Skocz do zawartości

Zdjęcie

10 Ktos jeszcze??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
357 odpowiedzi w tym temacie

#81
Pucia 2

Pucia 2

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 63 postów
Co jest dziewczyny, ograniczam się tak jak pisałam wyżej a waga od 3 dni stoi w miejscu :-( jestem trochę załamana - czy to mozliwe, czy ja mam taki jakis głupi organizm że musze głowować tydzień aby schudnac 1 kg a wystarczy tylko lepiej zjeść w niedziele i już to kilo wrac. Okropne :!: :!: Poradźcie co robić :?:
Dołączona grafika
Pucia



...



...



#82
barankosia

barankosia

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 638 postów
a jak np. wygląda Twoje przykładowe menu?

#83
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
właśnie,bo może jesz niewiele,ale kalorycznie? a spalasz , ? ćwiczysz,pedałujesz ,pływasz,czy biegasz? ,to wszystko ma wpływ na wyniki :hmmm:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#84
Pucia 2

Pucia 2

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 63 postów
Co do ćwiczenia to jestem leniwa i nie ćwiczę i na pewno nigdy nie będę ćwiczyć jedynie co mi wychodzi to tylko basen, ale obecnie nie chodzę bo nie mam czasu zawsze chodze zimą i rzeczywiście sa inne rezultaty. A co do mojego meni to:
Rano -kawa
sniadanie : 3 kromki chleba wasa z serkiem + pomidor,
II śniadanie : jabłko 1,2
Obiad: surówka , porcja mięsa(jedna pierś , lub inne )
póżniej nieraz zjem jesze jakis owoc,
kolacji nie jem, pije sporo wody ale lekko mineralizowanej bo niegazowanej nie lubię
I co chodzę głodna, a na skutki musze długo chyba czekać bo dziś schudłam zaledwie 30dag.
Co Wy na to :?: :-/
Dołączona grafika
Pucia

#85
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
to nie ma czego rozpaczać , po 30 dkg to ja chudnę dziennie jak : chodzę 6 km,biegam i ćwiczę 6 Aero ,i dieta b.podobna do twojej ale bez chlebka i jabłek
przecież nie może ci spadać po pół ,czy po kilogramie-to jest raz że niezdrowe,ale i niebezpieczne ,takie tempo jak masz teraz wydaje mi się też zbyt szybkie(a robię to samo !) ,tu dziewczyny radzą,że 1 kg w tydzień ,to już jest dobrze,nie ma co przesadzać ,
może być jeszcze,że waga przed okresem nie spada,choćbyś nie wiem co robiła ...
Dołączona grafika Dołączona grafika

#86
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Pucia 2, nie masz sie co załamytwać,bo to akurat takie spadki wagi sa.

#87
Pucia 2

Pucia 2

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 63 postów
Dzieki dziewczyny za słowa otuchy, ale to takie babskie narzekanie, przecież wiem że nie ma diety cud, muszę byc konsekwentna w swych postanowieniach a po malutku moze dojde do celu- oczywiście pilnujcie mnie abym nie zboczyła :-( Tak jest 1 kg tygodniowo to i tak duzy sukces. Bedę informować co dalej :wave:
Dołączona grafika
Pucia

#88
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Pucia 2, my kobietki musimy sobie czasem ponarzekac :mrgreen: a co :mrgreen: bede Ci kibicować a jezeli bedziesz sie trzymała twardo swojego planu to sukces murowany :clap:

#89
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
czekamy Pucia,czekamy i kciuki trzymamy,jak nie lubisz ćwiczeń czy sportu,to rób cokolwiek,co cię trochę pomęczy; pierz,prasuj,myj podłogi,okna, układaj w szafach -cała babska robota wymaga siły ,a co za tym idzie-lecą kalorie ,i szybciej sie chudnie niż samą dietą ,a jak jesteś zajęta ,to o jedzeniu nie myślisz-a jak zmęczona to nie masz siły jeść
i jest dobrze
spróbuj ,w ramach np .eksperymentu ,a przekonasz się że warto :thumbsup:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#90
Pucia 2

Pucia 2

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 63 postów
Tak shashua masz rację tylko muszę wam nadmienić że ja oprócz pracy zawodowej mam jeszcze ziemie 7h i tam po prostu pracuję fizycznie - dzisiaj np. zbierałam jabłka i mysle że przy nachylaniu mnóstwo kalorii spaliłam. dlatego ja latem to ćwiczeę na polu zaś zima dopiero chodzę na basen. Poza tym na razie sie trzymam , powolutku ,powolutku.... Jutro jadę do Częstochowy pomodlić się wiec tez nie będę miała czasu na jedzenie- opowiem Wam w poniedziałek jak to wszystko sie przedstawia
Dołączona grafika
Pucia

#91
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
pucia pamietaj , że jeżeli w szybkim tempie stracimy kilogramy to jeszcze w szybszym i ze zdwojeniem one wrócą , dlatego cierpliwości ci zyczę , czasem tak jest że waga stoi w miejscu pomimo diety a pewnego dnia zaczyna spadać szybciej , organizm musi się przestawić a to troche czasu wymaga , przy tym co jesz i pracy fizycznej zobaczysz ze na pewno juz niebawem waga będzie spadała
zyczę powodzenia i wytrwałości :-D

#92
Pucia 2

Pucia 2

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 63 postów
Witajcie
Jestem po odbytej pielgrzymce, pełna wiary i optymizmu. co do diety to się trzymam dzięki za wszystko, myslę że w tym tygodniu więcej schudnę- o czym będę Was informować na razie nie przytyłam- to sukces obecna waga 82,8kg. Pozdrawiam :wave:
Dołączona grafika
Pucia

#93
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Pucia 2, oby tak dalej(ale nie za szybko) trzymam :thumbsup: za Ciebie i mocno wierze,że Ci sie uda :-D

#94
Pucia 2

Pucia 2

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 63 postów
Tragedia :-( Wczoraj skusiłam sie na loda włoskiego :icecream: :oops: zresztą zjadłam i sporo orzechów laskowych, - chyba sa Kaloryczne i mam za swoje- waga bez zmian :-( A tak się zarzekałam że w tym tygodniu bedzie lepiej. Wstyd mi :oops:
Dołączona grafika
Pucia

#95
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Pucia 2, no moja droga nie załamuj sie-to w koncu nie az tak straszne...Głowa do góry i wracaj na dietkę zamiast się załamywać-stało sie i trudno sie mowi byle,żeby sie nie powtórzyło(przynajmniej narazie :mrgreen: )

#96
barankosia

barankosia

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 638 postów
każda znas popełnia jakies grzeszki ale najważniejsze to to żeby nie poddawać się tylko nadal kontynułować dietkę.

#97
Pucia 2

Pucia 2

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 63 postów
oj. niestety znów zgrzeszyłam. Musiałam wczoraj iść na konsulację po pogrzebie i głupio mi było nie zjeść obiadu: flaki, schabowy, ziemniaki, surówka. Niestety i juz 0,3kg do przodu. Ale są takie sytuacje - nie mogłam robic przykrości rodzinie. Ale obiecuję - juz dalej samokontrola.
Dołączona grafika
Pucia

#98
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
Pucia 2, koffana ty się takimi rzeczami nie przejmuj,bo to są po prostu sytuacje takie,że każda z nas by tak samo postąpiła jak ty....dobrze zrobiłaś a ta malutka waga ktora ci przybyła szybko spadnie-wracaj na dietkę i wszystko bedzie ok
:mrgreen:

#99
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
i po co te ziemniaczki ? ziemniaczki było dla niepoznaki rozgrzebać,i udać,że trochę zjadłaś ,a i tak by się nikt nie poznał ;-) :mrgreen:
reszta w miarę ok , nawet te flaczki ,
tak sobie myślę,czy nie warto by opracować jakiejś taktyki postępowania w takich sytuacjach jak stypy,wesela czy inne ,aby zjeść to co można i aby sie nikt nie czepiał ....
Dołączona grafika Dołączona grafika

#100
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
shashua, no to nawet dobry pomysł :arrow: ale wiesz czasami się nie da i trzeba zjeść-wtedy mówi sie trudno :blink:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych