Skocz do zawartości

Zdjęcie

17kg do lepszego samopoczucia


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
417 odpowiedzi w tym temacie

#361
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Clarin, jak ja Ci zazdroszczę tego snu-mój synuś nie za bardzo lubi spać a co za tym idzie ja chcąc nie chcąc też nie lubię spać :blink:



...



...



#362
Clarin

Clarin

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 390 postów
Anja, ja przez ostatnie 3 misiace cierpialam na okropna bezsennosc, tak wiec potrafie sobie wyobrazic przez co przechodzisz. Ostatnie kilka nocy bylo jak wybawienie z opresji. Mi sie tyle snu nie zdarza zbyt czesto...

#363
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
Dobrze, że troszkę odpoczęłaś.:) :lovers:

#364
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Clarin, cholipka , znów znikasz. Daruję Ci tylko pod warunkiem że nieobecność Twoja spowodowana jest np. wypoczynkiem, albo próbami stworzenia małych Clarinek... :smiech3: :smiech3: :smiech3:
Inaczej puszczam focha :evilmad: :evilmad: :evilmad: :evilmad: :whistle:

Wszystkiego dobrego w Nowym 2011 Roku, dla Ciebie i twojego mena :win: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#365
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Clarin, no mogłabyś już po woli wrócić do nas :lovers:

#366
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Zostawiam Clarin pozdrowienia, mam nadzieję ze wszystko gra u Ciebie :zdenerwowany: :zdenerwowany: :zdenerwowany: :zdenerwowany: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#367
Clarin

Clarin

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 390 postów
Matko, nareszcie mam chwile i odzyskalam dostep do forum :-)
Co u mnie? Hmmm, dietowo nie najlepiej - jem normalnie, starajac sie omijac najbardziej zdradliwe pokarmy, chociaz przy mojej milosci do makaronu jest bardzo ciezko. Tagliatelle z roznymi dodatkami moglabym chyba jesc codziennie ;-) Staram sie wciaz jesc duzo warzyw, troszke owocow, glownie jablka bo sa chyba najbezpiczniejsze pod wzgledem zdrowotno-kalorycznym. Przeraza mnei koszt warzyw, bo aby ugotowac cos fajnego, niskokalorycznego, to niestety trzeba spora ilosc drogich warzyw. No ale coz...
Ca tydzien porwacam na jedyna, dzialajaca na mnie diete "South Beach" (ahhh, ilez ja juz mialam podejsc...). Tym razem, by nie znudzic sie jajkami na kazde sniadanie (jajkami, ktorych smaku szczerze nienawidze), zakupilam sobie na eBayu kilka ksiazek (w UK wychodza o dziwo o wiele taniej niz kiedy mieszkalam w PL - ok 5 lat temu), w tym takze 2 z przepisami.

Dziekuje kochani za odwiedziny, ide zaraz zajrzec do Was, bo dawno mnie nie bylo.

#368
kaska0404

kaska0404

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 729 postów
  • Location[url=http://straznik.dieta.pl/][img]http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=845355a009bbbe88c.png[/img][/url]

Przeraza mnei koszt warzyw

ehhhhhhhhhhhhhhhhhh wszystko zdrożeje
tylko zarobki w miejscu stoją wrrrrrrrrrr

tydzien porwacam na jedyna, dzialajaca na mnie diete "South Beach"

kciukasy zaciskam z całych sił
:kciuki: :kciuki: :kciuki:
no i kochana odzywaj sie
pozdrawiam i miłego dnia życzę

#369
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Clarin, no i jak idzie dietka???? A te przepisy fajne?Morze powrzucałabyś trochę czegoś nowego w odpowiednich działąch na forum co?

#370
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
Clarin i co u Ciebie? Jak się czujesz?

#371
Clarin

Clarin

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 390 postów

ehhhhhhhhhhhhhhhhhh wszystko zdrożeje
tylko zarobki w miejscu stoją wrrrrrrrrrr


no wlasnie cholera niestety masz racje. Wszystko, doslownie wszystko idzie w gore, tylko nie nasze wyplaty.... Grrrr

Anja, dzisiaj drugi dzien diety, narazie ok - zakupilam ksiazki, ktore daly mi troche inspiracji w kombinowaniu z jedzeniem. Ksiazki o South Beach oczywiscie - 2 kucharskie z przepisami. Dzieki nim uswiadomilam sobie, jak wielu rzeczy nie lubie jesc ;-) co niekoniecznie na dobre mi wychodzi przy takiej diecie, bo mocno ogranicza moje pole do popisu.

Agnieszka25, duzo pracy ostatnio, ale to nic nowego :-)... Ogolnie OK, najwazniejsze ze jestem zdrowa :-)

#372
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Clarin, nie będę od siebie dokładał narzekań, powiem krótko, bo mam tyły- zawsze ciesze się jeśli ktoś pojawia się na forum, jesli zaś chodzi o Ciebie , z całym szacunkiem, inaczej na pewno jest być tu i tam gdzie ty. Tym bardziej każda chwila jaką poświęcasz nam (czytaj: forum) warta jest po wielokroć. Poza tym wrosłaś już tu dziewczyno. Osobiście podchodze emocjonalnie do każdego, może nie umiem przekazać wszystkiego, ale każdy tu dla mnie jest tak jak kawałek mnie , więc wasze radosci i kłopoty są moimi. Tak mam i nic nie zmienię ... :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#373
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów

, najwazniejsze ze jestem zdrowa


Dokładnie Kochana. Jak ja lubie jak ktoś pisze te prawdę starą jak świat. Ja zawsze gdy ktos mnie pyta czego można nam życzyć to mowię jedynie: zdrowia i spokoju:). O niczym więcej nie marzę. Kasa raz jest, raz jej nie ma.... ze szczęsciem tez rożnie bywa.... ale zdrowie i spokoj zawsze mile widziane:) :lovers:

#374
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Clarin, gdzieś się podziała. Co u Ciebie???
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#375
Clarin

Clarin

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 390 postów
Kurcze kochani, chyba oficjalnie powinnam anzwac sie "Weekndowa forumowiczka" bo tylko w te dni wystarcza mi czasu na cokolwiek :-) Bardzo dziekuje Wam za regularne odwiedzinki, niesamowicie mi milo .

Ponad tydzien temu rozpoczelam diete SB o raz enty w zyciu juz, ale dzisiaj moj organizm sie zbuntowal, zaczelam wymiotowac :-( Nie sluzy mi wmuszanie w siebie produktow, ktorych nie znosze (jajka) no i organizm znalazl sobie sposob by mnie od tego skutecznie odciahnac, tak wiec chyba po 8 dniach 1 fazy przechodze na druga, zamieniajac sniadana ze znienawidzonych jajek na porcje ciemnego pieczywa lub miseczke muesli, reszte raczej pozostawiam bez zmian, bo od reszty nie dostaje spazmow, jak jajcow.

Ogolnie u mnie wszystko dobrze, zycie sobie biegnie swoim torem, przyspieszajac co rusz, ale poki co zdrowie mi dopisuje, no dobra - procz depresyjnych humorow od braku weglowodanow ;-) ale to juz pomine... Wczoraj bylam na tagrach w Londynie, porobilam troche zdjec, poznalam sporo ludzi, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Dobra zmykam, bo obowiazki czekaja. Milej niedzieli :-)

#376
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Clarin, dla mnie najważniejsze,że jesteś na forum i wiem,że wszystko u Ciebie ok-wtedy jesdtem jakaś spokojniejsza

#377
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
Kochana nie zmuszaj sie do niczego w diecie bo sobie obrzydzisz tak, ze bedzie Ci jeszcze ciezej wytrwać.
Sciskam mocno i fajnie, ze bywasz chociazby w weekendy :-P :lovers:

#378
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Clarin, w dzisiejszym zwariowanym świecie, dobrze jest jak znajdzie się ktoś , kto choć w weekend zajrzy tu na forum. Wiadomo ze kazdy prowadzi swój tryb życia, ja tam nie jestem terorystą , nie będę atakował nikogo. Dla mnie wazne jest to ze pojawiasz się , że mówisz o sobie, a jesli jeszcze raz po raz zajrzysz do kogos , to świetnie. Ostatnio sam nie nadążam za forum, wstydzę się i rumienię, nie nadązam za samym sobą... więc póki możliwe, bedę starał się czytać co i jak u kogo, a jesli zdążę to jeszcze odcisne swój ślad. Tak mi blisko serca wszyscy sie uczepili i nie mogę , i nie chcę nikogo odrzucać, najgorsze jest to że zawodzę tam gdzie oczekują mojego wsparcia, ... dlatego też rozumiem Twoje wyrzuty sumienia , ale zapewniam , kolejny raz , nie jestes sama... :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#379
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Wszystkiego dobrego,pięknego i miłego-DUŻO MIŁOŚCI w dniu Św. Walentego życzymy MY;-) :lovers: :love: :buziak: :prezent: :love: :lovers: :love: :buziak: :prezent: :love: :lovers: :love: :buziak: :prezent: :love: :lovers: :love: :buziak: :prezent: :love: :lovers: :love: :buziak: :prezent: :love:

#380
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
:lovers: :love:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych