Skocz do zawartości

Zdjęcie

Iwonka i jej marzenie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3096 odpowiedzi w tym temacie

#101
anetaz3

anetaz3

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 658 postów
Iwonka-podziwiam cię naprawdę.Ja bym jednego dnia na tej diecie nie wytrzymała.A film był super-jak zawsze. :wave:



...



...



#102
Kid_SiSter

Kid_SiSter

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 postów
iwonka69 Ja w trakcie kopenhaskiej czułam się dobrze, nie miałam tak jak często miewają inni na tej diecie zawrotów głowy itp. Było ciężko, bo w trakcie diety wyjeżdżałam nad morze i znajomi jakoś dziwnie reagowali kiedy jadłam gotowane mięso, a oni robili i zajadali się kurczakami i kiełbaskami z grilla. Mój błąd poległ głównie na tym, że "za bardzo się cieszyłam" kiedy zobaczyłam efekt -7 kg. i jadłam dosłownie wszystko :yikes: Jak przejdziesz na 1000 kcal, to może przez jakiś czas waga będzie stała, ale potem znów ruszy- i tej myśli przede wszystkim trzeba się trzymać obojętnie na jakiej jest się diecie ;-) Oj jutro ciężki dzień, ale jak minie, to zostanie mniej niż połowa do końca :mrgreen: hihi :tongue:
A co do filmu też oglądałam- wyśmienity :lol:
Dołączona grafika

#103
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
iwonka69, no to ten zły dzionek jest dzisiaj i mocno trzymam za Ciebie kciuki :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

#104
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Iwonka mam nadzieję, że wytrzymasz jakoś ten dzionek na takim malusim jedzonku. Trzymam kciukaski
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#105
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
Trzymam kciuki.Jak poszlo?Dalas rade?

#106
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów
Dziewczyny, hurrrraaaaaaaaaa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: dałam radę i po prostu nie wierzę, że mnie na to było stać.
Cieszę sie ogromnie bo nawet kawy nie wypiłam i jakos ten dzień minął.

Teraz juz z górki, ale mam jeszcze jeden problem. W srodę jadę z moim ślubnym do Gdańska na jeden dzień i co mam zrobić jak ja dietkuję. Coś trzeba będzie zjeść i sama nie wiem jak to zrobić, żeby czegoś innego nie złapać. Befsztyk mam sobie wziąśc na drogę czy jak, kurde jutro dopiero wtorek a ja juz panikuje jak przetrwam w środę.

Z rozpiski to krótko bo z rana była tylko zielona cherbatka i mięso grilowane.

Dzięki za doping, to również dzięki Wam jakos się nie łamię, bo by mi było wstyd, że taka miękka jestem.

Waże teraz 75,5 kg, ale suwaczek jutro przestawie, bo napewno będzie mniej ;-)
Dołączona grafika

#107
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów

Cieszę sie ogromnie bo nawet kawy nie wypiłam i jakos ten dzień minął.


w takim razie i ja sie cieszę ,że dajesz radę :clap2: :thumbsup:

#108
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów
beciu, dzięki za wsparcie

martwię sie, że taraz tak szybka mi waga leci i się przyzwyczaiłam, że codziennie prawie 1 kg. Jak zakończę dietę to waga długo będzie stała w miejscu i boję się, że mnie to podłamie troche.


Ja znowu z wielką radością suwaczek o 1 kg przesunęłam i tym sposobem razem z Wami mam juz 5 kilosków za sobą (4 kg były wczesniej).

Dzisiaj rano moja waga wskazywała 74,8 (mam więc 200 g w zapasie).

Własnie popijam kawkę, czy ktoś się do mnie dołaczy? :-D :-D :-D
Dołączona grafika

#109
Magdziołek

Magdziołek

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 56 postów
Iwonko, ja równiez popijam kawkę- przyłączę się .....
A kilogramków bardzo, ale to bardzo gratuluję tym bardziej, że u mnie stoi waga i ani drgnie od tygodnia może kilka dag....
Magdziołek
Dołączona grafika

#110
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów

u mnie stoi waga i ani drgnie od tygodnia może kilka dag....


najważniejsze, żeby się nie załamać a napewno przyjdzie moment że zacznie spadać.

Głowa do góry ;-) ;-) ;-)
Dołączona grafika

#111
Kid_SiSter

Kid_SiSter

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 postów
No to ładnie chudniesz :clap2: Może ten befsztyk ze sobą środę to niezły pomysł :hmmm: ? Gratulki, no i trzymam kciuki, ale jestem pewna, że wytrzymasz od końca! :thumbsup:
Dołączona grafika

#112
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów

Może ten befsztyk ze sobą środę to niezły pomysł


no i problem sam się rozwiązał bo wyjazd do tego Gdańska została przełożony chyba na następny tydzień. Mojadietka mam nadzieje będzie trwać beż zakłóceń.

Wczoraj minął mi 8 dzień diety i zjadłam

śniadanie kawa bez cukru
obiad 2 jajka na twardo, duży pomidor

i nic więcej, ponieważ biegałam wczoraj po sklepach za strojem kąpielowym i nareszcie kupiłam sobie na ten wyjazd. Kupiłam sobie sliczny dwuczęsciowy strój kąpielowy i juz dni odliczam do wyjazdu. Jeszcze tylko jakąś ładną nową piżamkę mam w planach kupic i juz moge sie pakować.

Przez te zabieganie wróciłam bardzo późno do domu i juz nic nie jadłam bo stwierdziłam że godzina zbyt późna. Ale dzisiaj sa tego skutki bo nie mogłam się zwlec z łóżka, i mam niskie ciśnienie 90/51. Piję teraz kawke i mam nadzieje, że postawi mnie na nogi.

Na wadze znów 1 kg mniej. :clap: :clap: :clap:
Dołączona grafika

#113
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów

Piję teraz kawke i mam nadzieje, że postawi mnie na nogi.

hahaha to obie pijemy bo ja też przy kawci siedzę :tongue: :tongue: :tongue:

#114
anetaz3

anetaz3

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 658 postów

Kupiłam sobie sliczny dwuczęsciowy strój kąpielowy

Czyli zakupy się udały-to super.No i gratuluję spadku wagi. :clap2: :clap2: :clap2:

Piję teraz kawke

ja też,ja też :wave:

#115
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów

iwonka69 napisał/a:
Piję teraz kawke

ja też,ja też


no i gadam tu z Wami, a robota czeka. Nie poszłam dziś do pracki (jeszcze mogę sobie na to pozwolić, ale niedługo mi się skończy) i miałam się wziąść za odgruzowanie domku, a ja tu klikam do Was, ale słaba jestem dzisiaj przez to moje ciśnienie, więc usprawiedliwienie mam :grin: :grin: :grin:
Dołączona grafika

#116
Kid_SiSter

Kid_SiSter

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 postów
No iwonka! Ale tempo! gratulki! :clap2: :clap: Ach, zakupy- czyli to, co kobiety lubią najbardziej :-P Ja jestem osobiście uzależniona od kupowania butów, a wy? :blush:
Dołączona grafika

#117
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów

a ja tu klikam do Was, ale słaba jestem dzisiaj przez to moje ciśnienie, więc usprawiedliwienie mam :grin: :grin: :grin:

usprawiedliwienie super.A jaks ie slabo czulas to robota i tak by nie szla.
Gratuluje kiloska :clap2: .
Zakupy to inna sprawa,zauwazylam ze jak mam chandre to jest mi czasem wszystko jedno co kupie,wazne zeby bylo ladne-to na ukojenie chandry.
Lubie zakupy do domu,zawsze jakis drobiazg wypatrze i to mnie cieszy.

#118
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
iwonka69, brawa za kolejny kilogram :clap2: :thumbsup:

#119
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
iwonka69, no jak to przecież klikanie z nami to poważna praca :grin: :fun: :grin:

#120
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
Oj Anja ty zawsze masz super wyjasnienie. :tongue:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych