Skocz do zawartości

Zdjęcie

-= tibby też się odchudza! =-


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
311 odpowiedzi w tym temacie

#41
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów

A w kinie byłam na KungFu Panda :mrgreen:

ogladalam polecam,smialam sie do lez.Pisalam na moich salonach.

Na razie tibby,po urlopie ciezko jest wrocic do codziennosci.
Milego wieczorka i jutrzejszego dnia.



...



...



#42
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
tibby, i jak tam dzisiaj przyzwyczaiłaś się już do pracki czy nadal ciężko?

#43
tibby

tibby

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 357 postów
Jako tako się idzie przyzwyczaić, choć nie powiem, że łatwo nie jest. Cały czas chodziłam na popołudniówki i teraz przestawienie organizmu do wczesnego wstawania jest nader wyczynem z mojej strony. Plusem jest to, że mam całe popołudnie dla siebie i mojego Micha.

Dietkowanie jako tako. Już miałam wątpliwości co do jej efektów, ale odbyłam sobie rozmowę z moim mężczyzną i powiedział mi kilka mądrych słów. W końcu dopiero tydzień minął... Szkoda, że nie mam wagi w domu, bo ta w pracy jakaś ferelna jest. Wiecznie na niej cyferki skaczą... Jutro mam wolne. Idę znów się uczyć jak dobrze jeździć samochodem :D Myślicie, że mi się uda? Szczerze na to liczę.
Od rana też trochę jeżdżenia po mieście wraz z zamówieniami z Avon. Milusio. Później zakupki - muszę kupić coś swojej kuzynce na urodziny. Jest w szóstej klasie podstawówki i nie mam pojęcia co jej zafundować... Macie jakieś pomysły?

Pozdrawiam i uciekam składać kolejne - tym razem dość spore - zamówienie z Avon.
:lovers: :lovers: :wave: :wave: :wave: :wave:

#44
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów

Jest w szóstej klasie podstawówki i nie mam pojęcia co jej zafundować... Macie jakieś pomysły?

moze ja po prostu spytaj?lepiej to niz zeby dostala cos co jej sie niespodoba.

Dietkowanie jako tako. Już miałam wątpliwości co do jej efektów, ale odbyłam sobie rozmowę z moim mężczyzną i powiedział mi kilka mądrych słów. W końcu dopiero tydzień minął...

madry facet,powolutku pojdzie waga w dol.Nie mozesz wazyc sie w aptece,u nas maja wage i kazdy moze sie wazyc.Pobieraja mala oplate.Albo kup sobie wage-tak chyba bedzie najlepiej :wave:

#45
tibby

tibby

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 357 postów
chyba będę musiała jednak kupić sobie tą wagę... będę mogła ważyć się kiedy tylko będę chciała. to wygodne. Pomyślę nad tym.

Prezentu jadę właśnie szukać. Ciekawe co z teo wyjdzie.
pozdrawiam.

Miłego dnia. :wave:

#46
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
tibby, ciekawe co kupisz mam nadzieję,że powiesz miłego szukania prezentu Ci życzę :wave: :wave: :wave:

#47
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Tibby, życzę Ci owocnych poszukiwań prezentu.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#48
tibby

tibby

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 357 postów
Dziękuję wszystkim za życzenia. Oczywiście zakupki udane w szerokim tego słowa znaczeniu. Kupiłam sobie spodnie :) Fajne! Wyglądają jak dżins, ale to nie dżins :lol:
Kuzynce kupiłam dwie figurki do jej kolekcji koni z serii Schleich czy jakoś tak.


Myślę, że będzie zadowolona, bo zbiera te figurki i z tego co wiem, to tych okazów nie ma. Do tego udało mi się namówić panią w sklepie, żeby mi podbiła pewne pieczątki, które się dostaje za zakupienie każdej z figurek z tej firmy. Była na tyle uprzejma, że zamiast dwóch pieczątek dostałam wymagane siedem i teraz mogę dać kuponik kuzynce, która spokojnie może wypisać swoje dane i wysłać kupon i jako dodatkowy prezent otrzyma gratis całą rodzinkę lwią, która wygląda właśnie tak:


Właśnie niedawno wróciłam z kursu. Dziś o dziwo było trochę osób. Kolejne półtorej godziny za mną. Teraz czekam tylko aż przyjedzie lekarz i będę mogła zapisać się na jazdy!! Więc uważajcie na drogach moje miłe :tongue:
Miłego wieczorku. Idę sobie po jakąś tabletkę, bo mnie dość mocno głowa boli. Bu :-(

#49
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
tibby, śliczne te figurki i jestem pewna, że kuzynka będzie zachwycona. Lwia rodzinka też fajna.

A co do jazd samochodem to jestem pewna, że pójdą Ci świetnie i żaden poznaniak po bramach chować się nie będzie musiał.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#50
anetaz3

anetaz3

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 658 postów

i będę mogła zapisać się na jazdy

no to życzę powodzenia na tych jazdach ,pamiętaj-nie ma się co stresować,nikt nie rodzi się kierowcą. :thumbsup:

#51
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
figurki są rewelacyjne ,cudne i koniki i lwiątka ,na pewno będzie sie cieszyła :win:
a co do jazd ,to moja droga,do Podlasia z tej Wielkopolski to pewnie nie zdążysz ,więc jutro twardo wychodzę z domu ;-) :mrgreen:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#52
tibby

tibby

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 357 postów
mam dziś jakiś zły dzień... pomimo tego, że cieszę się, że kupiłam wszystko co chciałam - nawet trochę i ponad - to jakoś nie jestem zadowolona ze swojego dietkowania... znów potrzebuję mojego mężczyzny z miłymi słowami pocieszenia. Jak na tyle czasu odchudzania nie widzę efektów. Półtora tygodnia to już coś, nie? Jak szybko wy widziałyście po sobie, że schudłyście?
Shash, z pewnością jutro możesz spokojnie wyjść. To ci zapewnię, bo jutro idę na siódmą do pracy. A popołudniu przyjeżdża mój Krzysiu. :love:

#53
anetaz3

anetaz3

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 658 postów
Tibby-ja jestem na diecie od ponad 2 tygodni i też nie widzę rezultatów,ale ufam dziewczyną,że trzeba być cierpliwym i trwam w tej mojej diecie.

A popołudniu przyjeżdża mój Krzysiu.

ja też mam Krzysia-niedawno wrócił z ryb ale prawie nic nie złowił :fun:

#54
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
Prezenty sa fajne,mala zbieraczka na pewno sie ucieszy.

Półtora tygodnia to już coś, nie? Jak szybko wy widziałyście po sobie, że schudłyście?

wydaje mi sie ze kazdy reaguje inaczej.Ja ide wolno w 2 miesiace stracilam 4 kilo.To nie duzo,ale ja wole powoli to lepiej utrzymam wage.
Moze zacznij jakies cwiczenia?

#55
ChceBycSzczupla

ChceBycSzczupla

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 8 postów

Jak szybko wy widziałyście po sobie, że schudłyście?


Tibby ja zobaczyłam efekty po około 3 tygodniach! Ale nie dołuj się, to tylko kwestia czasu :)
ja sobie myślę tak... jeśli nawet nie schudnę to przynajmniej moja waga będzie stała w miejscu, a to już coś! gorzej byłoby gdybyśmy się obżerały... wiesz ile moich znajomych przytyło podczas wakacji?!

Głowa do góry, warto się trochę pomęczyć :dumbells: :wave:

#56
tibby

tibby

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 357 postów
Będę więc wierzyła na słowo wam moje drogie. Nie poddam się i dalej powalczę.
A jakie ćwiczenia proponujecie? Brzuchy? Bardzo mi zależy na opadnięciu tłuszczyka z brzuszka i z udek :-x Jest tam tego stanowczo za wiele. Próbowałam kiedyś A6W, ale kurcze nie wytrwałam dalej jak tydzień czy półtora... Może spróbwać znów?! Po tym ponoć są dobre efekty i szybko je widać... Co myślicie?

Jestem sobie teraz w pracy i czekam na swoją godzinę wejścia. Znów miałam problemy ze wstawaniem porannym.Musiałam iść sobie jeszcze do sklepu po jakieś pieczywko do pracy i zdecydowałam się na wieloziarnistą ciemną bułeczkę i jogurcik mały Jogobella-Malina.
Miłej dnia wszystkim życzę. Niech się wam ładnie dietkuje :thumbsup:

#57
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
tibby, ja dopiero teraz zauważyłam,że Ty z Poznania jesteś :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: mamy do siebie trochę ponad 60 kilosków :tongue: A tak apropo prezenciku jest po prstu super :clap2: :clap2: :clap2:

#58
tibby

tibby

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 357 postów
Mam końcówkę mojej przerwy i wpadłam się tylko przywitać.

Dziś mój Krzysio po mnie do pracy przyjedzie :clap: I poźniej jedziemy do mnie na pizzę domowej roboty :love:
Buziaki :lovers:

#59
ChceBycSzczupla

ChceBycSzczupla

    Nie?mia?ek

  • Members
  • 8 postów
tibby brzuszki to dobry pomysł :) mi kiedyś dziewczyny doradziły 2 minuty abs też są na brzuszek ;-)

ja bym się jednak na pizzę nie skusiła :)

#60
Kluseczka

Kluseczka

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 358 postów
PIZZA, i to jeszcze domowej roboty !!! I się dziwi, że nie widzi efektów :-| .Dobra, nie będę udawać takiej świętej, też mi się wczoraj zdażyła. Ale pół i na cienkim cieście :oops:
A prezencik ci się strasznie udał. Te figurki są świetne, tylko czemu takie drogie? Sama bym zaczęła kolekcjonować, bo uwielbiam koniki, ale na szczęście nie miałabym gdzie tego trzymać. A wagę kupuj. Ja też się przymierzam, ale jak wczoraj zobaczyłam ceny, to się jeszcze zastanawiam.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych