Skocz do zawartości

Zdjęcie

schudne bo mam na to ochotę ;)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
429 odpowiedzi w tym temacie

#61
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów
Mysle ze nie zjadłas za duzo..ale zupelnie z pieczywa nie rezygnuj. Zjedz np. pelnoziarnista deske 9czyli pieczywo chrupkie) z serem czy szynka na to pomidorek itp., w takim pieczywie sa dobe węglowodany i sporo błonnika, wiec nie ma strachu :mrgreen:
Poza tym zjadłas duzo jabłek , co sie chwali :clap: :clap: A omlet rewelacja, jaja maja zerowy indeks glikemiczny wiec długo sie jest po nich sytym..Powodzenia w dalszej walce..zobaczysz niedługo beda wyniki :grin: :thumbsup:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)



...



...



#62
lunaa91

lunaa91

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 291 postów
tomsa dziękuję , mam nadzieję właśnie, że może za jakiś tydzień waga sie ruszy;d
dziś zjadłam po kolei wypisze
2 jabłka 100 kcal
3 zupki ok 250 kcal krem z kury mniej więcej co 1,5 godziny w szkole , nie chciałam żadnej bułki więc wybrałam zupkę , chociaż wiem, że to niezdrowe
jogurt danonek taki mały x2 160 kcal
jajecznica 3 kromki ciemnego chleba ok 400 kcal
activia truskawkowa z otrębami 150 kcal
i teraz z 15 min temu na kloacje zjadłam płatki trochę fitness i kukurydzianych i mam wyrzuty sumienia bo lepiej by było gdybym cos innego zjadła tak płatki na noc na mleku :(
Dołączona grafika
Angela;)

#63
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów
moim zdaniem nie powinnaś ich mieć wogóle. Jesz wszystko ale w małych porcjach a to sie chwali :-) raz na jakiś czas można sobie zjeść miseczke płatków na mleczku wkońcu nabiał też jest nam potrzebny ;-) Ważne żeby jeść 4 godz przed snem i wszystko bedzier w porządku :grin: a co to za krem z kury??? To taka zupka chińska czy co nigdy czegoś takiego ne widziałam na oczy :hmmm:
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#64
lunaa91

lunaa91

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 291 postów
mila92 to jest taka zupka w proszku z grzankami chyba knora ale bez klusek;)) i ma mniej kalorii, ostatnio jak nie wezmę niczego do jedzenia z domu to wybieram taką zupke bo ma niedużo kalorii;) smaczna jest ;P
Dołączona grafika
Angela;)

#65
bernadetta

bernadetta

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 143 postów

2 jabłka 100 kcal



jabłka, to super ! ;***

Twoja dieta jest dobra, choć powinnaś nieco zmniejszyć porcje
albo najeść się do syta do godziny 15. Ja tak robię, wtedy od 16 praktycznie nic nie jem, bo nie jestem głodna.
Jesz dużo warzyw i owoców, a to najważniejsze.

A wyrzuty sumienia będą dopadały bardzo często! xD
Mnie dopadają z każdym spojrzeniem na ciastko czy pizzę.
Dołączona grafika

#66
bernadetta

bernadetta

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 143 postów

2 jabłka 100 kcal



jabłka, to super ! ;***

Twoja dieta jest dobra, choć powinnaś nieco zmniejszyć porcje
albo najeść się do syta do godziny 15. Ja tak robię, wtedy od 16 praktycznie nic nie jem, bo nie jestem głodna.
Jesz dużo warzyw i owoców, a to najważniejsze.

A wyrzuty sumienia będą dopadały bardzo często! xD
Mnie dopadają z każdym spojrzeniem na ciastko czy pizzę.
Dołączona grafika

#67
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów
aha to już wiem... Ale radze ci odstawić te nowoczsne zupki.. Sama przez jaiś czas miałam do czynienia z takimi wynalazkami a potem żołądek mnie bolałi wogóle... nie są one zbyt zdrowe...lepiej 2 jabuszka do szkoły wziąć ni te zupk. ale to tylko moje zdanie zrobisz jak zechcesz ;-) a wierze ze postąpisz dobrze
buziaki i trzymam :thumbsup: za efekty dietki :grin:
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#68
ina44

ina44

    Dietowa szycha

  • Members
  • 5 164 postów
Dietka dobra ale zupki w proszku to rzeczywiście musisz odstawić podobno naprawde bardzo niezdrowe.

#69
lunaa91

lunaa91

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 291 postów
dziękuje za rady i motywację;)) odstawię je obiecuję;))
bernardetta to znaczy, że do 15 np. możesz zjeść normalny obiad tj normalna porcje i potem mniejsze;)? ja tak jem ostatnio bo nie zdążam zjeść śniadania w domu ale jutro już zjem bo mam na później do szkoły i przez to nie będę później wygłodniała;))
Dołączona grafika
Angela;)

#70
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów

albo najeść się do syta do godziny 15. Ja tak robię, wtedy od 16 praktycznie nic nie jem, bo nie jestem głodna.

Przykro mi , ale absolutnie nie zgadzam sie z Bernadettą- nie wolno głodzic sie od 16-tej poniewaz organizm zacznie robic zapasy wiedzac , ze przez cale popoludnie i wieczor nie dostanie nic do jedzenia.Ostatni posilek powinien byc okolo 3 godzin przed snem.

A do szkoly powinnas brac cos pozywnego , mozg potrzebuje "paliwa" zeby prawidlowo pracowac- proponuje bulke pelnoziarnista z chuda wedlina, serem zoltym, tawrozkiem... Jabluszko jako przegryzke i zastrzyk witaminek. Powodzenia :lovers:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#71
lunaa91

lunaa91

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 291 postów
nawaliłam wczoraj po późno zjadłam nalesnika i w ogóle , że go zjadłam .. z serem byl..
a dziś
płatki na mleku 0,5 300 kcal
jabłko
bułka pizzowa mała w szkole niestety, ale byłam głodna
i zaraz jakiś obiad ale co to jeszcze nie wiem;P
to prawda, że organizm zacznie robić zapasy, a ostatnio w ogóle czytałam taki artykuł , że nie ma znaczenia której zjemy osttani posiłek, oczywiśćie napislai to ludzie którzy się na tmy znają, ale nie wiem bo jeśli ja zjem np. coś ok 22 to od razu mam wyrzuty sumienia , że za późno
Dołączona grafika
Angela;)

#72
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów

jeśli ja zjem np. coś ok 22 to od razu mam wyrzuty sumienia , że za późno

Mam podobnie przewaznie kolo 22 ide juz spac- wiec staram sie zjesc okolo 19. kolacje- lekka, zeby nie nie czuc sie zbyt "ciezko" przed snem. Musisz wszystko przystosowac do swojego organizmu, abys sie dobrze z tym czula :thumbsup:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#73
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów
A mi się wydaje ze o 22 to za późno na jakieś kolacje.. Ja staram sie zjeść jakaś wędlinkę bądźpieczywko przed 17 a o 18 czy 19 jem sobie jabuszko czy winogrono i to mj sposób na późne dopadanie głodu ;-)
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#74
lunaa91

lunaa91

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 291 postów
wczoraj znów wpadka...nie poddaję sie jednak
śniadanie: pół grejpfruta, 30 minut po tym omlet
2 śniadanie:gruszka
przed obiadem kilka śliwek
obiad:zupa mała porcja jakoś nie miałam ochoty na więcej
jeszcze coś pewnie dziś zjem.
Dołączona grafika
Angela;)

#75
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów
Super dietka :clap:
a jak tam ciwiczinka robisz coś w tym kierunku???
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#76
lunaa91

lunaa91

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 291 postów
tak ćwiczyłam ostatnio, wczoraj mi się nie udało, ale dziś to nadrobię;)))
przed 18 jakoś koalcję zjem bo zgłodniałam a potem postaram się już niczego nie ruszac oprócz wody i może grejpfruta;P
kolacja: SEREK WIEJSKI 200 G +PAPRYKA+POMIDOR +SZYNKA i skosztowałam ciasta takiej kruszonki ze śliwkami bo moja mama zrobiła ale to było tyle co nic hehe;)
na dziś koniec ewentualnie grejpfrut no i woda;)
Dołączona grafika
Angela;)

#77
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów
To fajnie ze codziennie ćwiczysz :-) Mi jakoś codziennie się nie chce...
Kurcze jak ty malutko jesz....
Hehe u mnie tezdziś ciasteczko i też tylko na sprubunek zjadłam :-P

na dziś koniec ewentualnie grejpfrut no i woda



To mi się podoba ;-)
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...

#78
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów

tak ćwiczyłam ostatnio, wczoraj mi się nie udało, ale dziś to nadrobię;)))

Gratuluje zaciecia do cwiczonek- dietka tez ladnie :clap: :clap: , pozdrawiam :lovers:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#79
lunaa91

lunaa91

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 291 postów
dziś było tak mniej a normalnie to więcej ale muszę się przyzwyczaić jeść mniej więcej takie porcje jak dziś, nie za duże i nie za małe;P dziś w ogóle późno wstałam i wyszło jak wyszło
poćwiczyłam trochę. a tak w ogóle to już prawie poleciałam do lodówki coś zjeść na noc ale sie powstrzymałam i jestem z siebie dumna;) jutro niedziela o zgrozo nigdzie nie wychodzę, będę się uczyła i postaram sie, żeby nie atakować lodówki tylko tyle ile jest mojemu organizmowi potrzebne, ale żadnych słodyczy i takich różnych;d;d
Dołączona grafika
Angela;)

#80
mila92

mila92

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 565 postów

a tak w ogóle to już prawie poleciałam do lodówki coś zjeść na noc ale sie powstrzymałam i jestem z siebie dumna;)


Ja tez jestem z ciebie dumna!!! :fun: BRAWO :clap:
Dołączona grafika
"Śniadanie jedz jak król, obiadem się podziel, a kolacje oddaj wrogowi" Tylko jakie to trudne...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych