Skocz do zawartości

Zdjęcie

Iskierka zaczyna walke z widzialnym wrogiem. ;-)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1702 odpowiedzi w tym temacie

#81
Zakochana_owca

Zakochana_owca

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 242 postów
Oj naprawde zdecydowanie przesadzasz Shas. Ja juz Ci ktoryms razem mowilam cos na ten temat. Iwonka jest po prostu slicznym imieniem i super mi sie kojarzy z moja najkochansza kolezanka z czasow LO. Iwonki tez sa the best! :lovers:



...



...



#82
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Ja swojego imienia też nie lubię. Jest takie popularne i co druga osoba z którą się spotykam ma tak na imię. Nie nawidzę jak ktoś mówi do mnie Andzia - kiedy to słyszę to krew we mnie buzuje. Wszyscy moi znajomi mówią do mnie Anuś,lub Aneczka i wtedy jest ok.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#83
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
A mi sie podoba moje imię Kamila ,Kama a w domu mowiono na mnie Kasia.Zreszta moi rodzice do dziś tak mówia ;-)
Dołączona grafika

#84
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
No jak chcecie dziewczyny to możemy założyć jakiś klan Aneczek ale nie wiem,czy innym dziewczynom nie będzie trochę przykro...a do mnie mój Mariuszek mówi Anulek :mrgreen:

#85
Iskierka ;-)

Iskierka ;-)

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 664 postów
Shashua no jasne że dołączasz do naszego klanu! :-)

Nie nawidzę jak ktoś mówi do mnie Andzia

..ja też tak mam tym bardziej że źle mi sie kojarzy to imie a niektórzy mi Andziują niestety!!!No ale...jakoś to przełkne. :-D Do mnie zwracają sie Anulka,Anusia,Anka,Ania a niektórzy, albo i większość moje ksywki biorą w obroty. hehe ;-) Zawsze chciałam mieć na imie Agnieszka ale wziełam sobie na bierzmowaniu tak że jestem Anna,Teresa,Agnieszka w czym to drugie kompletnie bym wywaliła. :grin:
http://straznik.diet...1707b92f0b0.png

Odrobina motywacji..wyrzeczeń i ambicji a efekt będzie widoczny!!Pozytywne myślenie i uśmiech przyda sie. ;-)

#86
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
No to ja jestem Anna a z bierzmowania mam Agnieszka :tongue: i bardzo mi się o podoba :mrgreen:

#87
Iskierka ;-)

Iskierka ;-)

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 664 postów
No widze że mamy podobnie. :-) Ale fajnie!!!
No nic ja chwilowo zmykam. :lovers:
http://straznik.diet...1707b92f0b0.png

Odrobina motywacji..wyrzeczeń i ambicji a efekt będzie widoczny!!Pozytywne myślenie i uśmiech przyda sie. ;-)

#88
kochanienka

kochanienka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 postów
czesc dziewczynki :lol:
a ja sie nie dolacze do klanu, w ogole nic nie pasuje, na imie mam KINGA, a na bierzmowaniu wtbralam Klara-slonce :mrgreen: :mrgreen:

ale moze jednak mnie przygarniecie :lol:
Dołączona grafika

#89
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
kochanienka, JASNE,ŻE cIĘ PRZYGARNIEMY :tongue:

#90
Iskierka ;-)

Iskierka ;-)

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 664 postów
Pora na podsumowanie dnia...Rano zaliczyłam brzuszki i przed chwilą też za malutki grzeszek.. :-( Poza tym wiosłowałam na wioślarzu..Co ja dziś zjadłam:

:arrow: 2 jajka na miękko i kromke razowego,
:arrow: kotlecika mielonego z mizerią,
:arrow: gruszka,
:arrow: mały kawałek karczku, :oops:
:arrow: jogurt naturalny z musli,

Na tym palnuje skończyc dzisiaj.Poza tym cały dzień mineralna,herbatki i kawy z mleczkiem.To tyle...

Kochanienka Ty już do klanu należysz z tym że dietkowego a Anie podarujemy. ;-)
:lovers:
http://straznik.diet...1707b92f0b0.png

Odrobina motywacji..wyrzeczeń i ambicji a efekt będzie widoczny!!Pozytywne myślenie i uśmiech przyda sie. ;-)

#91
Zakochana_owca

Zakochana_owca

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 242 postów
Kurcze, laski, ale wam fajnie - jedna na rowerku pedaluje, druga na wioslarzu ... Kurka no ja tez chce na sprzeciku jakims dac czadu noooo ... Iskiereczko bardzo dobrze tam sobie dajesz rade i co tam karczek. Generalnie jest super! :clap:

#92
Iskierka ;-)

Iskierka ;-)

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 664 postów
Zakochana owieczko no niby daje jakoś rade ale wiem że wieprzowego mięsa musze unikać a ja tak kocham karczek!! :love: Grunt że był tylko podduszony i nie zaprawiony jeszcze niczym..hehe A rowerka zwykłego nie masz?
Też jest duuuużo frajdy! ;-)
http://straznik.diet...1707b92f0b0.png

Odrobina motywacji..wyrzeczeń i ambicji a efekt będzie widoczny!!Pozytywne myślenie i uśmiech przyda sie. ;-)

#93
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
no to w takim razie my ,które nie mamy na imię Anna dołączymy do waszego klubu :-D o ile pozwolicie oczywiście :-D - jako FANKI IMIENIA ANKI :lol: :lol: :lol: :fun: :grin:

#94
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Becia super FANKI IMIENIA ANKI :clap2: :clap2:
Dołączona grafika

#95
Mazia

Mazia

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 5 331 postów
becia :clap2: :clap2: ja też zalicze się do Fanki :-D :-D
Dołączona grafika

#96
Iskierka ;-)

Iskierka ;-)

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 664 postów
Becia super że dołanczacie wraz z Mazią,serdzecznie witam fanki w klubie Anek. hihi :grin: :clap2:
http://straznik.diet...1707b92f0b0.png

Odrobina motywacji..wyrzeczeń i ambicji a efekt będzie widoczny!!Pozytywne myślenie i uśmiech przyda sie. ;-)

#97
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Hahahahahha no to mam klan Aneczek i faneczek :mrgreen: :lol: :mrgreen:

#98
kochanienka

kochanienka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 postów
czesc dziewczynki, dlugo mnie nie bylo ale wiecie jak to jest jak cos sie sypie to wszystko na raz :-/
ale na szczescie z dietka idzie calkiem calkiem, byle kilogramy zaczely spadac to mnie bardziej zmotywuje :mrgreen:

kochane macie jeszcze jedno wolne miejsce... bo ja tez do klubu fanek bym chetnie dolaczyla :-D :-D

Iskierko, gratuluje rewelacyjnego menu :mrgreen: :mrgreen: cosmi sie wydaje ze efekty zobaczysz wczesniej niz myslisz i tez Twoj zapal do cwiczonek, podziwiam ;-) ;-) brawa
:clap2: :clap2: :clap2:
Dołączona grafika

#99
Iskierka ;-)

Iskierka ;-)

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 664 postów
Cze kochane!
Wkońcu dotarłam do domku,to byłam 2godzinki na basenie a potem tak zeszło..coś załatwić to do rodzinki...Jeszcze mnie chcieli na jutrzejsze wesele wypchać do rodzinki a ja sie broniłam rękami i nogami bo tam tyle pokus a jakbym straciła panowanie nad rączkami to byłaby masakra!!A nie po to dietuje sie żeby tak nagle przerwac to wszystko o nieee!!!Za wcześnie żebym mogła sobie pozwoilc pójść na taką balange. :grin: Pora na jadłospisik dzisiejszy:

:arrow: sałatka z warzywek oczywiście świeżutkich.
:arrow: plasterek chudego karczku z pomidorami,
:arrow: jabłko.

Do tego jak zwykle ogromne ilości wody mineralnej i kawki.Aż sie dziwie że tak mało tego a ja głodna nie jestem. :tongue: Rano jeszcze brzusie były zrobione nio i to na tyle. :-)
http://straznik.diet...1707b92f0b0.png

Odrobina motywacji..wyrzeczeń i ambicji a efekt będzie widoczny!!Pozytywne myślenie i uśmiech przyda sie. ;-)

#100
Mazia

Mazia

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 5 331 postów
nie za mało jadzonka :?: iskierko żebyś kochana nam nie zasłabła :-/
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych