Skocz do zawartości

Zdjęcie

Iskierka zaczyna walke z widzialnym wrogiem. ;-)


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
1702 odpowiedzi w tym temacie

#61
Iskierka ;-)

Iskierka ;-)

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 664 postów
Kochanienka jakby coś to służe pomocą i odpowiem Ci na wszystkie pytania i wątpliwości bo w tym temacie jestem akurat obeznana ale nie chce za bardzo forum zaśmiecać opowiadaniami z Holandii. :-) Może na privie przedyskutujemy sprawe. ;-)
http://straznik.diet...1707b92f0b0.png

Odrobina motywacji..wyrzeczeń i ambicji a efekt będzie widoczny!!Pozytywne myślenie i uśmiech przyda sie. ;-)



...



...



#62
kochanienka

kochanienka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 postów
nio byloby swietnie :lol:
a moze na gadu jutro o tym poplikamy bo dzis jakos nyny mi sie chce :-/
Dołączona grafika

#63
Iskierka ;-)

Iskierka ;-)

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 664 postów
Nie ma sprawy,poza tym i tak już na Ciebie czeka widomość w skrzynce. :-) Życze miłego czytania i jak co to pytaj jakbys chciała jeszcze coś wiedzieć.No nic ja też zmykam spać.
Dobranoc. :wave: :lovers:
http://straznik.diet...1707b92f0b0.png

Odrobina motywacji..wyrzeczeń i ambicji a efekt będzie widoczny!!Pozytywne myślenie i uśmiech przyda sie. ;-)

#64
Iskierka ;-)

Iskierka ;-)

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 664 postów
Witam wszystkich!
Jak zwykle wstałam w świetnym nastroju,weszłam na wage a tu 102 tak że 0,5 kg mniej.Jupi!!!!!Brzusie poranne zaliczone i myśle że na tym sie sporcik dziś nie skończy. ;-)Może zaczne rozpiske a później dokończe w razie czego:
* 2 kromki chleba razowego z twarożkiem,
* kurczak z ryżem + sałatka z pomidorów,
* galaretka z kurczaka + 1 wasa.
* kilka słonych paluszków. :oops:
Napoje:kawa z mlekiem,woda mineralna.

Jakbym czasem za dużo jadła w ciągu dnia to krzyczcie bo czsaem to już sama nie wiem..Zakwasów nie mam po aeorobiku tak że nie jest źle.haha :-) Myślałam że będzie gorzej.Zdrowiej sie odżywiam i jakoś lepiej sie czuje,tak lżej i wogóle bardziej radośniej.Wszystko wkoło zmieniło barwy na bardziej kolorowe,jednym słowem pozytywnie na maksa!
buziaki!!! :mrgreen:
http://straznik.diet...1707b92f0b0.png

Odrobina motywacji..wyrzeczeń i ambicji a efekt będzie widoczny!!Pozytywne myślenie i uśmiech przyda sie. ;-)

#65
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Iskierka ;-), czytając Twoje posty normalnie mam uśmiech na twarzy-bardzo się cieszę,że waga leci Ci w dół.Mocno Ci kibicuje i jestem z Tobą :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

#66
Iskierka ;-)

Iskierka ;-)

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 664 postów
Anja dzięki wielkie,wiem że jesteś ze mną i czuje napływającą moc dzięki Wam dziewczyny! :-) Poza tym jesteś moją imienniczką tak że... ;-) A Anie są the best!
http://straznik.diet...1707b92f0b0.png

Odrobina motywacji..wyrzeczeń i ambicji a efekt będzie widoczny!!Pozytywne myślenie i uśmiech przyda sie. ;-)

#67
Zakochana_owca

Zakochana_owca

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 242 postów
Uuuu no same Aneczki tutaj, a ja na drugie imie tez mam Ania, wieeeeeeeeec myslicie, ze do mnie to the best tez sie da zastosowac? :blush: Trzymam kciukasy za Ciebie Iskierka!!! Dasz rade!!! Nie ma bata !!! :thumbsup:

#68
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
hahahahaha to może jakiś klan Aneczek założymy :mrgreen:

#69
mamciak

mamciak

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 050 postów
ja też mam na drugie Ania :blush: :-P :fun: :fun: :fun: :fun: :fun:

#70
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
ło matko same Anny :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

#71
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
Iskiereczko cieszę się że masz 0,5kg, :clap: mniej,w naszej sytuacji każde deczko się liczy,jestem z tobą i trzymam kciuki :thumbsup:

#72
kochanienka

kochanienka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 postów
czesc wszystkim :mrgreen:
gratulacje Iskierko :clap2: :clap2: :clap2: tylko pozadroscic ja to sie boje na wge wchodzic :oops: :oops: :oops: moze za kilka dni :-/

u mnie dzis nic nowego glodzik nie doskwiera, tylko boje sie nocy id do pracy.... na pewno bede czula zoładek.... obym dala rade :-/ :-/
Dołączona grafika

#73
Mazia

Mazia

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 5 331 postów
iskierko :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: :clap2: za to że na wadze mniej
trzymam :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: za dalsze postępy :-D bo że bedą , tego jestem pewna :mrgreen:
Dołączona grafika

#74
Iskierka ;-)

Iskierka ;-)

    Dietowa szycha

  • Members
  • 1 664 postów
Zakochana owieczko no jasne że można zastosować,jak wszystkie Anie to wyjatku nie ma czy to na pierwsze czy drugie imie. :-)

Anja ja jestem za założeniem jakiegoś klanu imienniczek.haha Całkiem świetny pomysł.. :-) Jedna myśl mi sie nasuneła że skoo tutaj więcej Aneczek to znaczy że one muszą być wytrwałe a co z atym idzie...Że ja też powinnam taka być. hi hi :tongue:

Dziewczyny dzięki że razem ze mną podzielacie każdy mały sukcesik! :lovers:
http://straznik.diet...1707b92f0b0.png

Odrobina motywacji..wyrzeczeń i ambicji a efekt będzie widoczny!!Pozytywne myślenie i uśmiech przyda sie. ;-)

#75
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów

Dziewczyny dzięki że razem ze mną podzielacie każdy mały sukcesik!


a jak by mogło być inaczej, po to tu jesteśmy :lovers:

#76
Anusiak

Anusiak

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 12 306 postów
Cieszę się, że masz pół kilo mniej. Oby tak dalej.

Dopisuję się do klubu kobietek o o nielubianym przeze mnie imieniu Ania
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#77
Mazia

Mazia

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 5 331 postów

nielubianym przeze mnie imieniu Ania

a czemu Anusiak? mi imię Ania bardo się podoba ;-)
Dołączona grafika

#78
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
ja sobie Annę wybrałam sama- tak mnie biskup bierzmował ,po Babci,też tak bierzmowana była,to też mogę się dołączyć ?
Dołączona grafika Dołączona grafika

#79
nadzwyczajna

nadzwyczajna

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 979 postów
Ja też mam Anna z bierzmowania. Wybrałam beż żadnej ideologii ot tak mi pasowało Karolina Ilona Anna ( imienia Ilona szczerze nieznoszę )

#80
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów

imienia Ilona szczerze nieznoszę )


a ja tej swojej Iwony :sick: :sick: :sick: i wszelkich tego odmian :-P co to za porąbane :Ilona,Iwona-jak to zdrobnić ,pfuj,a że nie mam drugiegoo imienia,i wyboru,tym bardziej żal :-/
Dołączona grafika Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych