Skocz do zawartości

Zdjęcie

10 Ktos jeszcze??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
357 odpowiedzi w tym temacie

#61
Pucia 2

Pucia 2

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 63 postów
Przepraszam że eksperymentuję z tym suwakiem ale jakoś słabo widać wagę wyjściową
Dołączona grafika
Pucia



...



...



#62
Pucia 2

Pucia 2

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 63 postów
I co lepej
Dołączona grafika
Pucia

#63
barankosia

barankosia

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 638 postów
musisz wpisywać pełne kilogramy, bez dag. po przecinku.

#64
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
Pucia udało sie :clap2: :thumbsup:

#65
Pucia 2

Pucia 2

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 63 postów
dzięki Sabina i Barankosia :!: , wybierałam za dużysuwak(za dużo pikseli) i się nie mieścił. Dzieki za podpowiedzi- bo ja starsza pani czasem gubię się z informatyką. Teraz juz będzie łatwiej. Także kolejny dzień za mną. Jutro niedziela będzie gorzej ale może wytrwam. Jak widzicie na razie zaplanowałam 10 kg i tak będzie nadwaga ale mnie to by w pełni satysfakcjonowało. Nigdy nie byłam kruszyna ale ok. 75 juz bym sie dobrze czuła. To tak niewiele a jednocześnie bardzo duzo. Trzeba mieć silna wolę dlatego to forum mnie trocheę mobilizuje. Proszę odzywajcie sie zawsze i do mnie to mnie bardzo buduje. Pa. :wave:
Dołączona grafika
Pucia

#66
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
Pucia ja też zawsze byłam przy kosci ale jako tako wygladałam ale teraz po ciaży to nie moge jakoś dojśc do siebie :-(

#67
barankosia

barankosia

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 638 postów
Pucia 2, masz racje to forum naprawde mobilizuje, a suwaczek bardzo ładny :lol:

#68
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
pucia na pewno będziemy cie wspierac po to przeciez tu jesteśmy , pisz jak ci idzie :-D

#69
Pucia 2

Pucia 2

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 63 postów
Witajcie
Niedziela za mną czujeę lekki głód napiłam się wody i chyba pójde spać bo przed telewizją to zawsze chętnie coś spałaszuję.
Na razie :-(
Dołączona grafika
Pucia

#70
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
Pucia spokojnie mozesz pochrupać sobie surową marchewkę czy ogórka przed telewizorem :lol: , ja przewaznie siadam przed telewizor z marchewką , nozykiem i oglądając obieram , kroję na słupeczki i chrupię , czas zleci i już tak o jedzeniu nie myślę :-D

#71
barankosia

barankosia

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 638 postów
ja chyba tez będe musiała się przekonać do tej marchewki bo to przecież samo zdrowie no i chyba przyjemność w tym chrupaniu :hmmm:

#72
Pucia 2

Pucia 2

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 63 postów
Witajcie Kochani :-)
Najgorsze za mną- wekend, z nim zawsze mam najwięcej problemów. Myślę że ten tydzień w pracy będzie dobrze. Waga zaczyna lekko spadac w wiec nie jest źle może do końca paździenika- tali mam cel zgubię tę zaplanowaną ilość ale musicie mnie kontrolować. Na basen chodze dopiero zimą bo wówczas dysponuje więcej czasem, zaś teraz to mam sporą działkę i tam spedzam dużo czasu.
Koleżanki powiedzcie a może któraś z Was korzystała z pomocy dietetyczki i czy warto czy trzeba najlepiej samej sie kontrolowac , bo co z tego że mamy opracowaną diete jak się jej nie będziem trzymali. :-(
Dołączona grafika
Pucia

#73
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów
nadzwyczajna miała dietetyka ale w sumie to sama nie wiem czy coś jej to pomogło jeżeli masz silną wolę i będziesz się stosowała do wyznaczonej diety to napewno warto

#74
barankosia

barankosia

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 638 postów
Ja nigdy nie korzystałam z pomocy dietetyka ale myśle podobnie jak Sabinka,silna wola to juz połowa sukcesu druga połowa to pilnowanie dietki i sukcesik w całości :lol: ;-)

#75
becia

becia

    Przyjaciel Forum

  • Moderators
  • 8 907 postów
na pewno jesli dietetyczka ustali ci jakąś dietkę to będziesz raczej musiała sie jej trzymać , ale w moim przypadku nie zawsze było by to realne pod względem finansowym jak i czasowym , znam osoby które korzystały i były zadowolone i schudły, nie chodziły głodne ale przestrzegały zasad , jednak wymaga to dyscypliny i poweinno się jeść to co masz narzucone przez dietetyka , :-D

#76
barankosia

barankosia

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 638 postów
ja właśnie nie lubie diet które z góry narzucają co ma się danego dnia zjeść. wole się po prostu kontolować i ograniczać. Tak dla mnie jest lepiej no i na pewno oszczędniej bo nie trzeba sobie codziennie oddzielnie gotować

#77
Anja

Anja

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 15 318 postów
tak samo jest ze mna-nie lubie jesc tego c mi karza no i z góry zakładam,że nie bedzie mi to smakowało :blink: Wole sama dobierać sobie jadłospis :mrgreen:

#78
barankosia

barankosia

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 638 postów
ja też Anja, przy tych wszystkich dietach zakładam z góry że to mni napewno nie będzie smakować :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

#79
Pucia 2

Pucia 2

    Zawzi?ty dietowicz

  • Members
  • 63 postów
Dzisiaj rano waga stała w miejscu, muszę mysleć że nie jest to iwelka tragedia bo mogła przecież iść w górę. A co do mojej kopenhaskiej to słabo, nie stosuję ścisle takich składników co do dnia i godziny. Niestety ja podobnie jak i Wy nie mogę z góry zaplanować co dzisiaj zjem. Zawsze sa jakieś odstepstwa od normy. Niemniej jednak uważam że i tak niedaje sie jak mogę tzn:
- ogólnie jem mniej,
- nie jem pieczywa i słodyczy
- nie jem kolacji
Myslę ze powinno to przynieśc jakieś rezultaty tylko w dłuzszym okresie, ale cóż myślę że zawzięłam sie co do diety, zważywszy że 2 lata temu stosowałam takie ograniczenia i schudłam 20 kg. A Ty barankosia jaka diete stosujesz że tak ładnie schudłaś - 5 kg w tak krótkim czasie :?:
Dołączona grafika
Pucia

#80
barankosia

barankosia

    Niszczyciel kalorii

  • Members
  • 638 postów
Pucia napewno jak zaczniesz się ograniczać z jedzeniem , nie jeść kolacji, nie serwować sobie bomb kalorycznych to masz jak w banku,że waga będzie tylko spadać w dół. O mojej diecie i zmaganaiach przeczytasz w temacie

60 kg to mój cel http://www.diety.pl/...j-cel-vt373.htm

Trzymam kciuki :thumbsup:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych