Skocz do zawartości

Zdjęcie

strach przed jo-jo...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
122 odpowiedzi w tym temacie

#61
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
renata2705, Same dobre rzeczy u Ciebie wyczytuję , i z małym kończy się stres, i u Ciebie dobre wiadomości wagowe. Chciałem Ci powiedzieć ,że zbyt surowo siebie oceniasz. Wydaje m i się ze jeśli na początek nie będziesz o sobie dobrze myśleć, to trudniej będzie Ci się mierzyć z problemami. Ja nie wątpię , sprawisz sobie kreacje i będziesz ekstra wyglądać ... :mrgreen: :mrgreen: :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika



...



...



#62
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Renata z Twoją wagą na pewno znajdziesz szałową kreację :thumbsup:
Dołączona grafika

#63
renata2705

renata2705

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 107 postów
:jupi: :jupi: :jupi: :jupi: szok ,szok rano coś mnie tknęło i wyciągłam moją sukienke sylwestrową sukces weszłam w nią,tylko jak siądę to sie opina na przodziei trochę to wygląda jakby szynkę sznurkiem obwiązali :smiech3: :smiech3: :smiech3: JAZOO, wiem ,że jestem dla siebie może czasem zbyt surowa i masz racje ,że powinnam o sobie dobrze myśleć bo inaczej będzie mi sie trudniej mierzyć z problemami,ale to wynika chyba z tego iż długo nie mogłam siebie akceptowac,nie potrafiłam nic pozytywnego w sobie się doszukać i może dlatego po nie udanych próbach odchudzania dołowałam sie sięgnęłam po tabletki..ale dziś wiem,że na wszystko trzeba czasu szczególnie na zrzucenie wagi...

#64
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów

wyciągłam moją sukienke sylwestrową sukces weszłam w nią,tylko jak siądę to sie opina na przodziei trochę to wygląda jakby szynkę sznurkiem obwiązali :smiech3: :smiech3: :smiech3:

ale pierwszy sukcesik jest i tak dalej trzymać. Jeszcze trochę a te sznurki znikną i będziesz laseczka a nie szyneczka :tanczy2: :tanczy2: :tanczy2:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#65
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
renata2705, :jupi: :jupi: :jupi:
nie ma wiekszej motywacji niż wciśniecie sie w coś do czego nie można było wejsć :tongue:
ciesze sie i na pewno oponka do sylwestra nie będzie już widoczna :clap2:
miłego dnia

#66
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Renata to wielkie :clap: :clap: :clap: :clap: pierwszy krok zrobiony weszłas w kieckę :jupi: :jupi: :jupi: oby tak dalej to jeszcze w niej pójdzieszz na sylwestra :thumbsup:
Dołączona grafika

#67
renata2705

renata2705

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 107 postów
wpadłam na chwilkę podzielić się smutną wiadomością,moja Agata idzie jutro do szpitala.... :placze43: :placze43: :placze43: :placze43: ale musiałam to ja ją do tego namówić,tylko na kilka dni w środę wyjdzie ..ale skóra w ostatnim czasie strasznie się pogorszyła ,ja już nie daję rady,a patrzeć jak się cały czas drapie doprowadzi mnie do grobu bo serce mi pęka jak ją swędzi[moja Agata jest strasznym alergikiem]..o rany ale godzina muszę wcześniej wstać żeby ja zawieść..

#68
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
renata2705, to strasznie mi przykro :cry: mam nadzieje że szybko ja wypuszcza :bawi: :bawi:

#69
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Renatka musisz być dzielna dobrze ,że na święta wyjdzie .Zostawiam trochę :bawi: :bawi: :bawi: :bawi: :bawi:
Dołączona grafika

#70
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
renata2705, dwie sprawy - przykro mi że mała bedzie w szpitalu, ale wydaje mi się że tam radykalniej ją odczulą czy coś, a już na pewno otoczą opieką. Dzieci są jednak nieco lepiej traktowane jak dorośli. Dobrze że chyba na święta wyjdzie i będzie w dobrej formie. Teraz jednak zostawię w tym celu tulańce :bawi: :bawi: :bawi: :bawi: :bawi: :bawi: :lovers: :lovers:
Cieszy mnie tez to że wskakujesz w dawne ciuszki, mówiłem Ci, dasz radę tylko nieco spokojnie podchodź i cierpliwie , ale fajnie jak się cieszysz bo czuć ducha lepszego ... też tak miałem - serio, już chciałem wydać stare ciuchy z których wyrosłem :smiech3: :smiech3: :smiech3: , wszystkie przeprosiłem . Cieszę się z Tobą sukcesem :thumbsup: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#71
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
Renata mam nadzieje ze napiszesz nam co u malej?????lepiej juz???
fajnie ze powoli wchodzisz w za male rzeczy.jeszcze troche a bedzie laseczka z ciebie,zobaczysz :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
pisz co z mala i milego weekendu :bawi: :bawi: :bawi: :bawi: :bawi: :lovers:

#72
renata2705

renata2705

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 107 postów
ach ten szpital to nie wiem czy teraz to był dobry pomysł,ale z jdnej strony już nie moglam patrzec jak się drapie i ciagle cos nowego jej wyskakuje.. :nie wiem1: nie nawidzę szpitali i zawsze broniłam ja przed nimi rękoma i nogami ale teraz musiałam bo nerwy mnie brały jak wychodziłam z apteki z gigantycznym paragonem a w rezultacie kasa wydana na marne :-x pojechałyśmy i gdy nas na izbie przyjęli poszłyśmy na oddział,myślalam że pani doktor przyjdzie ,a ja patrze one se wsiada do auta i jedzie do domu :-x :-x :-x tam mna rzuciło i pomyślałam,że jak byśmy nadal chodziły do niej prywatnie to szybko by przyszla ale jak przestalysmy i wrócilam do poradni to po co ma grac zainteresowana,przecież wie doskonale że gdy przyszlysmy to musi wygladac makabrycznie..no bo dzień wcześniej dala zgodę na przyjęcie więc pomyślala,ze nie jest super jeżeli przychodzimy prosto z poradni z gorącym skierowaniem..ech ta nasza złużba zdrowia :roll: teraz nic nie zostało jak czekac na poniedzialek ...przyjdzie obchód w stu osobowym składzie i dadzą zlecenia może na coś niowego,bo jak narazie to ma to co zawsze[stertę leków wyciszających i te same maści] :bawi: :bawi: :bawi: biedna ta moja Agata ma dopiero 12 lat a tyle już przeszła ze swoim zdrowiem i nie zapowiada sie na poprawę :nie wiem1: :nie wiem1:

#73
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
Reniu moj syn tez jest alegikiem-skazowcem-ograniczona dieta, ze juz mi brak pomysłow czym go karmic :-/ latem było super-nam morzem jadła nawet zakazane rzeczy i jakos było prawie ok, w górach we wrzesniu to chodziliśmy na stołowkę i jadł z nami i tez ok, a teraz zimą chyba jest gorzej-te dymiące kominy , brak słonca nie sa bez znaczenia :-/
trzymaj sie kochana!!!!!!

#74
kaska0404

kaska0404

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 729 postów
  • Location[url=http://straznik.dieta.pl/][img]http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=845355a009bbbe88c.png[/img][/url]
Ile ozdób na choince, ile kartek leży w skrzynce,
Ile potraw jest na stole, ile siana masz w stodole,
Ile spadło w górach śniegu, ile czasu spędzasz w biegu.
Tyle w święta miej radości, dobra, ciepła i miłości.


Zdrowych radosnych i rodzinnych świąt

#75
monika22

monika22

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 645 postów
Pada śnieg, suną sanki, jest renifer i bałwanki,
śniezki z nieba spadają zyczenia zdrowych świąt składają
Niech Te swięta będą wyjątkowe a prezenty odlotowe :lovers:
Dołączona grafika

#76
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
Wesołych świat

#77
monika22

monika22

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 645 postów
:wave: witaj jak tam poniedziałek mija?
Dołączona grafika

#78
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Renata Ciebie też wywiało?
Jak po świętach??

#79
mania3

mania3

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 998 postów

Renata Ciebie też wywiało?
Jak po świętach??


no wlasnie :smiech3: :smiech3: :smiech3:
Teraz utrwalanie !!!!
Pomyłka -znowu odchudzanie !!!

#80
renata2705

renata2705

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 107 postów
witajcie ale jestem zalatana :roll: :roll: :roll: masakra...przygotowania przed sylwestrem okropne bo stwierdziłam ,że wybiorę się w poniedzialek popatrzeć na sukienki i spodobała mi się wiec ja kupiłam ...Wczoraj poleciałam do pracy zanieśc badania i dostałam grafik na styczeń ,no pomijajac moi drodzy to,że jak myślę o powrocie to nie mogę zasnać do 1 w nocy.. :-x A dzis rano poleciałam do fryzjera i załatwić 1000 innych rzeczy,ech sama nie wiem czy mam nastrój sylwestrowy :hmmm:

Załączone pliki






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych