Skocz do zawartości

Zdjęcie

powrót candynki i dieta dr Haya


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
114 odpowiedzi w tym temacie

#21
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
candynka, brawa za rozpiske



...



...



#22
candynka

candynka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 76 postów

brawa za rozpiske

będę starala się pisać codzinnie co zjadlam żebyście mogły mnie w razie czego "opierniczyć" ( mam nadzieje że nikt mnie nie upomni z a to słowko)za ewentualne grzeszki :mrgreen:
syla a ty jaką dietę stosowałaś? widze twój piękny suwaczek :clap2:
Dołączona grafika

#23
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów

syla a ty jaką dietę stosowałaś

przez pol roku mialam dieteyczke i diete 1200 kal teraz juz sama sie staram

#24
Dorotek21

Dorotek21

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 678 postów

hociaż widze że babki udzielają się na innych blogach stalych bywalczyn


wiesz ja tutaj tez jestem "nowa" i tak samo to zauwazylam ze do nowych to nie bardzo chca sie odezwac :-P

candynka, bardzo ladna rozpiska, mam nadzieje tylko ze budyn nie byl jakis czekoladowy i zrobiony na chudym mleczku

#25
candynka

candynka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 76 postów

przez pol roku mialam dieteyczke i diete 1200 kal teraz juz sama sie staram

byłam na twoim blogu i poczytałm sobie troszkę ;-)

wiesz ja tutaj tez jestem "nowa" i tak samo to zauwazylam ze do nowych to nie bardzo chca sie odezwac

no ja mam nadzieję ze to się zmieni :-P

mam nadzieje tylko ze budyn nie byl jakis czekoladowy i zrobiony na chudym mleczku

budyn byl śmietankowy i pozwoliłam sobie go zrobić z 3,2% bo męzu też będzie jadł z a z chudego mleka nie tknie :crazy: a co tam raz się zyje :whistle: czasami trzeba zaszokowac organizm innym jedzeniem
Dołączona grafika

#26
Dorotek21

Dorotek21

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 678 postów
no od czasu do czasu mozna sobie pozwolic na rozpuste ale oby nie za czesto zeby nie ciagnelo pozniej :-P

#27
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
no co wy dziewczyny mówicie,że nikt tu nie zagląda ?:-) stałe bywalczynie zaglądają tylko z powodu tego ze jest ciepło i weekend był to nikogo nie było :-)

#28
Dorotek21

Dorotek21

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 678 postów
no to dzisiaj poniedzialek i nadal pusto...

#29
Nikola

Nikola

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 979 postów
candynka, piekna rozpiseczka :clap2: :clap2: a ćwiczonka jakies robisz;>>

#30
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów

no to dzisiaj poniedzialek i nadal pusto...

ja jestem :-)

#31
Dorotek21

Dorotek21

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 678 postów
kkasiaa123, no jakby Ciebie nie bylo to juz wogole bym sie zaryczala :lovers: :lovers:

#32
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
to ja oczywiscie zajrze jutro ;] bo teraz trzeba spać leciec ;] dobrej nocki :-)

#33
Dorotek21

Dorotek21

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 678 postów
ja tez juz uciekam spac :-) dobranoc :wave:

#34
tomsa

tomsa

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 619 postów

byc może, chociaż widze że babki udzielają się na innych blogach stalych bywalczyn, czasami z "nowymi" niektórzy nie chcą nawiązywać "znajomości"

Szkoda , ze tak to odbieracie :-( Ja myslę ze sprawa wyglada inaczej- po prostu wiele Dziewczyn pisze troszkę dluzsze posty , do ktorych mozna sie odniesc- dopisac cos od siebie- a na posty typu "nikogo tu nie ma" - nie bardzo jest co odpowiedziec :-/
Przynajmniej ja tak mam- ale na Twoj wczorajszy post Candynko z checia odpowiem :grin:

dzisiaj poszłam na spacerek z moimi pociechami

Candynko, spacerki to niedoceniany sprzymierzeniec odchudzających się- jak najczesciej zostawiaj autko od domem.

i to wszystko,ale chyba zrezygnuję z przekąsek bo dzisiaj doczyta.lam że nie trzeba jesć ich jeżeli nie jest się głodnym, a ja chcę szybciej schudnąć

Czasmi sa potrzebne , zeby dostukac do 1000 kcal , ktore sa absolutnym minimum :-)

Miłego dnia :lovers:
Dołączona grafika
Przy uśmiechu tez spalamy kalorie :)

#35
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
Witam candykna :-)
Jak tam dzisiejszy dzien mija?? u nas własnie zaczeło padać strasznie mocno.. ehh ta pogoda to taka jest, że nie wiadomo jak sobie dzien zaplanować :|

#36
candynka

candynka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 76 postów
Witam, dziękuję ze jestescie bo juz myślalam ze zostanę tu sama :-P
Nikola, nie robię narazie żadnych ćwiczonek bo wieczorami padam i nie mogę się do tego jakoś zabrać, ale od września/października zamierzam chodzić na aerobik, w ogóle myslałam żeby sobie kupić orbitreka, ale jeszcze muszę popytać czy wartO :roll:

Szkoda , ze tak to odbieracie

napisałam talk bo zaczelam tez udzilać się na innym forum i zauważyła że tan "gadają" tylko ze "starymi". ale jeżeli kogoś uraziłam tymi słowami to przepraszam :blush:

Jak tam dzisiejszy dzien mija??

a jakoś zlecial, byla kuznyka z synem więc dzieciaki się bawił a ja mialam troszkę wolnego czasu :->

u nas własnie zaczeło padać strasznie mocno..

a u nas świeci dzisiaj cały dzien słoneczko ale jest w miarę chłodno

Czasmi sa potrzebne , zeby dostukac do 1000 kcal , ktore sa absolutnym minimum

dokładnie tak jak mowisz, w sumie to trzeba się pilnować, a wlaściwie to te kalorie
a to moja dzisiejsza rozpiska
:arrow: warzywne leczo
:arrow: joguret naturalny z płatkami musli
:arrow: dorsz niestety smażomy bo nie miałam kiedy uduscić+buraczki
:arrow: a tu wstyd sie przyznac i powinnam dostac za to lanie :bicz: zjadłam 3 małe bułeczki maślne, które sama zrobiłam, tak już mi się chcialo coś slodkiego, ale były suche bez żadnego nadzienia i cukru, ale obiecuję ze już nic nie ruszę, w ogole to juz dzisiaj nic nie jem bo wiem że przekrocze limit kalorii chyba że już przekroczyłam :crazy:
Dołączona grafika

#37
kkasiaa123

kkasiaa123

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 135 postów
nie ma za co lania dać ;] bardzo ładna rozipska;]

Witam, dziękuję ze jestescie bo juz myślalam ze zostanę tu sama

pewnie, już byś chciała sie nas pozbyc.. nie ma tak łatwo :-)

ale jeszcze muszę popytać czy wartO

z tego co wyczytałam tu i ówdzie to raczej polecają :-)

#38
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
ja mam orbitka co prawda chwilowo nie sprawny ale jeszcze mam nadzieje ze kiedyś będzie działał i polecam go w 100 % , kupiłam nie dawno rowerek ale orbitek o wiele lepszy

#39
candynka

candynka

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 76 postów

nie ma za co lania dać ;] bardzo ładna rozipska;]

mówisz? :hmmm: bo ja myślę że mają troszkę kalorii i jakoś po nich czuję się pelna do tej pory

kupiłam nie dawno rowerek ale orbitek o wiele lepszy

a często ćwiczysz, bo widzę ze też bardzo ładnie schudłaś :clap2:
Dołączona grafika

#40
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów

byc może, chociaż widze że babki udzielają się na innych blogach stalych bywalczyn, czasami z "nowymi" niektórzy nie chcą nawiązywać "znajomości"

cadynka wybacz- to niekoniecznie tak wygląda -u mnie np występuje chroniczny brak czasu -i gdybym chciała pisać wszędzie to doby by zabrakło .... :cry: część dziewczyn ma ten komfort że pracuje przy monitorze i w wolnej chwili zagląda-nie mam tak dobrze - :cry: czasem nawet wszystkiego przeczytać nie jestem wstanie -więc tylko sprawdzam czy jest porządek i czy regulamin i netykieta są przestrzegane ,choć bym nie raz chciała ...podejrzewam że u dziewczyn ,tych stałych bywalczyń tak samo-popiszemy moment poczytamy co u której i czekamy na dłuuuuugie jesienne wieczory -w domu...
także pisz ,nie zrażaj się -są tu fantastyczne dziewczyny - nowe grono które odnalazło się i bardzo zżyło-co z wielką radością obserwuję :jupi: :jupi: :jupi:
Dołączona grafika Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych