Skocz do zawartości

Zdjęcie

wiki77 powiedziała dość i .......do dzieła!!!!!1


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
733 odpowiedzi w tym temacie

#101
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
Witam piatkowo z pracy
plan na dzis- fryzjer ;-) zakupy/bo mam gosci w niedziele -wpadna switowac moje 18 ;-) urodzinki/ i wiecie co-ze wzgledu na moja diete robie w miare dieteczyne dania. Jak wróce i znajde czas to napiszę a wy ocenicie

Hurrraaaaaaa
dziś 24.10 o 7 rano waga wskazała 99,8 -hurra rozmieniłam 100 na drobne!!!!!!!!!




...



...



#102
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
wiki77, :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi:
pięknie masz już 9 z przodu :clap2: :clap2: :tanczy: :tanczy: :tanczy:
gratulacje :prezent: :prezent: :prezent:

#103
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
wiki no no gratuluję i trzymam kciuki za dalsze sukcesy
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#104
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów
wiki77, idzie ci swietnie no i juz trzy cyfrowa liczba nie straszy wiec tak trzymac i pokarzesz kolezance ze tez mozesz byc zgrabna

#105
iwonka69

iwonka69

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 586 postów
ja również dołaczam sie do gratulacji. Pieknie i tak trzymaj wiki.
Dołączona grafika

#106
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów

dziś 24.10 o 7 rano waga wskazała 99,8 -hurra rozmieniłam 100 na drobne!!!!!!!!!

Nie wiem dlaczego wcale mnie to nie zdziwiło ... :myśli1: :myśli1: :myśli1: :mrgreen:
Wiki naprawdę jestem szczęśliwy że tak sobie radzisz. :-) , i nie mówię o tym że robisz to żeby udowodnić "małpom" w pracy ze wiecej znaczysz niż sobie wyobrażają , po prostu robisz to dla siebie samej , dla własnej radości, satysfakcji, dla urody (niewątpliwej) :lovers: Naprawdę serce mi rośnie jak czytam o Twoim sukcesie. Pamiętaj więc nie zważaj na ludzkie głupoty, na gadanie. Tak trzymaj a tylko cieszyć się będziemy - razem. :clap: :clap: :clap: :clap: Gratki za sukces i czekam na jeszcze.. :-> :-> :clap2: :clap2: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#107
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
Wszystkim dziekuję ...jestescie kochani
a i trochę mi :oops: bo wczoraj przyszli znajomi na urodzinki i troche sobie pojadłam ....ale jak pisałam wczesniej starałam się zeobic dania light....zobaczymy na wadze :roll:

#108
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
wiki77, to wszystkiego naj z okazji urodzin :prezent: :prezent:
nie doczytałąm ze urodzinki miałas :blush:

w takim wypadku to mozna wpadki wybaczyc :tongue:

#109
Ell

Ell

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 034 postów
wiki77, gratulacje za wagę!! Nawet jak nieco się poruszy do przodu, to TE URODZINY ma się tylko raz :skacze: :skacze: :skacze: :skacze: Poza tym wszytskiego dobrego dla Ciebie, coby w tempie ekspresowym pojawiła sie 8, potem 7, a 6 to z rozpędu wleciała :prezent: :prezent: :prezent: :prezent: :prezent: :prezent: :prezent: :prezent: :prezent:

#110
Dorotek21

Dorotek21

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 678 postów
wiki77, i ja nie doczytalam ze urodzinki mialas :blush: wiec spóźnione ale prosto z serduszka zyczenia sle do Ciebie :prezent: :prezent:

#111
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
wiki77, wszystkiego naj z okazji urodzin
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#112
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
wszystkim dziękuje za zyczenia...buziaki
wczoraj nic nie napisałam bo cały dzień bolała mnie głowa, w efekcie juz o 20 byłam w łozku.
a wczoraj zjadłam
śniadanie-grahamka i plasterek pasztetu
2 sniadanie - 10 dkg galaretki drobiowej i jabłko
przekąska -kisiel
obiad-bigos w wersji light i kromkę chleba
kolacja - chleb z zóltym serek i kiszonymi ogórkami, 10 dkg galaretki drobiowej

jak radzicie sobie z dieta w delegacji???? ja przestrzegam zasady-posiłek co 3 h wiec muszę chyba jakies suszone owoce zabrac bo tam pewnie bedzą tylko 3 posiłki

a dziś u Drzyzgi historie kobiet które schudły 100 kg...a ja do pracy na popołudnie :whistle:

#113
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
wiki77, przepraszam , nie doczytałem ze miałaś urodziny. Wszystkiego co sobie wymarzysz ... spełnienia marzeń, radości, z całego serca :lovers:
Co do delegacji, hmmm trudniej , ale na pewno wymyślisz coś sensownego, a jak któryś posiłek wypadnie, ... może nie będzie czasu na myślenie, byle nie dać się zdominować przez myślenie o jedzonku. Trudno, wiem , ale kto nie da rady ????? TY ????? Niemożliwe. Teraz już nie zaprzepaścisz sukcesu, zbyt wiele to Ciebie kosztowało. Buziaczki dla Ciebie , ale będzie Cie brakowało w czasie delegacji :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#114
syla19799

syla19799

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 635 postów

ja przestrzegam zasady-posiłek co 3 h wiec muszę chyba jakies suszone owoce zabrac bo tam pewnie bedzą tylko 3 posiłki

mozesz przeciez jako przekaske zjesc jogurty lub swieze owoco suszone zazwyczaj maja duzo kalorii
napewno dasz sobie rade czymam :thumbsup: :thumbsup:

#115
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
kurcze po tych szaleństwach weekendowych boje sie wejśc jutro na wagę :whistle:

#116
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów

a dziś u Drzyzgi historie kobiet które schudły 100 kg.

o musze sprawdzić o której leci bo zawsze jak puszcze to już końcówka :grin:

wiki nie marw sie na pewno będzie mniej na wadze, a nawet jak b sie zdarzyło ze nie to tez nic takiego przestoje się dość często zdazają i u każdego niestety :grin:

#117
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
i ja jak zwykle ostatnio na końcu- :blush: -wszystkiego najlepszego urodzinkowo :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :tort: może po ważeniu nie będzie tak żle czasem sie mżna zdziwić -pozytywnie... :thumbsup: i jak?
Dołączona grafika Dołączona grafika

#118
Dorotek21

Dorotek21

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 678 postów

a dziś u Drzyzgi historie kobiet które schudły 100 kg...a ja do pracy na popołudnie :whistle:

no dzisiaj koniecznie musze to obiejrzec to pewnie mnie jeszcze bardziej zmobilizuje do dietkowania

#119
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
zaczeło się :jupi:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#120
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
i co było cos ciekawego w tym programie????????
a dzis było cięzko-oj jak wróciłam z popołudniówki to byłam okropnie głodna-no i zjadłam 2 pomidory i 6 paluszków surmi, kawałek sledzia, łyzke dzemu ;-) i kawałek chleba-na usprawiedliwienie ...mam @ i zjadłabym paczke pasiego mlecza ale sie powstrzymuje ;-) ...bynajmniej jeszcze :mrgreen:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych