Skocz do zawartości

Zdjęcie

tibby walczy ze zbędnymi kilogramami!!!!!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
114 odpowiedzi w tym temacie

#21
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
tibby, u Coiebie jest tyle spraw na raz , ze zobaczysz , samym bieganiem i stresem przyczynisz się do zgubienia wagi, osobiście nie powiem... po roku dietowania ( no tak czasami nie do końca) kupowałem pasek do spodni i to o 10 cm krótszy. Niestety przy mojej wadze , optycznie nie zmieniam się aż tak bardzo, ale na serio i kilogramy i obwody się zmniejszają :lovers: :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika



...



...



#22
tibby

tibby

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 357 postów
JAZOO, ja po 4.dniach dietki mam o 4cm miej w pasie :clap:

Aczkolwiek muszę się przyznać, że przez weeend niestety zaniedbałam dietę. Miałam typowo dukanowe śniadanka, ale niestety obiadki inne i słodkie się pojawiły :blush: :blush: :blush: :blush: obiecuję, że od jutra znów rygor muszę wprowadzić, bo dwa dni nie trzymania się diety i już 1cm w pasie i udkach więcej :cry: :cry: :cry: A na takie coś nie mogę sobie pozwolić!!! :evilmad:
JAZOO, trzymam za ciebie kciuki, za szybki powrót do dietki :thumbsup:

#23
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
tibby, jak znajdę chwilkę czasu wyślę Ci link do książki z przepisami Dukanowskimi może coś dla siebie wyszukasz , a Ty zapodaj ten przepis na chlebek otrębowy :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#24
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
tibby, najważniejsze,że dalej ciągniesz tą dietkę-mocno trzymam kciuki za Ciebie :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

#25
tibby

tibby

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 357 postów
JAZOO, specjalnie dla ciebie przepisik na chlebek:
Składniki na bochenek wielkości 21cm x 10cm:

•0,5 op. drożdży
•0,5 szkl skrobii / mąki kukurydzianej
•1 łyżeczka słodzika do pieczenia
•1 łyżeczka soli
•0,5 szkl ciepłej wody
•1 op. otrąb owsianych (150g)

•1 mały jogurt naturalny (180g)
•3 żółtka
Otręby zalać jogurtem odstawić do nasiąknięcia.

Drożdże rozpuścić w 0,5 szkl. wody, dodać słodzik i wymieszać z mąką kukurydzianą. Odstawić w ciepłe miejsce do wyrośnięcia. Gdy już wyrosnąć dodać do otrębów, dodać żółtka i sól. Wymieszać ręką do połączenia składników. Ciasto wylać do formy wysmarowanej parafiną i wysypaną otrębami.

Odstawić w ciepłe miejsce do wyrośnięcia na pół godziny.

Piekarnik nagrzać do 220 stopni. Piec 30-35min. Zostawić w wyłączonym piekarniku i z otwartymi drzwiczkami na pół godzinki. Wyjąć z formy i zostawić do całkowitego wystygnięcia. Przechowywać w szczelnym pojemniku.

Smacznego :)


chyba jestem jakaś słaba. w domu pełno słodyczy w lodówce i tylko o nich myślę. jak się tu do nich dorwać :blush: wiem, że nie mogę, ale slinka na ich widok cieknie :slinka:
dziś rano na śniadanie zjadłam płatki kukurydziane z mlekiem i wypiłam trochę wody.
uśpiłam synka i teraz staram się sobie wymyślić jakieś zajęcie, byle tylko o tych słodyczach nie myśleć i po nie nie sięgnąć. :hmmm:
Wczoraj byłam na spacerku wieczornym z moim M. i synkiem i widziałam pana o dość potężnej tuszy, który dzielnie biegł pod górkę. Trzymam za jego odchudzanie kciuki :thumbsup: Życzę mu wytrwałości :win:

Miłego dnia wszystkim. :wave:

#26
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
Och jak ja rozumiem akcje slodyczowa.
My mieszkamy z tesciami a Ci slodyczomaniacy. I wiecznie cos kupuja i tak zalega na stole. A ja musze to omijac szerokim lukiem mimo, ze wszystkie mozliwe drogi prowadzą w tamtym kierunku :yikes:

#27
tibby

tibby

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 357 postów
Agnieszka25, u mnie w lodówce cała szuflada jest z czekoladami, a w szafce jeszcze dwa wielkie opakowania wafelków. Nie wiem jak to omijać...
Wszyscy w domu podjadają, a ja słaba momentami ulegam :cry: :cry: :cry:

Dziś mam jakiś zły dzień. Jestem zła na wszystkich i na wszystko i z chęcią bym tą zlość zajadła słodyczami, ale jakoś się trzymam. Popijam wodę kiedy tylko mam ochotę na czekoladę.
Spacer z synkiem i psiakiem zaliczony. Popołudniu kolejny.
A rowerek stacjonarny stoi i krzyczy do mnie o użycie. A ja go biedaczka ignoruję. :roll:

#28
wiki77

wiki77

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 597 postów
moj tez stoi i sie kurzy :cry:

#29
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
Jak dzisiaj nastroj//?
Humorek lepszy?

#30
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
tibby, dzięki za przepis, oczywiście wypróbowałem go, osobiście zmniejszę następnym razem ilość soli do 3/4 łyżeczki i słodzik tak samo ... chyba :mrgreen: ale tak naprawdę całkiem niezły... mam akurat taką foremkę silikonową więc nie muszę smarować i obsypywać otrębami. Raz jeszcze dzięki, :lovers: :lovers: :lovers: :lovers: miłego dnia, i... fajnie ze jestes.
Dołączona grafika

#31
tibby

tibby

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 357 postów
JAZOO, nie ma sprawy ;-) polecam jeszcze placuszki otrębowe! ja je robię z kakaem takim do pieczenia i są super!

wszystkie dukanowe przepisy znajdziesz tu: http://dukan.blox.pl/html polecam serdecznie!

humorek już lepszy.

-5cm w pasie!!!!!!!!!!!!!!!! :clap2:

#32
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
tibby, ranyyyyyyyy ja durna dopiero teraz spojrzałam że Ty też od nas z Wielkopolski-może jakieś spotkanie na starym rynku co :-> :-> :-> :-> :-> :->

#33
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów

Ty też od nas z Wielkopolski-może jakieś spotkanie na starym rynku co

hahahahahaha dobre.... lepiej późno niż wcale :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Tibby faktycznie fajna stronka, sporo ciekawych przepisów ... dzięki :lovers: :lovers: nie wiem jak się zrewanżować , ale coś wymyślę przy okazji :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Tym czasem życzę Ci miłego dnia i udanych spacerów... z maluszkiem
Dołączona grafika

#34
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
JAZOO, ja wiem jak się zrewanżować :clap: :clap: :clap: :clap: jak się spotkamy to stawiasz po deserze a przez to,że Wy oboje na diecie to ja zjem w sumie trzy deserki :slinka: :slinka: :slinka: :slinka: :slinka: :slinka: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

#35
gufinka

gufinka

    Dietowa szycha

  • Members
  • 2 734 postów

jak się spotkamy to stawiasz po deserze a przez to,że Wy oboje na diecie to ja zjem w sumie trzy deserki

Moja krew :myśli1: :myśli1: :myśli1:
Dołączona grafika

Viva Italia!!!

#36
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów

jak się spotkamy to stawiasz po deserze a przez to,że Wy oboje na diecie to ja zjem w sumie trzy deserki

Anka z takimi :swir: :swir: :swir: :swir: jak wy to ja mogę zawsze się spotkać :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: a jak tak mówisz to rozsypuję w okolicy deserki ..... :oczy: :oczy: :oczy: :oczy: :oczy: i wołam cip, cip cip cip ... :smiech3: :smiech3: :smiech3: :smiech3: :lovers:
Dołączona grafika

#37
tibby

tibby

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 357 postów
Ja tam słodyczy nigdy nie odmówię!
Kolejny 1cm mniej w pasie. :clap: Sama nie wiem jak to się dzieje, że chudnę, bo słodycze wcinam :blush: ale liczą się efekty. Znajomi zauważają, że jest mnie mniej :clap: cieszę się. Miło byłoby zrzucic jeszcze jakieś 5-8cm żeby w sierpniu na przymiarce sukienki nie musiec sie wstydzic ciała. :oops:

Nie ma mnie tu często bo niestety Tobi zajmuje całe moje dnie. Teraz kupiłam sobie nowego laptopa i mogę śmigac po całym mieszkaniu, bo do tego kupilam sobie przenośny internet bezprzewodowy, więc mogę miec więcej swobody ruchu. Nawet w kuchni jestem on-line :->
Tobik przez ostatni tydzień pokasływał i musiałam dwa razy odwiedzac lekarkę. Teraz mamy nowy syropek dla malucha i zobaczymy czy to coś pomoże.
Chyba te spacerki z synkiem dwa razy na dzień rzeczywiście działają i powoduja, że się traci tłuszczyk. Niestety wciąz nie moge się przekonac do rowerka. czas jest, ale chęci uciekaja jak widze te upały na dworze i pomyślę, że się mam pocic. :blush: Poza tym z upalów jest jeszcze jeden plus - nie chce mi się tyle jeśc i pewnie przez to uciekają cm.
nawet 2kg uciekły z wagi. Już mam 76,40kg :grin:

pozdrawiam i miłego dnia zyczę! :lovers:

JAZOO, ty przesłałeś mi swego czasu linki do książeczki z Dukanem, a ja tobie link na stronkę. więc jesteśmy w zasadzie kwita ;-)

#38
tibby

tibby

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 357 postów
Anja, tobie trzy deserki w zasadzie sa nawet wskazane. po jednym dla bliźniaków i jeden tylko dla ciebie :-D

#39
kaska0404

kaska0404

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 729 postów
  • Location[url=http://straznik.dieta.pl/][img]http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=845355a009bbbe88c.png[/img][/url]
Witaj nie miałam okazji jeszcze Cie przywitać
więc robię to teraz lepiej późno niż wcale
gratuluje mamusiu ślicznego syneczka masz
cmoknij Go w czółko

trzymam kciukasy za zrzucenie zbędnych kg
będziesz pięknie wyglądać na ślubie

nawet 2kg uciekły z wagi. Już mam 76,40kg

Kolejny 1cm mniej w pasie.

:jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi:
:clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2:
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

pięknie
gratuluję
pozdrawiam i miłego weekendu życze

#40
tibby

tibby

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 357 postów
kaska0404, dziękuję serdecznie, z pewnoscia ucaluje mojego Pajączka.

spacerek dzis zaliczylam, ale niestety nie był on jakis powalająco długo bo upał lał się z nieba :crazy:
ale za to napociłam sie troche kiedy kompalam malego. w pokoju duszno, a tu trzeba sie spieszyc zeby maluch za bardzo nie zmarzl i jeszcze wyrobic sie z jedzeniem dla niego.
ale czego się nie robi dla dziecka. :tongue:

zaraz uciekam spac, chociaz maluch mój co jakis czas mi sie przebudza. tez mało co śpi w tej gorączce :evilmad:

milego weekendu życzę. niech będzie dietkowy :wave:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych