Skocz do zawartości

Zdjęcie

17kg do lepszego samopoczucia


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
417 odpowiedzi w tym temacie

#81
Clarin

Clarin

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 390 postów
JAZOO, hmmm malo takich mezczyzn, ktorzy uwazaj, ze kobiety mimo swojego "wyzwolenia|", ktore moim zdnaiem jest przereklamowane, powinno sie szanowac. Zazwyczaj wyglada to tka, z eksoro kobieta taka niby wyzwolona,k to niech sobie rpacuje, niehc sobie sama dziecko wychowuje i niehc jeszcze gotuje samcowi (przepraszam za przedmioto9we okreslenie). Tak wiec, jelsi swojej kobiecie pomagasz, a moz ei nie tylko swojej, to wow !!! I tak ogolnie, to po prostu czasmai mam wrazenie, ze dobre wychowanie, zasady wspolzycia spoleczego juz powoli umieraja, wiec jak tlyko spotkam na swojej drodze kogos otwartego, szczerego i nie zepsutego, chocby to mialo byc tylko pierwsze wrazenie, to jakos mi tka na sercu cieplej ...

sabina, a dziekuje kochana, calkiem dobrze, 2 faza South beach, wiec juz troszke wiecje mi wolno, ale i wolniej waga spada. Jutro mam cotygodniowe wazenie, takie koncowe styczniowo i jak sie okaze, iz przez miesiac udlao mi sie zrzucic 4kg, to bede mega szczesliwa... ;-) Czasami ciezko, bo moja stacja komputerowa wraz ze stolikiem do makijauz itp stoi w kuchnmi pod oknem, w tkaim zaulku za drzwiami, a samiec akurat pizze robil wiec nozdrza mi swiruja :-) ale coz, trzymam sie swojego, podgrzewam zupe gryzbowa (bez makaronu oczywiscie ;-) )


Anja, no nie da sie takiego czleka nie lubic, po prostu - wrodzony dar oczarowywania :-) wie jak dzialac chlopak :-P A plany na dzisiaj? Raczej odpoczynek i slodkie nic nierobienie, bo tydzien mialam w pracy wyjatkowo burzliwy i ciezki.



...



...



#82
Kama36

Kama36

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 4 327 postów
Clarin nasz Jazoo to już niestety wymarły gatunek a szkoda bo młodzi mogli by się duzo od niego nauczyć.Mój Sławek jak się wepchnie w dżwiach przedemną to mówię na głos ,,kobiety puszczam przodem,, :mrgreen:
Czekamy na wieści wagowe jjutro
Dołączona grafika

#83
Clarin

Clarin

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 390 postów
Kama36, Wieści wagowe nienajlepsze, bo waga nie drgnęłą... Powracam więc do odrobinę mniejszej ilości węglowodanów...

Na śniadanie dzisiaj: jajka w wersji omletu z warzywami i odrobiną ketchupu, bo niby nie można...ale dla mnie ketchup to jedyna sensowna forma zabicia specyficznego smaku jajek, którego szczerze nienawidzę... Śniadanie więc za mną. Na obiad planuję papryki nadziewane serami w wewrsji light: śniadaniowym i fetą, odrobiną bazylii, oregano i coś może jeszcze. Na momenty, kiedy będę mieć ochotę na podkadanie sałatka z kurczakiem: sałata lodowa, filet z kurczaka w kostkach, winogrona, pomidorki koktajlowe i troszkę orzechów włoskich do smaku. Normalnie podaje się to z chrupiącym pieczywkiem, ale cóż moja wersja będzie bez.

#84
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
hejcia ,i też parę słów o ewenemencie dobrego wychowania u mężczyzn i nie tylko ,bardzo zadko można to u młodzieży oglądać ,raczej u pokolenia wcześniejszego jak już ,nie wiem czy to strach przed niemęskością czy co ale faceci czasem boją się okazać szarmanckośc czy dobre wychowanie ,a szkoda
takie otwarcie drzwiczek podanie palta ,a nawet głupie podpalenie papierosa-żaden nie pomyśli że by raczej wypadało ten ogień podac stojąc gdy stoi kobieta ...to subtelności ale jakże drogie i miłe i żeby oni wiedzieliile tym tracą
a co do wieści to nie zniechęcaj się :thumbsup:
Dołączona grafika Dołączona grafika

#85
Clarin

Clarin

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 390 postów
shashua,

to subtelności ale jakże drogie i miłe i żeby oni wiedzieliile tym tracą

ojjjj dokladnie, tka jak mowisz... i wkurza mnie jeszcze, ze wielu facetow zaslania sie, ze my kobiety niby chcemy rownouprawnienia to mamy. Tylko, z eto rownouprawnienie objawia sie w rezultacie robieniem rpzezs kobiete wszystkiego.... bo rpzeciez skoro chciala jak facet pracowac i kariere robic, to moze tez dziekco wychowac, kieyd on siediz na kanapie, obiad ugotowac, posprzatac, naprawic kran czy TV, i temu podobne... co jest zalosne...
I niestety zgadzam sie tu, ze w wiekszosc szarmanckosc objawia sie u pokolenia nieco starszego, niz te uliczne chlystki. Jednakze wszystko, ale to wszystko zalezy od wychowania. Szkoda, ze czesto nawet jelsi kobieta chce syna dobrze wychowac, to ojciec pieprzy cale jej starania i dzieciak, chocby matka nie wiadomo jak sie starala, zostaje kretynem bez manier...

#86
shashua

shashua

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 11 801 postów
albo obawia się śmieszności
jak mnie zszokowało zachowanie znajomego kiedyś -wyobraź sobie ,wchodziliśmy kiedyś wieczorem późnym razem do klatki schodowej on wszedł pierwszy ja się wstrzymałam bo mnie zaskoczyło,myślę -"ale świnia" a on wskoczył ,swiatło zaświecił i natychmiast z niej wyleciał i mnie przepuścił przodem
nie skomentowałam tego ale co się we mnie kłębiło to kłębiło ,co znaczy wychowanie ,przecież tym również czarować można i dlaczego tego nie stosować?
a z tym równoprawnieniem to ściema jest ,mamy pod górkę w tych czasach :-/
Dołączona grafika Dołączona grafika

#87
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
Rownouprawnienie zawsze sciema bylo :evilmad: wydaje mi sie ze to faceci wymyslili zeby na kobiety wiecej obowiazkow zrzucic. :tongue:
Clarin jak dietka idzie? milego weekendu :lovers: mam nadzieje ze odpoczywasz sobie :wave:

#88
Clarin

Clarin

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 390 postów

albo obawia się śmieszności
jak mnie zszokowało zachowanie znajomego kiedyś -wyobraź sobie ,wchodziliśmy kiedyś wieczorem późnym razem do klatki schodowej on wszedł pierwszy ja się wstrzymałam bo mnie zaskoczyło,myślę -"ale świnia" a on wskoczył ,swiatło zaświecił i natychmiast z niej wyleciał i mnie przepuścił przodem
nie skomentowałam tego ale co się we mnie kłębiło to kłębiło ,co znaczy wychowanie ,przecież tym również czarować można i dlaczego tego nie stosować?
a z tym równoprawnieniem to ściema jest ,mamy pod górkę w tych czasach :-/


tak prawda, moga tez sie obawiac smiesznosci, ale sami krewuja wizerunek mahco-twardziela... bes sensu, zmainiete kolo...

A co do znajomego, to wow, rzadkosc dzisiaj, takich ze swieca szukac...

Agnieszka71, a tka roznie... niby na 2 fazie ejstem SB, czyli powinnam stopniowo dodawac produkty o troche wyzszym IG, ale jakos moj organizm mimo ich niewielkiej ilosci zastopowal, wiec spowrotem zmniejszam ich ilosc, do niemalze takiej jak w fazie 1... bo tylko wtedy dzialalo. Mam plan, by do konca marca chociaz 12kg w dol calosciowego rezultatu miec, co by rownalo sie z tym, z emiesiecznie ma mi spadac 4kg, niby zdrowo i nei az tak duzo, w praktyce moz ebyc roznie. Zobaczymy...

#89
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Matko jedyna dziewczyny, ... normalnie nie wiem jak mam mówic, nie jestem obrońcą z urzędu facetów, powiem wiecej wiele mówicie prawdy, ja nie znoszę kogoś kto obnosi sie jak typowy samiec i obsikuje swój teren (sorry za słówka) , to z reguły prymitywne konstrukcje, nieszczęściem jest to że często w parze z takim zachowaniem idzie ogłada fizyczna, i wiele dziewczyn łapie się na piękne "ciało" nie bacząc na płytkość zwiazku, stąd póxniej wynikają czasem dziwne zachowania obojga płci (moim zdaniem).
Ja mam swoje zasady, ale ideałem nie jestem, po prostu , jeśli ktoś jest nieco wrażliwym człowiekiem, zdaje się być lubianym , a jak na dodatek nie jest egoistą , to już super klasa, moim argumentem, a czasem słaboscią jest duch romantycznego faceta, taki co to lubi i wiersz i nastrój - iście nie meskie obyczaje jak na 21 wiek :mrgreen:
Clarin pozdrawiam ciepło i serdecznie, waga ma to do siebie że nie często spada, ale to pikuś , bedzie ok zobaczysz , tylko cierpliwości.... :lovers: :lovers:
Shash, co do przypalania papierosów , sam bym Ci nie przypalił - wiesz o tym co ? :smiech3: - wiem co to znaczy palić , nie warto, a z Tobą i tak załatwię te papierochy - przekonasz sie ... :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#90
Clarin

Clarin

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 390 postów
JAZOO, aaa widzis,z nikt idealny nie jest, ale sa tacy, ktorzy sie staraja i tacy co calkiem zlewaja.. Wiec tych, ktorzy sie staraja sie bardzo ceni :)

Moj dzien dzisiaj zajety, praca, praca, praca... Jedzeniowo dosc dobrze, choc przyznam, ze zarcie typowo 1fazowe juz m tak obrzydlo, iz na ukochane filety z kruczaka patrzec nie moge, a na sam zapach zrobionych robi mi sie niedobrze. Powoli dodaje wiec skladniki z drugiej fazy, starajac sie nie obrzydzic sobie clakiem tych z pierwszej. Ogolnie jedzenie jakos mi zbrzydlo, jak nie moe jesc pychot, to najchatniej bym nic nie jadla, ale wiem niestety, ze rtzeba, co by metabolizmu nie spowalniac i tka oto do jedzenia sie zmuszam...
Dobrze, ze chociaz na owoca raz na jakis czas moge sobie pozwolic. Wlasnie - jablko wzywa :)

#91
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Clarin :-) w sumie każda dieta ma swoje dobre i złe strony, ale dla efektu , warto pocierpieć, potem na pewno zostanie tylko radość i satysfakcja. Warto, naprawdę, ja stosuje Dukana - proteinową , ale inne diety też sa dobre, więc myślę że już niebawem zaśpiewasz z radości ... a ja będę słuchać :smiech3: :smiech3: :smiech3:
Dołączona grafika

#92
Clarin

Clarin

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 390 postów
JAZOO, ja juz sie ciesze, bo przez 6 lat moje cialo nie reagowalo na zadne diety, cwiczenia, itp. Niby stres blokowal mozg, teraz kiedy moja sytuacja z praca sie ustabilizowala choc troszeczke, to powoli rusza w dol, co mnie mega cieszy, a lepiej powoli, niz nagle i jojo murowane.

#93
sabina

sabina

    Dietowa szycha

  • Moderators
  • 9 837 postów

a lepiej powoli, niz nagle i jojo murowane.

świeta racja :grin:

#94
JAZOO

JAZOO

    Dietowa szycha

  • Members
  • 4 565 postów
Clarin tak trzymaj :thumbsup: jak Ty się cieszysz to i my z Tobą . :lovers: :lovers: :lovers:
Dołączona grafika

#95
Clarin

Clarin

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 390 postów
Huh, wreszcie chwilka czasu na napisanie notki :-) Siedze i glowkuje co tu napisac do dzialu "about me" na wlasnej stronie, ciezko sie pisze o sobie... Wiemy przeciez jacy jestesmy, a jesli cos kochamy i mozemy to robic, to wiemy jak bardzo nas cieszy ta rzecz, jak bardzo chcemy innym oddac kawalek tego szczescia... Ale napisac to, przekazac ludziom... ciezko... Lepsza jednak jestem w kreacji obrazu, niz slow
Chyba powinnam dorwac dobrego PRowca :-)

Dietowo srednio. 4kg jak bylo tak jest na minusie i ani troche mniej. Juz caly tydzien. Chyba bedzie powrot na 1 faze, bo dodajac owoce do jadlospisu jednka zepsulam jakiekolwiek - wolne bo wolne - tempo chudniecia. Ciezko bedzie, zyczcie mi powodzenia, bo moje finanse bardzo an tym cierpia... i mam mala zalamke.

#96
Agnieszka25

Agnieszka25

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 090 postów
Wiesz, od kiedy ja zgubilam 7 kilo , ale wrocila do mnie wiekszosc z nich to stwierdzam, ze leszpe 4 kilogramy na minusie przez dluzszy czas niz takie odzyskiwane przez wlasną glupotę.
Teraz bede walczyc pomalu. Ale mam nadzieje, ze bardzo skutecznie.
Za Ciebie Kochana trzymam kciucki aż do siności:))))
Buziaki i miłej niedzieli :lovers:

#97
Clarin

Clarin

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 390 postów

Wiesz, od kiedy ja zgubilam 7 kilo , ale wrocila do mnie wiekszosc z nich to stwierdzam, ze leszpe 4 kilogramy na minusie przez dluzszy czas niz takie odzyskiwane przez wlasną glupotę.
Teraz bede walczyc pomalu. Ale mam nadzieje, ze bardzo skutecznie.
Za Ciebie Kochana trzymam kciucki aż do siności:))))
Buziaki i miłej niedzieli :lovers:


hehe dzieki kochana. WIem, wiem, ze lepiej powoli, ale skutecznie, niz szybciej i jojo...

Witajcie wszyscy niedzielnie. Na sniadanko chyba sobie sprawie jajko w wersji omletowej z szyneczka i warzywami, coz bym innego mogla... jogurty beztluszczowe lub bezcukrowe (swoja droga czemu nie moga robic bezcukrowo-beztluszczowych?) poczekaja na dni tygodnia, kiedy jajkowych potraw w pracy nie bede mogla przygotowywac. Na obiad uracze sie chyba ryba, bo jakos tak wypadlo, iz sporo promocji mieli w marketach na nie i nam sie zamrazarka lekko rpzepelnila :-)

Milej niedzieli kochane :->

#98
anetaz3

anetaz3

    Dietowa szycha

  • Members
  • 3 658 postów

Na obiad uracze sie chyba ryba,

Ale mi apetytu na rybkę narobiłaś :slinka: .
Uwielbiam ryby, a najbardziej halibuta. Tylko żeby jeszcze cena nie była taka wysoka. U nas w centrum za kg wędzonego halibutka wołają 45 zł.

#99
Agnieszka71

Agnieszka71

    Dietowa szycha

  • Members
  • 9 287 postów
clarin lepiej powoli chudnac,wierz mi.zazwyczaj jak szybko chudlam to podwojnie waga wracala,a to bylo jeszcze gorsze.teraz sobie powolutku,krok po kroczku ide. :grin:
widze ze caly dzien juz jedzeniowo zaplanowany masz :clap2:
rybki tez lubie,takie pieczone w rekawie z ziolami :slinka: :slinka: :slinka:

Tylko żeby jeszcze cena nie była taka wysoka. U nas w centrum za kg wędzonego halibutka wołają 45 zł.

u mnie ryby tez sa drogie.te swieze,bo te mrozone sa troche tansze
Clarin milej niedzieli :lovers:

#100
Clarin

Clarin

    Pogromca fa?dek

  • Members
  • 390 postów

Tylko żeby jeszcze cena nie była taka wysoka. U nas w centrum za kg wędzonego halibutka wołają 45 zł.


ja wielbicielka ryb wielka nie jestem, musze przyznac, ale lubie filety, w ktorych nie ma osci, w ktorych mieso jest duze (np. łupacz, mintaj), nie takie drobne albo ewentualnie tunczykowa salatke z grozkiem i ketchupem :) Ryby to jednoi z niewielu "mies" jakie moge na tej diecie jesc




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych