama mnie namawia na aqua aerobic od września

ja się jakiś czas temu oglądałam za aqua aerobiciem w mojej okolicy... i chyba też się skuszę :-)
dziś może uda mi się pójść na basen... na którym nie byłam od wieków całych (hmm... no ciekawe dlaczego :roll: )

Jej ale Wy jesteście zaparte ... mi się nawet paluszkiem nogi nie chce ruszyć, a Wy tu o godzinnych ćwiczeniach

mi się też czasami nie chce ruszyć...dlatego ruszam nim raczej co dwa dni... ale wczoraj to jakoś samo mi tak wyszło (co się obijać będę :lol:)
Dołączona grafika

#43
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Ze mną to jest tak,że jak ćwicze to już ćwiczę ale jak zacznę sobie robić przerwy to już koniec ;-)
Loana, świetnie Ci idzie dietka

#44
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów
Hej, śpieszę donieść i potwierdzić, że Loanie naprawdę świetnie idzie dieta :thumbsup: Już po dwóch tygodniach widać efekty, ekhm... spódnice jej niebezpiecznie zjeżdżają z bioderek :win: Ja dziś także o 5.30 rankiem wykonałam serię ćwiczonek, ale teraz przez to spać mi się chce :whistle: Pozdrófka :wave:

#45
Loana

Loana

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 672 postów

śpieszę donieść i potwierdzić, że Loanie naprawdę świetnie idzie dieta

Loana, świetnie Ci idzie dietka


dziękuję Anju...dziękuję Ell :blush:
Dołączona grafika

#46
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów

A czy mogę prosić Cię o jakiś konkret (w sensie nazwa )? Najlepiej niezbyt drogi


:hmmm: przede wszystkim to powinno byś serum (nie żel czy krem) bo ponoć ma najsilniejsze działanie. Nie musi byś chłodzący :grin: a co do konkretów to ja za każdym razem kupuję inny tak do 15zł i nie sądzę żeby się różniły. Najczęściej firmy eveline, dax cosmetics,ZIAJA,oceanic
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#47
Loana

Loana

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 672 postów
witam poweekendowo i na moment :-) na początek rachunek sumienia:

- w piątek zafundowałam sobie obiadek/kolację w postaci gotowanego dorsza z odrobiną pomidorów oraz 4 różyczkami brokułów

w sobotę...
śniadanie: 2 wasy (jedna z pastą jajeczną, jedna z łososiem), kubełek wody z cytryną, herbata zielona
śniadanie II: 3 sucharki razowe maźnięte konfiturą
obiad: sałatka z fetą (gram ok 50 sera, plus kapusta pekińska, pół pomidora, nieco ogórka zielonego)
kolacja: talerz surówek w Pizza Hut* :lol:

niedziela:
śniadanie: 2 wasy z łosiem, kubełek wody z cytryną
śniadanie II: koktajl truskawkowy (ok 100 g. truskawek, 150 ml mleka)
obiad: sałatka z tuńczykiem (porcja dość znaczna, dlatego na tym wczoraj skończyłam)

dziś:
śniadanie: dwie wasy maźnięte serkiem, z pomidorem i rzodkiewką, kubek zielonej oraz woda z cytryną
a w planie:
- jabłko
- porcja gotowanego łososia, 2 różyczki brokułowe oraz ok 100 g. fasolki szparagowej
- 1/3 jogurtu naturalnego, 2 łyżki płatków
- 2 wasy z chudym twarogiem (ok 20 g) i rzodkiewką :-)

do tego w piątek basenik (było cudownie... godzinka intensywnego pływania. tak intensywnego, że po powrocie nie mogłam ruszyć ani rączką, ani nóżką :lol:).
w sobotę sportowo było raczej kiepsko (jedynie biegi przełajowe z siatami pełnymi zakupów, tańce z mopem czyli mycie podłóg i ćwiczenia rozciągające, czyli polerowanie powierzchni płaskich ;-)), ale za to wczoraj półtorej godziny skakania przed kompem :-)

szkoda tylko, że basen, który odwiedziłam w piątek (i który mieści się 10 minut spacerkiem od mojego domu) zamykają na wakacje... ale co tam... nie jedyny to basen w okolicy... więc postanowienie jest, by w miarę możliwości chadzać sobie regularnie. a od września to już nawet bardzo regularnie :-)

pozdrowienia łączę i uciekam do prac wszelakich!

* z Ell te surówki wszamałam... żeby nie było,że pomijam zacne towarzystwo ;-)
Dołączona grafika

#48
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Loana, to to w sumie źle nie było no i basenik zaliczony :tongue:

#49
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów

Najczęściej firmy eveline, dax cosmetics,ZIAJA,oceanic

GUFINKA Dziękuję za podpowiedź :mrgreen: Z pewnością się nimi zainteresuję szczególnie w formie serum, jak polecasz, bowiem faktycznie brzuch i biodra są strasznie trudne do wymodelowania, a Soraya (której na tę chwilę używam od niedawna) chyba jednak nie radzi sobie z tym :( Ale może to tylko kwestia czasu z tą Sorayą... Nic to - czas na serum - weselisko się zbliża i trzeba jakoś wyglądać przed rodzinką :whistle: Dzięki :!:
LOANA - no pełen szacuneczek :lovers: Naprawdę jestem pod wrażeniem tego, jak fajnie komponujesz posiłki i jak się ruszasz (basenik, ćwiczonka :D). Jednak moja subtelna sugestia - raczej dbaj o to, by dobijać do tych 1.000 kcal dziennie bo inaczej będę Cię za chwilkę zbierać z asfaltu :mrgreen: Chodzi mi o to, że jak sobie policzyłam Twoje dzisiejsze posiłki - to troszkę mało tych kalorasków (jeszcze przy tak intensywnych ćwiczonkach - wiem, bo sama fikam ;-)) Ale cała reszta naprawdę na 5 z :!: A ja bym się tak przy okazji zapytała jeszcze o tę kafkę :D Dlaczego nie bardzo polecana jest dla osób odchudzających się? Czy to o magnez chodzi czy w ogóle o co biega :shock: :?: :?:

#50
Loana

Loana

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 672 postów
z uwagi na udzieloną mi przez Ell reprymendę do popołudniowych płatków dorzuciłam kilka malin... a wieczorem zaaplikuję sobie sałatkę owocową (żeby nie musiała mnie zbierać...bo nadal jest co :-D)
Dołączona grafika

#51
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
witaj Loana nie miałysmy jeszcze okazji się poznać ale bede trzymac kciuki za Ciebiebardzo podobaja mi sie Twoje rozpiski :thumbsup:
Dołączona grafika

#52
Loana

Loana

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 672 postów
Dziękuję Kama! Również Cię witam i za kciuki dziękuję... bo powtórzę to kolejny raz: przydadzą się wielce :-)

a co do rozpisek... to dziś za mną sałatka owocowa (pół banana, 6 winogron, 7 truskawek, 3 łyżeczki jogurtu naturalnego), której zdołałam zjeść 3/4, a do tego kubełek wody z cytryną, kubełek herbaty zielonej oraz dwa sucharki razowe bez dodatków.

w planach:
jabłko na drugie śniadanie i podwieczorek, mozarella z pomidorem z odrobiną ziołowego sosiku (na wodzie)... o ile zdołam wsunąć taką porcję.
co do kolacji jeszcze nie wiem... bo dziś dłuższy dzionek poza domem mi się kroi...

a o ile uda mi się wrócić do domu ok 20, to na 21 pojechałabym jeszcze na basen... jeśli nie, to chociaż z godzinkę poskaczę w domowych pieleszach :-)

pozdrawiam i dnia miłego życzę wszystkim!

aaa... wczoraj odnotowałam kilo mniej :-) czyli pozostało "zaledwie" 17 :-D
Dołączona grafika

#53
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Loana, no to gratulację za kolejny kilogramek w dół :clap2: :clap: :clap2: :clap: :clap2: :clap:

#54
Iskierka ;-)

Iskierka ;-)

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 664 postów
Loana nie wiem czy już Cie witałam.. :hmmm: Zawsze moge drugi raz powitać. :mrgreen:
Jak to sie mówi skleroza nie boli. :grin: Wielkie gratulacjony i :clap2: :clap2: za przepedzony kilosek! :-) Oby tak dalej. ;-)
http://straznik.diet...1707b92f0b0.png

Odrobina motywacji..wyrzeczeń i ambicji a efekt będzie widoczny!!Pozytywne myślenie i uśmiech przyda sie. ;-)

#55
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów

GUFINKA Dziękuję za podpowiedź


:wave: Kupiłam sobie ostatnio takie coś - Perfecta Extra Slim, Serum, koncentrat wyszczuplający do szybkiej redukcji cellulitu, Dax Cosmetics. I to jest o tyle fajne że nie parzy jak poprzednik :crazy: a chłodzi :grin: tylko trzeba się odpilingować wtedy najbardziej i tak piecze fajnie ale przyjemnie i ma lekki mentolowy zapach. Ja nie lubię ale ten jest przyjemny. No. A do tej mozzarelli bym dolała oliwy z oliwek, mnóstwo witamin i pomaga spalać tłuszcz z bioderek! Tego tłuszczu nie można się bać, on pomaga w odchudzaniu :grin:
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#56
Loana

Loana

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 672 postów

Loana nie wiem czy już Cie witałam.. :hmmm: Zawsze moge drugi raz powitać. :mrgreen:
Jak to sie mówi skleroza nie boli. :grin:

hmm... też nie pamiętam, najwidoczniej także na pamięć mi się rzuca :-) niemniej Iskierko - witam Cię i za powitanie dziękuję

za gratulacje wszystkim piękne dzięki :blush:

A do tej mozzarelli bym dolała oliwy z oliwek, mnóstwo witamin i pomaga spalać tłuszcz z bioderek! Tego tłuszczu nie można się bać, on pomaga w odchudzaniu

Gufinko ja wiem, ja wiem... i w domu bym sobie tej oliwy dolała (byle nie do ognia ;-)), ale do pracy nie chce mi się targać buteleczki (wystarczająco dużo targam dzień w dzień...w drodze przemierzam całą aglomerację...więc...ekhm)... a na przelewki też jakoś nie zapatruję się hurraoptymistycznie

ale może skuszę się na kupno butelki drugiej i pozostawię ją w pracowej kuchni :-)
Dołączona grafika

#57
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów

ale do pracy nie chce mi się targać buteleczki


he he...

ale może skuszę się na kupno butelki drugiej i pozostawię ją w pracowej kuchni


Jeśli masz taką możliwość to super, a są takie małe 250 ml i wystarczy na długo!!! I możesz czosnek do środka załadować to Ci w pracy nikt nie ruszy ani Ciebie też :blink: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#58
Loana

Loana

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 672 postów

he he...

no nie ma "he,he"... bo za to można dyscyplinarką zapłacić ;-)

I możesz czosnek do środka załadować to Ci w pracy nikt nie ruszy ani Ciebie też

hahahaha... już wczoraj sobie zapodałam dipik z czosnkiem... jak dodam do tego oliwę, to obawiam się, że zostanę eksmitowana z biura ;-)
Dołączona grafika

#59
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów

obawiam się, że zostanę eksmitowana z biura

hahahahaha no nie dziw im się jakby co hahahahahahaaaa

#60
Loana

Loana

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 672 postów

no nie dziw im się jakby co hahahahahahaaaa


dziwić się nie będę... ale liczę na wyrozumiałość i skuteczność pasty do zębów ;-)
a poza tym... na szczęście amatorów czosenczku jest więcej (jak dobrze, że petentów tu nie mamy...hihihi)
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych