Skocz do zawartości

Zdjęcie

czas na zmiany.........


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
834 odpowiedzi w tym temacie

#801
Dorotek21

Dorotek21

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 678 postów
dziewczyny jutro wazenie :/ i chyba sie zalami bo czuje sie dzisiaj jakas taka ciezka :( a przed okresem nie jestem bo niedawno @ sobie poszla wiec....


eh no zobaczymy jutro trzymajcie kciukasy



...



...



#802
zayka

zayka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 postów
trzymamy mocno! :thumbsup:

#803
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Dorotek21, witam po długiej przerwie, :oops: jak widzę przygotowania do Big Day :-> pełną parą, czasem sobie myślę , że w ferworze przygotowań, w tym stresie, masz szansę "zgubić" co nieco pod wpływem stresów i intensywnych działań...
Dorotko, pozdrawiam cieplutko... :thumbsup: :mrgreen: :lovers:
Dołączona grafika

#804
kaska0404

kaska0404

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 729 postów
  • Location[url=http://straznik.dieta.pl/][img]http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=845355a009bbbe88c.png[/img][/url]
Dorotek21, :kciuki: :kciuki: :kciuki:
kciukasy zaciskam
pozdrawiam i miłego dnia życzę

#805
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Wszystkiego dobrego,pięknego i miłego-DUŻO MIŁOŚCI w dniu Św. Walentego życzymy MY;-) :lovers: :love: :buziak: :prezent: :love: :lovers: :love: :buziak: :prezent: :love: :lovers: :love: :buziak: :prezent: :love: :lovers: :love: :buziak: :prezent: :love: :lovers: :love: :buziak: :prezent: :love:

#806
Dorotek21

Dorotek21

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 678 postów
dziekuje kochani za odwiedzinki i zyczenia :)


sluchajcie sluchajcie musze sie pochwalic bo pekam z dumy :) wchodze na wage i 4 kg mniej :D:D:D:D jestem z siebie naprawde dumna :) hurrrraaaaa


dzisiaj walentynki a ja w sumie nic specjalnego nie robilam :P tzn bylam podpisac umowe z zespolem i odwiedzilam babcie w szpitalu


dostalam od narzeczonego rozyczke i kubeczek:) glupio mi bylo bo ja nic dla niego nie przygotowalam no ale trudno wynagrodze mu to



jedzonko(oj troszke nagrzeszylam dzisiaj)
:arrow: parowka z kawalkiem chleba z maslem i odrobina ketchupu
:arrow: lyk jogurtu
:arrow: mala miseczke spaghetti :oops:
:arrow: gruszka
:arrow: jogurt


dzisiaj za kare bede krecic hula :)


pozdrawiam serdecznie

#807
zayka

zayka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 postów
Brawo! Tak trzymaj!! :) :strong:
Co ile czasu się ważysz?

#808
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
No i pięknie:D
My z moim M. to nie jestesmy za bardzo romantyczni ..... ja dostalam lampkę, a Marcinowi dostał na szybko oderwana blache w ksztalcie serca z rachunku telefonicznego :-P :lovers:

#809
kaska0404

kaska0404

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 729 postów
  • Location[url=http://straznik.dieta.pl/][img]http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=845355a009bbbe88c.png[/img][/url]

wchodze na wage i 4 kg mniej

:jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi:
gratuluję :clap2: :clap2: :clap2: :clap2:
tak trzymaj

dzisiaj za kare bede krecic hula :)

a siniaków nie masz??

pozdrawiam i miłego dnia życzę

#810
Dorotek21

Dorotek21

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 678 postów

Co ile czasu się ważysz?

staram sie jak najrzadziej zeby pozniej byly widoczne efekty :P raz w tygodniu wystarczajaco jak dla mnie :) a tyle stresu przy tym jest ze ho ho :)

a siniaków nie masz??

oj mam mam i wygladam jakby jakas patologia u mnie w rodzinie byla :) moj sie smieje ze jabysmy teraz grzies na plaze poszli to od razu policje by wezwali ze mnie bije :


znikam na 3 dni do mojego na odpoczynek w koncu mam urlop a jeszcze nie mialam czasu odpoczywac :P boje sie jednego :P u mojej tesciowej zawsze cos dobrego jest do jedzenia... bedzie straszna walka no i jak tu odmowic tesciowej?? :zdenerwowany: ale sie nie dam wiec trzymajcie kciukasy


pozdrawiam

#811
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Dorotek gratuluję spadku wagi :win: :win: :win: :win:
Zyczę miłego wypoczynku i trzymam kciuki za twoją silną wolę :thumbsup:
Dołączona grafika

#812
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Dorotko, no to wypoczywaj , wypoczywaj, a kciukasy masz ... jak w banku :lovers: Tylko napisz jak wrócisz , co tam teściowa dobrego upichciła :oczy: :slinka: :slinka: :slinka: :slinka:
Dołączona grafika

#813
zayka

zayka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 postów
Najlepsza metoda to spróbować wszystkiego, ale po troszeczku! :)

#814
Dorotek21

Dorotek21

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 678 postów
jestem jestem :)

oj czas tak szybko zlecial... nie wiem kiedy i juz przyszedl czas wracac do domu...
dziekuje bardzo za kciukasy przydaly sie nie powiem :P
oj tesciowa kusila mnie takimi rarytasami ze az slinka do wiadra ciekla... moim ulubionym serniczkiem z kropla rosy paczkami czekolada a ja tylko zapachem sie zachwycalam :P nie zgrzeszylam tzn nic slodkiego nie wzielam do ust :P

wczoraj wieczorem jak kladlam sie spac to w brzuchu az mi burczalo :P ale dzisiaj troszke wiecej sobie pozwolilam :-( bo rano byla jajecznica na maselku z 2 jajek z cebulka i chlebkiem z maselkiem zrobiona przez mojego to nie moglam sie oprzec i...... gyros w bulce kupiony przez tesciowa (forma szybkiego obiadu) :-( no ale juz nic wiecej jesc nie bede dzisiaj

#815
zayka

zayka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 postów
Dorotko, jestem pełna podziwu! :clap2: Pięknie!

Dzisiejsze jedzenie wcale nie było takie złe, sporo białka miało w sobie, więc nie ma co się smucić!
Powodzenia!

#816
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów

serniczkiem z kropla rosy paczkami czekolada

normalnie upadam na kolana :uklony: :uklony: :uklony:
Dorotka to brzmi tak smakowicie ...... :podryw: nie bądź wiśnia załatw przepis :blush: :mrgreen:
pozdrawiam więc cieplutko :jupi: :lovers:
Dołączona grafika

#817
Dorotek21

Dorotek21

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 678 postów
JAZOO,

nie bądź wiśnia załatw przepis

nie ma sprawy :) zaraz wstawie :) bo mam go w domu


no i babcia w koncu w domu... biedna jak ja przywiezlismy to sie poplakala ze szczescia ze nie musi juz byc tam w szpitalu.... troche sie jej naciagalam i teraz schylic sie nie moge :(


dzisiaj na wadze kolejne 0,5 kg mniej :jupi: no ale niestety suwaczek nadal nieaktualny :placz:



rozpiska:
:arrow: kawa z mlekiem nesvita
:arrow: pomarancza
:arrow: polowa woreczka ryzu z piersia z kurcaka i sosem slodko kwasnym


hm i to wszystko bo czasu nie mialam ale ogolnie czuje sie pelna i wcale glodna nie jestem


a oto przepis na serniczek:
CIASTO
3 szkl maki
1 szkl cukru pudru
3 zoltka
1 maly proszek do pieczenia
1 kostka tluszczy (kasia)
SER:
0,5 szkl dobrego oleju
1-1,2kg twarogu
2 szkl mleka
2 cale jaja
3 zoltka
2 budynie smietankowe
1 szkl cukru
WIERZCH
z 6 bialek ubic piane z 1 szkl cukru

WYKONANIE
zagniesc kruche ciasto z w/w skladnikow i wylozyc ciekna warstwa na wczesniej posmarowana tluszczem blache. polaczyc skladniki w punkcie (ser) ps ciasto bedzie dosc zadkie nie przejmowac sie tym. ilosc mleka zalezna tez jest od twarogu ja osobiscie zawsze dodaje 1 szklanke albl 1-1,25 :) wylac mase na wczesniej wylozony spod i wstawic do piekarnika na 50 minut w temp 180 stopni :P pod koniec pieczenia ubijamy piane z bialek wylewamy na gore serniczka i pieczemy jeszcze 15 min wyciagamy i zostawiamy do ostygniecia :P

smacznego :P

#818
Dorotek21

Dorotek21

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 678 postów
dzisiaj tylko rozpiska
:arrow: 2 wafle ryzowe z pasztetem i pomidorem
:arrow: pol jogurtu pitnego
:arrow: kawa z mlekiem
:arrow: zupa pomidorowa z makaronem
:arrow: 2 wafle ryzowe z pasztetem i pomidorem
:arrow: pomarancz i troszke grejfruta

#819
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
Pozdrawiam:)

#820
zayka

zayka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 postów
Zaglądam i trzymam kciuki :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych